Фітнес пластівці для схуднення. Здорова і корисна їжа

Фітнес пластівці для схуднення. Здорова і корисна їжа Фітнес пластівці для схуднення. Здорова і корисна їжа

Автор: Empty Spaces 02.04.2013 18:35

Всі ми бачили привабливу рекламу «Фітнес» пластівців для схуднення, яка обіцяє, що фігура стане прекрасною вже через 2 тижні їх застосування. Правда, зазвичай при цьому

додають, що для такого результату потрібно їсти продукт двічі на день – на сніданок і на вечерю. Розберемося, чи допомагають схуднути фітнес пластівці?

Пластівці «Фітнес»: склад, калорійність

Почнемо з того, що кукурудзяні фітнес пластівці – це, перш за все, самі звичайні пластівці. До їх складу входять звичні для такого продукту інгредієнти: пшениця і рисова крупа, цукор, патока, ячмінно-солодовий екстракт, сіль, емульгатори, регулятори кислотності, антиокислювач, барвник, деякі вітаміни і мінеральні речовини. Тобто, як ви бачите, ніяких унікальних компонентів у складі немає.

Багатьох худнуть напевно здивує інформація про те, скільки калорій в пластівцях «Фітнес» . Їх калорійність, як у будь-яких звичайних кукурудзяних пластівців, вельми висока: 357 одиниць на 100 грам продукту (це приблизно стільки ж, скільки в бісквітному торті). З них 8,3 грама білка, 2 грами жиру і 76,4 грамів вуглеводів.

Однак не забувайте про те, що пластівці – продукт приголомшливо легкий. І якщо тортика з тією ж калорійністю ви з’їсте близько 150 грам, то пластівців за один прийом – близько 30 грамів, тобто приблизно на 120 калорій. Крім цього, така трапеза буде супроводжуватися молоком – а в склянці молока 2,5% жирності близько 150 калорій, а в тій же кількості 1% кефіру – близько 120 одиниць.

Таким чином, дієтична трапеза буде давати 240-270 калорій за прийом. За умови того, що рекомендується харчуватися так на сніданок і на вечерю, це дає 500-550 калорій, тобто приблизно половину денної норми цілеспрямованої худеющей дівчини. В цілому, це цілком хороша картина, і якщо опівдні НЕ з’їдати комплексний обід, а на другий сніданок і полуденок не балувати себе солодким, ефект дійсно може бути.

Ось тільки складно сказати, що саме «Фітнес» пластівці для схуднення дають такий приголомшливий ефект. Ви можете їсти абсолютно будь пластівці, бо за фактом більшість з них має приблизно таку ж калорійність – цей вид здебільшого відрізняє тільки назва і те, що до них пропонується схема харчування. Однак та ж сама схема застосовна і до всіх інших видів пластівців.

Чи допомагають «Фітнес» пластівці?

Це питання для кожного вирішиться індивідуально. Якщо ви додасте пластівці до свого звичайного раціону, ви, найімовірніше, можете ще й додати у вазі. Дієта з «Фітнес» пластівцями передбачає не тільки заміну сніданку та вечері (або тільки сніданку) на пластівці, а й стримане харчування протягом дня. Якщо вранці ви поїдете пластівці, на другий сніданок ви з’їсте яблуко, на обід – пісний суп, на полуденок – склянка кефіру з сиром, а повечеряєте овочевим салатом, то ви неодмінно схуднете. Ось тільки конкретний вид пластівців тут не при чому: вони допомагають виключно знизити калорійність сніданку та вечері, але це можна зробити і за допомогою будь-яких інших пластівців.

Пластівці «Фітнес» – чи корисні?

Всі ми знаємо, що велика кількість барвників, ароматизаторів, емульгаторів та іншої хімії шкідливо для нашого організму, сповільнює обмінні процеси і взагалі повинно поступитися місцем в раціоні натуральним продуктам. Саме через це можна поставити під сумнів користь пластівців, у складі яких зазначені такі елементи, як емульгатори, регулятори кислотності, антиокислювач і барвник. У людей, схильних до алергії, такий продукт здатний викликати реакцію.

Виходячи з цього, такий продукт навряд чи можна назвати корисним. Набагато корисніше старі добрі вівсяні пластівці, які роблять шляхом пресування і виготовляють без хімії.

  • снідати фітнесом здоово
  • їжа фiтнес

Comments are closed!

_0.31MB/0.00477 sec