Фітнес-клуб та фітнес-студія: як схуднути швидше?

Фітнес-клуб та фітнес-студія: як схуднути швидше? Фітнес-клуб та фітнес-студія: як схуднути швидше?

Останнім часом ринок фітнес-послуг пропонує нам не тільки традиційні великі клуби з тренажерним залом, сауною і безліччю різних групових тренувань. Також з’явилися фітнес-студії,

в яких можна займатися тільки одним видом оздоровчої навантаження.

Який спосіб привнести спорт в своє життя буде ефективніше, якщо мета тренувань – не просто весело провести час, а схуднути досить швидко?

Переваги та недоліки фітнес клубів для схуднення

Уявіть, ви приходите у фітнес-клуб. Менеджер відразу переконує вас оплатити річне членство, адже в середньому за 800-1000 у. е ви отримаєте безліч послуг. Тут вам і тренажери, і сауна, і басейн, і десяток групових тренувань.

Переваги такого рішення очевидні: у великому місті завжди можна знайти фітнес-клуб поруч з будинком або роботою. Потрапляючи туди ввечері, ви, в будь-якому випадку, відвідайте один з групових уроків, більшість з яких, як раз, спрямовані на підвищення витрати калорій.

Дуже багато клубів проводять додаткові семінари з дієтичного харчування. Крім того, у вільний час ви зможете відвідувати сеанси в сауні, що теж сприяє зниженню ваги.

Правда, худнуть «у фітнесі» аж ніяк не все. Придивіться до постійних відвідувачкам групових тренувань у вашому клубі. Чи багато хто з них мають фігуру вашої мрії?

Практика показує, що тренування в групі, де основна мета інструктора – «запалити» натовп, змусити всіх рухатися, допомагають аж ніяк не кожній дівчині. Хтось неправильно розуміє техніку вправ, інші не встигають крокувати в достатній темпі, декому просто не подобаються заняття, і відбувається «відбування тренування».

У кожному разі, схуднути у фітнес-клубі зможе тільки та, хто:

    Буде тренуватися регулярно, відвідуючи силові тренування 2-3 рази на тиждень і 2-3 рази в тиждень приділяючи час кардіозанятіям. На кардіоуроках буде тримати пульс в зоні жіросжіганія або вище, а на силових – не робити занадто великі паузи для відпочинку і виконувати комплексні вправи, начебто підтягувань і присідань, а не ізолюючі, начебто тяг гантелей і махів ногами. Чи зможе поєднувати активні заняття з розумним харчуванням, але не з суворою дієтою з обмеженням калорій.

Правда, у фітнесу в мережевому клубі є один неявний недолік – тренуватися в групі або самостійно, швидше, зможе просунутий клієнт, а не новачок. Початківці стикаються з однією проблемою: безкоштовно їх ніхто нічого не вчить. Хочете ставити техніку присідань? Наймайте тренера тренажерного залу. Хочете індивідуальний тренувальний план? Платіть додатково за його розробку і коригування.

Так що клубний фітнес, на «виході» з усіма купленими персональними тренуваннями і планами виходить задоволенням не з дешевих.

Переваги та недоліки відвідування фітнес-студії для схуднення

Уявіть ситуацію: у вас є карта в спортклуб. Але в тренажерний зал ви не ходите, сауною користуватися лінуйтеся, і взагалі, відвідуєте 2 уроку Зумбо і 2 заняття пілатесу на тиждень. При цьому результати спочатку ніби як були, і тепер ви захопилися і хочете більшого, а інструктор приділяє багато уваги «звеселяючий» складової, і зовсім не горить бажанням опрацьовувати з вами техніку.

Вам абсолютно не потрібні інші заняття, ви хочете ходити тільки на танці та пілатес? Шукайте фітнес-студію за цими напрямками. Там ви отримаєте:

    Більше опрацювання техніки. Більше уваги від тренера до кожного. Більше роботи з тілом – техніки навчання у фітнес-студії дозволяють поліпшити саме фізичну форму, а не просто «якось» порухатися. Більше танців чи йоги або будь-якого іншого фітнесу за свої гроші. Заняття, як правило, тривають близько півтори години і спрямовані не тільки на вивчення базових рухів, а й на побудову послідовностей.

Сьогодні можна знайти студії не тільки з танців, пілатесу або йоги. Силові тренування, бойові мистецтва і Кроссфіт «по-серйозному» теж викладають у студіях.

«Силовики», до речі, мають спеціальні програми та групи для тих, що худнуть клієнтів. Практично будь-який інструктор студії розповість вам про харчування безкоштовно, адже в такі «закладу», як правило, наймають ентузіастів з додатковою освітою в області дієтології.

Правда, більшість студій оцінюють свої послуги трохи дорожче, ніж фітнес-клуби, та й річні абонементи в них придбати не можна. Але якщо ви визначилися з напрямом, який підходить для схуднення особисто вам, дешевше буде відвідувати студію, ніж наймати персонального тренера.

У кожному разі, займайтеся там, де вам комфортно і зручно, і будьте здорові.

data-override-format = “true” data-page-url = “http://www. ladyfromrussia. com”>

  • Фітнес і тренажерний зал Переваги та недоліки

Comments are closed!

_0.31MB/0.01281 sec