Фісташкові макаруни (найвдаліший варіант). Рецепт c фото, ми підкажемо, як приготувати!

Фісташкові макаруни (найвдаліший варіант). Рецепт c фото, ми підкажемо, як приготувати! Фісташкові макаруни (найвдаліший варіант) – рецепт.

55 г белковначінка

1ч ложка фісташкової пасти +1 ч ложка лимонного соку

100г вершків

100г білого шоколаду

Як приготувати

Збийте мигдалеву борошно

з цукровою пудрою. Суміш, по французьки вона називається «tant pour tant” того й іншого, в даному випадку мигдалю і пудри, в однаковій кількості, просійте 2 рази. У суміш додайте перший білок і барвник. Розмішайте густу суміш до однорідного стану.

Воду і цукор нагрійте на повільному вогні в каструльці з товстим дном. Помішуйте цукор до моменту закипання сиропу, намагаючись не забризкати борта каструлі. Це потрібно для уникнення кристалізації сиропу. Саме з причини можливої??кристалізації цукру кількість води важливо. Якщо води буде багато, більше ніж необхідно, в процесі більш тривалого випаровування у цукру більше часу схопитися грудочками.

Коли градусник покаже 113 С, починайте збивати другу білок. Доведіть температуру сиропу до 118 С. За внутрішнім борту чаші міксера влийте гарячий сироп в білок, продовжуючи збивати. Продовжуйте збивати поки меренга не стане злегка теплою.

Про процес «макаронаж»:

Як тільки меренга готова, її температура злегка тепла, вводимо її в густе тісто. Перша частина – розслабляє туге тісто, дозволяє нам простіше його розмішувати. Сміливо вводимо решту білків. І ось тепер – момент, на який варто звернути особливу увагу. Я б сказала, що цей момент і є секрет успішних макаронс:

Нам потрібно вмішати білок в тісто сміливими впевненими рухами протягом близько 30 секунд. Ці дію по-французьки зветься «macaroniser» макароніровать.

Чим більше повітря ми залишимо в меренге, тим кругліше будуть наші макаронс. І навпаки, чим менше повітря залишиться з тесті, тим більше плоским буде кінцевий результат. Понадобіться кондитерський мішок і насадка: 8 мм в діаметрі-класика для макаронс. відсаджувати на пергамент в шаховому порядку.

Можна посипат роздрібнюваними оршкамі, у мене фісташкі. Оставьте макаронс на пів години – годину для того, щоб на поверхні затягнулася плівочка.

Випікайте близько 10-12 хвилин при температурі 150 С, в профдуховках 140 С. У процесі випічки, коли у макаронс вже буде видна спідничка, переверніть деко.

Дістаньте з духовки, залиште остигати на 10-15 хвилин. Після цього вироби повинні легко відставати від килимка. Правильно приготовані макаронс повинні мати м’яку, в теж час проготовлекнную середину зсередини.

Вершки збити залишити на сторонке. фісташковую пасту перемішати з лимонним соком для додання пасті отруйно зеленого кольору.

Шоколад розтопити на водяній бані додасть пасту розведену з лимонним соком, обережно перемішати, додати до збитих слівкамСтавіть в холодильник до запитання.

Склеїти наші макаруни кремом, і обов’язково залишить закритою Тарр в холодильнику хоча б на ночь. Макаруни за цей час дозрівають і прппітивают вазі смакові якості крема. Божество.

  • рецепт фісташкової пасти
  • фісташкові макаруни
  • як приготувати макаронс

Comments are closed!

_0.31MB/0.00588 sec