ФІТНЕС, ДІЄТИ І ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ! | ВКонтакте

ФІТНЕС, ДІЄТИ І ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ! | ВКонтакте Відкрита група

Наші фото до 20 років. Тільки учасники групи

Не більше 2-х фото з людини.

Виставляємо тільки свої фото (фотографії друзів, родичів і т. д. будуть видалені)

Місцезнаходження:

Комплекс вправ № 2 | Розминка. Частина друга.

Надалі ми не будемо більше нагадувати про розминку. Кожне тренування в будь-якому виді спорту починається з розминки. Вона дозволяє налаштувати організм на подальшу роботу, розігріти м’язи, підготувати суглоби, розтягнути зв’язки і таким чином зменшити ймовірність отримання травм.

Показати повністю.. Значення розминки зростає під час тренувальних навантажень. Особливу увагу треба приділити хребту і довгим м’язам спини. Разом вони є «становим хребтом» здоров’я і сили.

Початкове положення – основна стійка, руки зчеплені за головою, лікті розведені в сторони. Нахилитися вперед якнайнижче, повернутися в початкове положення і, не зупиняючись, прогнутися назад «до упору». Повернутися у вихідне положення. Два підходи по 10 – 12 повторень.

Початкове положення – основна стійка, руки зчеплені за спиною і лежать на попереку. Під п’яти покласти товсту книгу або дерев’яний брусок товщиною 8 – 10 сантиметрів. Присідання. Хребет повинен бути у вертикальному положенні, не нахиляться вперед. Два підходи по 10 – 12 повторень.

Поставити два стільці спинками один до одного на відстань ширше вашого тулуба. На спинки покл1ти міцну круглу палицю. Лягти на підлогу під палицю, взятися за неї руками.

Підтягтися до торкання палиці підборіддям максимальну кількість разів. Після хвилинного відпочинку повторити підхід.

Віджимання від підлоги. Два підходи по максимальній кількості повторень. Відстань між кистями рук – від середнього до широкого.

Початкове положення – основна стійка, руки за головою, лікті розведені. Нахилитися вперед, потім повернутися вліво, відхилитися назад, потім вправо, повернутися в положення нахилу вперед, 6 – 8 обертань. Продовжити обертання тулуба в протилежному напрямку, і теж 6 – 8 разів. Це буде один підхід. Після невеликого відпочинку зробити другий підхід.

Початкове положення – лежачи на спині, руки вздовж тіла. Підняти пряму ногу вгору до вертикального положення, потім повільно опустити. Повторити іншою ногою. До стомлення. У двох підходах.

Початкове положення – прилягти на спину, руки за голову, ступні закріпити. Підняти тулуб до вертикального положення, повільно повернутися а вихідне положення. Повторювати до втоми. У двох підходах.

Початкове положення – стоячи на лівій нозі, лівою рукою слід триматися за яку-або нерухому опору. Махи правою ногою в сторону – вгору. Два підходи по 12 – 15 повторень.

Comments are closed!