Фітнес будинку, вправи для схуднення живота. ФІТНЕС для жінок. Тренінг-система “Спорт-Клас”

Фітнес будинку, вправи для схуднення живота. ФІТНЕС для жінок. Тренінг-система “Спорт-Клас” Поради Фітнес будинку для схуднення живота

Зазвичай, якщо хтось помічає у себе жирові складки в області живота, то відразу ж починає шукати спосіб для позбавлення від них. Зрозуміло, набагато

легше взагалі не набирати зайву вагу, але до такого висновку люди приходять тільки після того, коли зайва вага у них вже з’явився. Люди в подібних ситуаціях саме часте, що починають робити, це робити різні вправи на прес в домашніх умовах. Як показує статистика, майже завжди сукупність і склад цих тренувань не виходить за рамки двох вправ. До них відносяться, по-перше, підйоми тулуба . по-друге, підйоми ніг лежачи на підлозі . Якщо ви теж дотримуєтеся подібної схеми, поспішаємо вас розчарувати, як показують дослідження, саме ці вправи вважаються найменш придатними для ефекту схуднення.

Відразу попередимо, що майже всі вправи в бодібілдингу є не ефективними для схуднення. Наприклад, щоб спалити один кілограм ваги за рахунок жирових тканин, потрібно приблизно 2000 разів виконати вправу на підйом тулуба . На практиці це не під силу навіть досвідченим і дуже витривалим спортсменам. Незважаючи на цей експериментально доведений факт, багато хто до цих пір вірять тому, що за допомогою вправ на прес можна спалити зайву вагу. Причина того, що в результаті тренування преса у людей складається оманливе враження, полягає в наступному факті. Вправи на прес дійсно добре допомагають скоректувати фігуру. Справа в тому, що великі м’язи живота підтримують внутрішні органи, через їх підтяжки живіт реально здається менше, ніж було до початку тренувань.

Підйоми тулуба до 30 градусів

Що ще можна сказати про вправу на підйоми тулуба . Виявляється, воно є не найефективнішим і для мети збільшення м’язів черевного преса. Як встановили дослідники в результаті експерименту, вправи махи ногами є більш ефективним вправою. Але у вправі підйоми тулуба є й перевага. Воно полягає в тому, що у вас є можливість тренуватися і виконувати вправи з додатковими вагами. Такий підхід дає можливість досвідченим і сильним спортсменам збільшити масу м’язів черевного преса і досягти кубиків на животі. Тому виконувати таку вправу рекомендується всього лише по 12-25 повторень. Виконувати його по 100 разів, як це роблять дуже багато, марно. Цим ви досягнете тільки підвищення витривалості м’язів живота. Програма тренування для преса повинна складатися таким же чином, як складається, наприклад, програма тренування м’язів біцепсів або грудних м’язів.

Вправа махи ногами

Найкращий ефект для просушки преса і схуднення, тобто спалювання жирових відкладень на животі, дає вправу махи ногами . тому що ця вправа зачіпає і навантажує практично всі м’язи живота. Більш того, якщо приблизно рік регулярно виконувати цю вправу, то м’язи живота стануть пружними, а через два роки твердими. Можна навести практичний приклад на користь докази правоти цих слів. Прикладом цим є балерини. Після декількох років регулярних тренувань їх прес стає таким твердим, що багато з них зазнають великих труднощів під час вагітності, так як тверді і накачані м’язи преса ускладнюють перебіг такої природної для жінок функції, як виношування дитини. Лікарі та фахівці рекомендують балеринам, перед тим як завагітніти повністю припиняти тренування, приблизно на два роки, щоб уникнути таких проблем.

Якщо підбивати підсумки, то можна впевнено сказати наступне, для схуднення живота недостатньо виконувати підйоми тулуба, тренуючи тільки м’язи живота. Фахівці радять виконувати різні вправи, не забуваючи при цьому про аеробні вправи. Такі прості і доступні вправи як біг, плавання, робота на качалці і робота з обручем, допомагають схуднути набагато більше, ніж вправи на розвиток м’язів преса. Якщо ваша мета – схуднути, то не варто годинами проводити час на виснажливих тренуваннях, достатньо лише 30 хвилин, щоб пробігтися повільним бігом на свіжому повітрі.

Помилки у фітнесі

Ще зі школи всі ми пам’ятаємо такі вирази як «рух це життя» і «в здоровому тілі здоровий дух». Вони відомі всім і, схоже, не втратили своєї актуальності, так як і в наші дні зустрічаються майже скрізь. Зрозуміло, з цими виразами ніхто сперечатися не буде. Однак, коли ми починаємо регулярно займатися спортом, зокрема, фітнесом або аеробікою, то необхідно звертати увагу на декілька нюансів, які можуть у великій мірі нашкодити здоров’ю.

Не важливо, чим ви займаєтеся. Будь це аеробіка, шейпінг або фітнес. Перше, на що потрібно звертати увагу, це на послідовність вправ, з яких складається тренування у вашій групі. Поцікавтеся у вашого тренера, які вправи входять до складу тренування і навіщо вони потрібні. Дуже багато тренерів часто забувають про те, що майже всі вправи діляться на різні групи. Під час складання програми тренування вони можуть цей факт не враховувати. Ось один наочний приклад. Часто тренери в програмі тренування пишуть спочатку вправи на витривалість, а потім на координацію. Припустимо, ви тренуєтеся з качалкою півгодини, а після спробуєте виконувати таку вправу, як мах правої ноги вліво і в цей же час роблячи рухи лівою рукою вгору з нахилом вправо. Таке повторення дій важко спочатку навіть запам’ятати і повторити людині в звичайному стані, а що вже говорити про людей з травмами? Ніхто в тренажерний зал чи фітнес клуб не приходить, щоб отримати травму або зіпсувати своє здоров’я. Подібні незбалансовано складені програми тренування в кращому випадку приведуть до того, що ви порушите тонус ваших м’язів. У гіршому випадку отримаєте серйозну травму або порушите роботу серця і, в цілому, серйозно нашкодите вашому організму.

Ще одна з серйозних помилок непрофесійних тренерів – це добірка, яка заснована на тимчасовому ослабленні темпу тренування або на постійному спрощення різних вправ. Подібна помилка тренера для людини може стати непоправною. Це може травмувати і абсолютно здорової людини. У першу чергу через такого тренування сильно погіршується стан серця. Найгірше в цій ситуації те, що людина розуміє не відразу погіршення свого здоров’я, а лише з часом. Часто це відбувається, коли вже час втрачено і важко вже щось виправити. Добре, якщо тренування на степ не буде переплітатися з різними тренажерами. Коли ви перебуваєте в степе або виконуєте аеробні вправи, задаючи організму певний темп роботи, а потім різко скидаєте його, сажаясь на тренажер, то ви сильно шкодите своєму серцю.

Ось один простий рада. Після закінчення тренування дайте м’язам охолонути. Це зовсім не означає, що потрібно стояти на холодному вітрі або стрибати у крижану воду. Необхідно просто посидіти приблизно п’ять хвилин. Потім радимо вам прийняти теплий душ і прогріти тим самим м’язи водою. Таким чином ви вбережете себе від сильної креатури та інших дрібних проблем, які викликають стрес після тренування.

Comments are closed!

_0.32MB/0.00720 sec