Фітнес для схуднення – програма та живлення, фітнес для схуднення будинку

Фітнес для схуднення – програма та живлення, фітнес для схуднення будинку Фітнес для схуднення

Якщо ви налаштувалися на схуднення, не слід зациклюватися тільки на проблемі харчування. Важливу роль при формуванні красивої фігури грає фізичне навантаження. Так, сидячи на дієтах або виробивши здорову систему харчування, ви, звичайно ж, зможете знизити вагу, але от відкоригувати фігуру до її ідеального стану не зможете. У цьому вам допоможе фітнес або інші регулярні фізичні навантаження на всі групи м’язів.

Щоб домогтися ефективного результату в зниженні ваги і корекції фігури, вам потрібна грамотна фітнес програма для схуднення . Найкращий спосіб схуднення – це мати негативний енергетичний баланс у своєму організмі. Що мається на увазі? А те, що всі ті калорії, що ви з’їли за день, ви обов’язково повинні витратити. Тільки в цьому випадку ваше схуднення буде ефективним.

Існують різноманітні фітнес програми для схуднення . В принципі, ви можете спробувати будь-яку з них для того, щоб зрозуміти, наскільки вона вам підходить. Ідеально, якщо таку програму підбере для вас досвідчений фітнес-тренер, і ви будете займатися в залі під його чітким наглядом. Якщо ж у вас немає можливості скористатися послугами фахівця, не поспішайте засмучуватися. Домашній фітнес для схуднення також може бути цілком ефективним. Головне – це підібрати хороший комплекс вправ, розрахований на всі групи м’язів, а також зобов’язати себе виконувати його регулярно. Не давайте собі ніяких послаблень ні на свята, ні на вихідні. Регулярність – важливе правило ефективного схуднення.

Якщо ви вирішили займатися фітнесом вдома, вам слід дещо знати про харчування під час занять фізичними навантаженнями.

Якщо ви налаштувалися на ефективне скидання ваги, значить, вам необхідно фітнес харчування для схуднення . Що це таке?

перше, потрібно відкоригувати режим прийому їжі. Для цього ховаємо великі тарілки. Харчуємося маленькими порціями 5-6 разів на день. Саме при такому розподілі вас не мучитиме відчуття голоду, а ваш організм регулярно отримуватиме живильні і вітамінні речовини.

друге, знижуємо споживання цукровмісних і жиросодержащих продуктів. Повністю відмовлятися від них зовсім необов’язково, але намагайтеся їсти їх маленькими дозами і бажано в першій половині дня.

третє, обов’язково включіть в раціон вашого харчування наступне продукти: телятина, куряча грудка без шкіри, нежирна риба, гречка, рис, яйця, знежирений сир, кефір і натуральний йогурт. Щодня вживайте некрохмалисті овочі, зелень і фрукти. Намагайтеся в день з’їсти кілька найменувань продуктів. Монодієта – це не наш варіант харчування.

четверте, ми перестаємо є за 2-2,5 години до тренування, а також нічого не споживаємо протягом 1,5 годин після занять.

Приклад приблизного фітнес харчування на день:

Сніданок: вівсянка з ложкою меду, тост із житнього хліба, чай або кава / / сир з йогуртом, чай або каву.

Другий сніданок: ягоди / / фрукти.

Обід: овочевий суп, запечена риба, кефір / / рис, відварна куряча грудка, огірок.

Полудник: нежирний йогурт / / фруктовий салат.

Вечеря: рис, тушковане овочеве рагу / / гречка, помідор, шматочок твердого сиру.

У проміжках між прийомами їжі, якщо вам дошкуляє почуття голоду, дозвольте собі з’їсти яблуко, морквину або випийте трохи знежиреного кефіру.

І п’ємо 1,5-2 літра води в день.

А тепер перейдемо до наступного моменту.

Фітнес для схуднення будинку .

Наводимо приклад ефективного комплексу вправ в домашніх умовах. Можете почати з цієї програми, а потім, у міру свого самопочуття, коригувати її.

Отже…

1. Розминка.

Відновлюємо подих. Робимо нахили голови вгору, вниз, вліво, вправо. Далі – біг на місці (1,5 хвилини), біг на місці з високим підніманням колін (1 хвилина).

Тепер починаємо відводити і нахиляти торс в різні сторони (1-2 хвилини), робимо обертальні рухи руками (1 хвилина), махательних рухи руками (1 хвилина).

2. Основний блок вправ

– для сідниць і внутрішньої сторони стегон

Руки кладемо за голову, ноги ставимо на ширині плечей. Присідаємо, і стежимо, щоб спина залишалася прямою. Присіли – вдих, встали – видих. Спочатку робимо 1 підхід і 20 вправ, через кілька днів можете зробити 2 підходи по 15 присідань. У результаті, ви повинні вийти на результат: не менше 3 підходів по 20 прседаній.

– для стрункості ніг і стегон

Робимо випади вперед ногою. Руки на поясі. Одна нога залишається на місці, а другий здійснюємо довгий крок вперед. Зробивши вдих, опускаємо коліно задньої ноги вниз (максимально до підлоги) і на видиху піднімаємося. Спину тримаємо прямо. Робимо по 15 вправ для кожної ноги. З часом потрібно здійснювати три підходи по 20 вправ на кожну ногу.

– для живота

Качаємо прес. Для цього лягаємо на спину. П’яти підтягуємо до сідниць. І починаємо піднімати плечі якомога вище. Спочатку спробуйте просто зробити 20 вправ. З часом ви повинні робити 3 підходи по 30 вправ.

– для живота, талії і ніг

Велосипед. Лежимо на спині. Руки відводимо за голову. Ноги згинаємо в колінах і піднімаємо так, щоб ступні були паралельно підлозі. Далі імітуємо їзду на велосипеді. Плечі відриваємо від підлоги. Правий лікоть тягнеться до лівого коліна (вони зустрічаються над животом), а ліва нога в цей час витягується над підлогою. Потім плавно змінюємо. Лівий лікоть з’єднуємо з правим коліном, а ліва нога з витягнутим носком – паралельно підлозі. І чергуємо, прискорюючи темп. Спочатку спробуйте зробити 30 чергувань. З часом – 3 підходи по 30 вправ.

– для грудей, спини і рук

Віджимаємося. Спочатку стаємо на коліна. Далі відводимо ноги назад, випрямляє, впираючись у підлогу пальцями. Вага теля тримаємо на руках. Зап’ястя повинні знаходитися чітко під плечовими суглобами. Ваше тіло – це рівна лінія від маківки до п’ят. Тепер згинаємо лікті, розводячи їх в сторони від корпуса. Голову не опускаємо, лопатки не зводяться. Спочатку спробуйте зробити хоча б 5-10 разів. З часом ви повинні дійти до 30-40 віджимань.

3. Закінчення тренування.

Сідаємо в позу лотоса, відновлюємо дихання.

Такий фітнес для схуднення може стати відмінним стартом для ваших домашніх занять. Якщо ви будете робити цей комплекс хоча б через день, незабаром відчуєте явний результат.

Або ж підберіть будь-яку іншу фітнес програму для зниження ваги, яка вас влаштує.

  • програма для домашнього схуднення
  • який фітнес найкращий для схуднення

Comments are closed!