Фітнес клуб «VITASPORT» – Кілька ефективних способів схуднути у фітнес-клубі

Фітнес клуб «VITASPORT» – Кілька ефективних способів схуднути у фітнес-клубі Статті про фітнес / Кілька ефективних способів схуднути у фітнес-клубі

Існує думка, що все досить просто – їж менше і зайвий жирок піде сам. У цій фразі є здорове зерно, але для того

щоб по-справжньому (т. е стійко, а не на короткий період) почати менше їсти потрібно, фактично, дещо змінити свої звички, змінити свій спосіб життя.

Величезна кількість людей намагаються, виснажують себе дієтами, але результату не домагаються. Почасти, багато в чому тому, що ті кілька тижнів самоконтролю, коли практикується дієта, вони розглядають як тимчасове явища і потім повертаються до звичного способу життя.

Для того, щоб дійсно досягти успіху потрібно мати внутрішню сміливість і рішучість змінити свої звички на все час, потрібно бути готовим змінити свій звичний спосіб життя. При цьому бажано не обмежуватися тільки правильним харчуванням. Потрібно нанести удари по зайвому жиру з різних напрямків, в тому числі і, почавши вести більш активний спосіб життя. Правильні тренування це теж справжнє мистецтво, яке потребує і знання основ фізіології, і особистих зусиль і допомоги досвідченого наставника. На що ж слід звернути увагу, щоб спалювати під час тренувань більше жиру?

1. Чим більше у вас м’язів, тим вище швидкість обміну речовин, а значить і вище витрата жирів. Доведено, що м’язи є одним з найбільших споживачів енергії навіть у стані спокою. Чим більше м’язова маса, тим більше енергії споживається. Підраховано, що, в середньому, кожен зайвий кілограм м’язової маси – це 100 калорій додаткової витрати.

2. Активні тренування, змінні навантаження. Скоротіть відпочинок між підходами і витрата калорій зросте і ефект буде обов’язково. Спробуйте кругову тренування – (по 1 вправі одне за іншим, майже без відпочинку). Витрата калорій підвищується значно, але такі заняття вимагають початкової підготовки. Кругові тренування ще називають «ступінчасті сети». Якщо Ви ще не відчуваєте себе готовим до круговим тренувань, а жир потрібно терміново зігнати, спробуйте виконувати суперсети (2 вправи підряд, без відпочинку). У кожному разі, такі тренування рекомендується виконувати під наглядом досвідченого тренера, який допоможе підібрати програму занять і проконтролює Ваш стан під час тренування.

3. Зміна програми тренувань. Через місяць – два мускулатура звикає до будь-яких вправ. Ви можете поміняти самі вправи, порядок і темп вправ, а також число повторів.

4. Відпочинок і настрій. М’язам обов’язково потрібен відпочинок. Хронічна втома, недосипання (депресія і навіть поганий настрій) – все це знижують швидкість метаболізму, а разом з ним і «жиросжигание».

5. Заведіть щоденник тренувань. Якісь тренування і окремі вправи працюють краще, якісь гірше саме для Вас і для «жіросжіганія». Регулярно ведіть записи своїх тренувань і харчування і відстежуйте зміни. Це допоможе зрозуміти, що підходить саме Вам, а також спонукати на тренування Ваших знайомих і близьких надалі.

6. Аеробні навантаження. Спробуйте робити кардіо-вправи (велотренажер, ходьба, пробіжка).

7. Хитруєте. Робіть собі «нагороди» і «бонуси». Чи не мучити себе надмірно жорсткими дієтами – один-два рази на тиждень можна дозволити собі трохи «забороненою їжі» – відпрацюєте в той же день на тренуванні. Бажано робити собі такі поблажки вранці, а не ввечері (і точно не перед сном). Перевірено, що без такого «обману» довго на дієті не протягнути.

8. Регулярність. Якщо Ви займаєтеся у фітнес клубі один раз на два тижні, швидше за все, навіть найдорожча клубна карта і самий сертифікований тренер не зможуть допомогти Вам. Регулярність занять – запорука хороших результатів і підвищення загального тонусу. Через 2-3 тижні регулярних занять «ломка» звичного режиму, швидше за все, пройде і Ви відчуєте радість від Ваших занять.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00658 sec