Фітнес-пітаніе. Как харчуватися щоб скинути вагу і наростити м’язи

Фітнес-пітаніе. Как харчуватися щоб скинути вагу і наростити м’язи Фітнес-харчування. Як харчуватися, щоб скинути вагу і наростити м’язи

Факти. Щоб стати красивою, підтягнутою, стрункою, міцною, мускулистої, тримати себе в тонусі і т. д. треба зрозуміти, що саме

дієта контролює прогрес у справі втрати жиру і зміцнення м’язів.

Ось формула схуднення :

D = дієта

F = фітнес

O = ставлення

P = прогрес

P = O * (D * F)

Шкала оцінки даної формули 0, 1, і 2. Зрозуміло, що якщо ваша дієта нікуди не годиться, то всі зусилля займатися фітнесом не приведуть до результату. Перш ніж ви почнете виснажувати себе в спортзалі, прийдіть до розуміння того, що правильне фітнес-харчування вам просто необхідно.

· Тепер до самого фітнес-харчуванню. Існує три типи їжі, яку ми споживаємо – вуглеводи, жири і білки. Вуглеводи – швидке джерело енергії для організму. Вуглеводи теж бувають різні. Прості вуглеводи швидко переробляються організмом і провокують такий же швидкий викид цукру в кров. Ці вуглеводи – сахароза, глюкоза, фруктоза. Складні вуглеводи, як зернові, крупи і т. д. переробляються медленее. І ще є клітковина. Клітковина взагалі не переробляється в організмі, тому цінна як природна мітла, яка вичищає кишечник від непотрібних матеріалів.

· Потім білки. Білки – будівельний матеріал для всього живого. І абсолютно необхідні для нарощування мускулатури. Є різні типи білків, і розщеплюються вони по-різному. Сироватка розщеплюється швидше за все, а рослинний білок – повільніше всіх.

· Нарешті, жир. Найістотніше джерело енергії для тіла. І найлегше відкладається в жир про запас. Жир також – відповідальний учасник в процесі вироблення гормонів.

· Підсумок. Всі ці елементи – білки, жири і вуглеводи потрібні нам в процесі нарощування м’язової маси. Простіше кажучи, він роблять свій неоціненний внесок у формування м’язів і спалювання жиру. Чим більше ваша м’язова маса, тим більше калорій ви витрачаєте; ніж ви сильніше, тим менше жиру відкладається, оскільки м’язам потрібна енергія для функціонування.

· Якщо ви думаєте, що можна виключити один з перерахованих вище компонентів з режиму харчування і стати мускулистої, то ви глибоко помиляєтеся. Безвуглеводна дієта, дієта без жиру, дієта на фруктах – всі вони нікуди не годяться. Нарощування м’язів і втрата жиру неможливі без розумного калорійного раціону і трьох ключових компонентів. Норма калорійності для нарощує мускулатуру і прагне до стрункості базується на поточному вазі:

Для чоловіків це – 1 * вага в кг * 24

Для жінок – 0,9 * вага в кг * 24

Вам потрібно 50 відсотків білка, 30 відсотків вуглеводів і 20 відсотків жиру. Калорійність жиру 10 ккал на грам, білка – 5 ккал на грам, вуглеводів – 5 ккал на грам.

Тепер порахуйте скільки вам потрібно, розбийте кількість калорій на 4-5 прийомів їжі (останній повинен бути не пізніше ніж за 2 години до сну).

І останнє, НІКОЛИ НЕ пропускайте сніданок!

7 порад від тренера

Поділися з одним цією статтею у своїй улюбленій мережі

Comments are closed!

_0.31MB/0.01113 sec