Фітнес для схуднення будинку

Фітнес для схуднення будинку Фітнес для схуднення будинку

Щоб знизити вагу, необхідно збільшити витрату енергії за допомогою фізичних вправ. Заняття фітнесом для схуднення будинку – це найпростіший спосіб привести себе у форму. Всупереч розхожій думці про ефективність самостійних

тренувань, фахівці стверджують – неважливо, де ви займаєтеся, важливо виконувати вправи правильно і регулярно. Скинути зайві кілограми можна і без використання тренажерів або яких-небудь додаткових пристосувань. Якщо ви дійсно налаштовані на результат, то сміливо приступайте до домашніх тренувань.

Найпростіший вид навантаження, що дозволяє спалити надлишкові жирові відкладення – це аеробне навантаження. Причому, це необов’язково біг. Можна робити будь монотонні рухи протягом тривалого часу (не менше 20 хвилин). В якості вправи виступають: ходьба на місці, ходьба з високим підйомом стегна, приставні кроки з боку в бік, стрибки. Ці види активності гарні в якості розминки, але допустимо використовувати їх протягом всього тренування, чергуючи темп від високого або середнього до помірного або низького.

Ключ до успіху при заняттях фітнесом для схуднення вдома і в тренажерному залі – це варіювання навантаження. Процес зниження ваги буде йти набагато швидше, якщо ви часто міняєте програми вправ. Організм буде інтенсивно спалювати жир доти, поки не адаптується до навантаження, тому, якщо ви кожен раз привносите нові вправи або просто міняєте характер руху, то змушує тіло спалювати більше калорій. Практикуйте інтервальні тренування, що поєднують в собі силові й аеробні навантаження. Схема нескладна – потрібно розбити весь час тренування на 5-хвилинні проміжки, плюс п’ять хвилин на початку для розминки і 5 – в кінці для розтяжки м’язів.

Фітнес вправи для схуднення будинку

Інтервальна тренування тривалістю 40 хвилин може виглядати так:

Розминка – 5 хвилин. Почніть з ходьби на місці протягом 1 хвилини, поступово переходячи до нескладних вправ: махам, підйомів рук і ніг, нахилам і неглибоким присіданням.

Основна частина. Вона розбита на 6 інтервалів по 5 хвилин, 3 хвилини – аеробіка, 2 – вправи на різні групи м’язів. Аеробне навантаження вибирайте залежно від рівня тренованості і витривалості:

    Біг. Бігати можна по-різному: просто на місці, високо піднімаючи стегно, з захлестом гомілки назад, намагаючись торкнутися п’ятою до сідниць. Стрибки на місці, стрибки з боку в бік. Для дівчат з масивними стегнами корисно стрибати «ноги разом – ноги нарізно», для різноманітності можна покласти на підлогу книгу і перестрибувати через неї вліво-вправо. Підйом на опору. В якості опори може виступати стопка книг, невисокий стійкий стілець або степ-платформа, якщо така є. Кроки базової аеробіки: приставний крок, крок на місці, V-степ, кел (крок на місці з захлестом гомілки назад).

Рухайтеся так, щоб у вас не збивалася дихання, адже після трихвилинного «забігу» ви повинні зробити інші вправи. Силові вправи служать для опрацювання і зміцнення окремих м’язів, почніть з найбільш великої м’язової групи – ніг. Зробіть вправи для схуднення ніг. у другий захід – вправи для сідниць і стегон, далі йдуть руки, прес і боки. Не робіть одні й ті ж рухи, використовуйте різні вправи для схуднення.

Займатися фітнесом для схуднення слід не менше 3 разів на тиждень, також непогано виконувати невеликий щоденний комплекс для опрацювання «проблемних зон». Якщо вас турбує відсутність талії, то допоможуть вправи для живота. при грушоподібної фігурі приділіть увагу стегнах і ногах.

Comments are closed!