Fit4life. ru Екстремальне самовдосконалення з Денисом Борисовим – «Розвивайте свій мозок і тіло з Денисом Борисовим! (скріншоти)» | Відгуки покупців

Fit4life. ru Екстремальне самовдосконалення з Денисом Борисовим – «Розвивайте свій мозок і тіло з Денисом Борисовим! (скріншоти)» | Відгуки покупців Розвивайте свій мозок і тіло з Денисом Борисовим! (скріншоти)

Раніше я багато чула про різні блогерів, іноді навіть читала / дивилася щось з їхньої творчості. Але нічого цікавого, а головне

– корисного для себе я так і не подчерпнул. В основному – порожня балаканина. Тому я закинула цю справу… аж до весни цього року, коли я вже впритул і по-серйозному почала займатися в тренажерному залі. Я стала шукати різну інформацію, про «залізну спорті» і правильному харчуванні. Іноді траплялися стоять матеріали, але не було такого ресурсу, де була б відображена повна, вичерпна інформація по цікавлять мене питань.

Якось раз на одному зі спортивних паблік я натрапила на уривок з відеоблогу, де накачений бородатий дядько дохідливо пояснював, що «протеїн – це білок – не хімія ». Мені дуже сподобався стиль викладу інформації: все було «розкладено по поличках», а ключові моменти виводилися на екран у вигляді тексту, що полегшувало розуміння. Я скинула цей відеозапис двоюрідній сестрі-спортсменці, яка повідала мені, що це кращий спортивний блогер Денис Борисов і що його блог в чому допоміг їй розібратися.

Я тут же вбила в пошуковик «Денис Борисов» і опинилася на сайті Екстремального самовдосконалення Fit4life. ru. Сама назва вже говорить багато про що.

Там я знайшла безліч цікавих статей на тему спорту, правильного харчування, та й про життя в цілому. Там же була і посилання на відеоканал Дениса.

З цього часу я практично забула про телевізор, наскільки сподобалося дивитися його відеоблоги. Я не можу сказати, що вони чисто для чоловіків. Вони однаковою мірою підходять для кожного. Там є матеріали про те, як накачати м’язи швидко (що більш актуально для чоловіків) і про те, як швидко схуднути (одвічна проблема багатьох жінок). Є й чисто пізнавальні ролики.

Не так давно їх розсортували за різними групами, знайти необхідну інформацію стало ще простіше.

Наведу приклад:

– «Чи шкідливі яйця»?

– «Фастфуд = чужий жир»!

– «Правильна дієта хомо сапієнс».

– «Глікемічний індекс».

– «СУШКА: як спалити жир до літа»

– «МОЗОК на прокачування».

– «Тренування серця і розвиток витривалості».

– «Живи довго: причини смерті».

– «Що трапляється, коли Качок КИДАЄ».

Є парочка відеозаписів, які мені сподобалися найбільше, і це скоріше навіть не через їх інформативності, а через те, що вони як раз таки розкривають особистість Дениса Борисова.

Їх назви:

«Хейтер нехай Хейтем» . де Денис відповідає на нападки деяких недоумкуватих глядачів.

«100 000 свідків Борисова» . де він розповідає про своє життя, про спорт і про те, як прийшов до створення відеоблогу. Мені дуже сподобалося, що він не зацікавлений у матеріальній стороні питання, для нього головне – просвітництво людей. Він міг заробляти чималі гроші на рекламі на відеоканалі або на своєму сайті, але йому це не треба. Денис працює для нас, глядачів і читачів. За що йому ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ

У Дениса є вища юридична освіта (червоний диплом). Його вміння планувати своє життя на досить тривалий термін заслуговує повагу. Він і стриптизом займався почасти через те, що графік роботи розумів багато вільного часу, який він витрачав на самоосвіту, що теж похвально.

Ці ролики не можна назвати розважальними, вони пізнавальні і за часом вони бувають досить довгими, але не полінуйтеся, подивіться хоча б один з них дивіться, ви не залишитеся байдужими! Особисто я щотижня з нетерпінням чекаю нового випуску.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00543 sec