Фініки для схуднення – Жіночий журнал LadySpecial. ru: спеціально для жінок

Фініки для схуднення – Жіночий журнал LadySpecial. ru: спеціально для жінок Фініки для схуднення

Схуднення 22 серпня 2012. Переглядів: 6014

«Якщо протягом дня Вам захочеться чогось солоденького, то з’їжте кілька фініків» – ці слова тренера з фітнесу Тетяни можуть викликати суперечливі почуття. По-перше, фініки продукт солодкий, а значить для дієтичного харчування виключений. По-друге, як можна задовольнити потребу в солодкому за допомогою декількох фініків? Наявність цих питань змушує розібратися, чи підходять фініки для схуднення.

Фініки відомі з давнини, в багатьох жарких країнах цей продукт був практично єдиним для харчування протягом декількох років. Це говорить про те, що фініки, як і інші сухофрукти для схуднення містять в собі корисні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму.

Найважче в багатьох дієтах і дієтичному харчуванні – це відсутність сладенького. Фінікі для схуднення вирішують цю проблему. Фініки можна вживати вагітним і годуючим жінкам. Тільки потрібно пам’ятати про норму продукту. Не варто купувати пачку фініків і з’їдати її по дорозі додому. Фініки продукт калорійний, тому не треба ними зловживати.

Як дотримуватися дієти на фініках

Під час фінікової дієти Ви можете вживати тільки фініки і пити рідину. Це монодієта, дотримуватися якої слід кілька днів. Ця дієта підходить ласунам і тим, хто сидить на дієті, але займається розумовою працею. Більше 3 – 4 днів практикувати дієту не рекомендується . після слід включити в свій раціон інші дієтичні продукти для схуднення.

Фініки для схуднення: за і проти

Плюси фінікової дієти:

    Обмежена кількість допустимих до вживання продуктів змушує організм спалювати накопичені калорії, що приводить до зниження ваги. Фініки для схуднення зміцнюють серце і нормалізують роботу мозку. Фінікова дієта здатна підняти настрій і зняти стрес, який часто провокують різноманітні дієти. Висока енергетична цінність фініків допомагає боротися з почуттям голоду, а значить головні болі, властиві деяким дієтам виключені. Зміцнює імунну систему. Можливість знизити вагу на 3 – 5 кг за 10 днів.

Мінуси фінікової дієти:

    Неповноцінність раціону харчування. З цієї причини не можна використовувати фініки для схуднення протягом тривалого часу. Довгий вживання фініків може привести до авітамінозу і проблем з травленням. Протипоказанням в фінікової дієті служить мігрень, діабет, кам’яна хвороба нирок. Чи не рекомендується сидіти на фінікової дієті при заняттях спортом, тому що фініки не сприяють утворенню м’язової маси через низький вміст білків.

Дієтологи рекомендують включати фініки в систему правильного харчування для схуднення. Жінкам, що годують фініки допоможуть наситити молоко поживними елементами.

Фініки для схуднення. Меню фінікової дієти 200 – 300 грамів фініків на день дозволено з’їдати протягом перших днів дієти на фініках. Випивати протягом дня слід не менше двох літрів рідини. На третій, четвертий день дієти введіть в меню цитрусові та яблука. Норму фініків при цьому слід знизити до 100 – 200 грам в день. Рекомендується з’їдати по яблуку або грейпфруту протягом одного прийому їжі. Тривалість цієї системи харчування не повинна перевищувати більше 10 днів. Вибрані фрукти не повинні бути солодкими, тому краще використовувати зелені яблука.

Якщо ви використовуєте фініки, як дозволену солодкість, то в день можна їсти 3 фініка, ними можна замінити десерт або перекусити між прийомами їжі.

Перед вживанням потрібно ретельно промити сухофрукти . Тому що на них липне багато мікробів і бруду. Після вживання фініків слід прополоскати ротову порожнину. щоб не заподіяти шкоду зубної емалі.

Після курсу фінікової дієти Ви ще довго не зможете бути байдужими до солодкого сухофруктів. Але часто використовувати фініки для схуднення не рекомендується.

Comments are closed!