Фінікова дієта – Як схуднути використовуючи дієти дієтичне харчування

Фінікова дієта – Як схуднути використовуючи дієти дієтичне харчування Фінікова дієта

Для любителів солодкого часом буває зовсім нестерпно дотримуватися строгих і жорстких дієт, якими не передбачено вживання солодощів ні в якому вигляді.

Адже солодкий смак служить не тільки джерелом насолоди, але і позбавляє від втоми, депресії, активізує функції головного мозку, покращує пам’ять, швидкість мислення і настрій.

Для всіх ласунів корисною і приємною може стати вельми ефективна фінікова дієта. І хоча дієтичну цінність фініків багато дієтологів і лікарі ставлять під сумнів, така дієта маю більшу ефективність. Справа в тому, що фініки – це єдине солодке блюдо, дозволене в дієті, і вживаються вони в строго певних кількостях. Не варто скидати з рахунків той факт, що успішне схуднення неможливо без почуття задоволення, яке може полягати в усвідомленні власної сили волі, радості від майбутнього зміни своєї фігури і, в тому числі, в задоволенні від прийнятої їжі.

Особливості фінікової дієти

1. Фініки повинні замінювати всі кондитерські, борошняні та інші солодкі страви та десерти.

2. Фініки містять до 70% цукрів, тому їх просто неможливо у великій кількості з’їсти за один раз. Це спостереження відрізняє фінікову від інших солодких дієт – шоколадної дієти або дієти ласунів.

3. Дія дієти полягає в безпечному вплив природного глюкози і фруктози, якими так багаті фініки, на людський організм. Постачаючи організм корисними і необхідними для повноцінної діяльності цукрами, фініки не призводять до відкладення жирових запасів і не перешкоджають видаленню з клітин зайвої рідини. До всього іншого, фініки не містять холестерину, що також позитивно позначається на стані здоров’я людини.

4. Така дієта (її щадні варіанти) може бути корисна вагітним, годуючим жінкам, дітям, діабетикам і всім тим, кому потрібна замінить шкідливі сахаросодержащие десерти на натуральні і корисні солодощі.

5. Курс фінікової дієти складає 10 днів, причому перші дні – це фінікова монодієта, коли окрім цих сухофруктів їсти нічого не можна, а далі поступово можна урізноманітнити свій раціон різними фруктами, ягодами і натуральними соками на їх основі.

6. Дієта вимагає активного питного режиму. Дозволяється пити мінеральну негазовану воду, наслідках кави або чаю.

7. Почуття голоду спостерігається дуже рідко, оскільки в фініках дуже багато вуглеводів і висока калорійність – 280 кілокалорій на 100 грам фініків. У зв’язку з цим навіть невелика кількість цього продукту наситить мозок великою порцією поживних речовин, так що головні болі, слабкість, зниження швидкості реакції та уважності, як в дієтах з низьким глікемічним індексом (приміром, у грецькій дієті), вам не загрожують.

8. Недоліком фінікової дієти можна назвати відсутність надходять в організм білків, що може несприятливо позначитися на м’язовому тонусі організму. У зв’язку з цим рекомендується під час дієти помірно навантажувати своє тіло фізичними вправами, плаванням і тривалими прогулянками в інтенсивному режимі. Після виходу з дієти варто неодмінно включати в свій раціон багату білками, але не містить жирів їжу – знежирені кисломолочні продукти, нежирне відварене м’ясо і рибу, морепродукти.

Comments are closed!