Фініки для схуднення: відгуки

Фініки для схуднення: відгуки Фініки для скидання ваги – смачна дієта

Ще з біблійних часів була відома велика харчова цінність фініків, адже саме даний сушений фрукт брали з собою в якості єдиної їжі, в тривалі походи, для підтримки сил. Однак фініки для схуднення є ще й дієтичним продуктом, який складає основу досить популярною останнім часом дієти. Адже що може бути краще для ласунів, ніж фініки для схуднення. Хоча перше враження досить оманливе, бо завдяки занадто солодкого, навіть нудотний смак даного продукту, приїдається він набагато швидше, ніж інша їжа.

Основні правила

Даний вид дієти досить простий, як втім, і будь-який інший раціон, заснований на вживанні одного продукту. Для дотримання дієтичного харчування ви можете вживати тільки фініки для схуднення і нічого більше протягом декількох днів. Так само особливу увагу варто приділити питного режиму.

Адже є солодкі фініки для схуднення, абсолютно не запиваючи нічим попросту неможливо. А значить, несолодкий трав’яний чай або негазована мінеральна вода стане відмінним доповненням до даного харчуванню.

Ще один важливий момент, на який необхідно звернути увагу – енергетична цінність сушених фініків. Практично у всіх сушених фруктах вміст цукру набагато більше, ніж у свіжих аналогах.

Тому при розрахунку денної норми продукту необхідно врахувати, що навіть невелика кількість фініків віддають людському організму велику кількість енергії. Всього сто грам подібного висушеного продукту містить цілих двісті вісімдесят калорій. Значить, ваш денний раціон повинен скласти від 400 грам до 700 грам кінцевого продукту.

Переваги і недоліки

Основною перевагою даної дієти є її результативність. Адже різке обмеження не тільки калорій надходять з їжею, але й раціону харчування дозволяє переключити організм на споживання накопичених раніше запасів жирових клітин, для забезпечення процесу життєдіяльності.

Так само подібний принцип харчування сприяє виведенню надлишків рідини з людського організму, що істотно полегшує і прискорює процес схуднення. Але для максимальної ефективності такої дієти не варто забувати про питному режимі. Кількість споживаної рідини повинна скласти як мінімум від півтора до двох літрів на день.

Однак на тлі досить великої кількості позитивних моментів, фінікової дієті притаманні всі недоліки моно дієт. Таке обмеження щоденного меню, протягом тривалого часу негативно впливає на життєдіяльність людського організму в цілому.

Адже ви недоотримуєте масу тих корисних речовин, з яких будуються клітини і за рахунок яких функціонують основні органи. Тому тривале дотримання подібної дієти може стати причиною розвитку різних захворювань і погіршення самопочуття.

Причому наслідки можуть бути найрізноманітнішими, починаючи від авітамінозу легкої форми, закінчуючи досить серйозними розладами системи травлення. А для того, щоб гідно оцінити ефективність фінікової дієти та відгуків про неї, як про спосіб боротьби із зайвою вагою варто звернутися до тих людей, які випробували дію даної процедури на собі.

Відгуки

    Аліна, 37 років: за тиждень подібного харчування скинула сім кілограмів, хоча нудотний смак фініків набив оскому вже на третій день. Так дійсно якщо є одне солодке, воно теж швидко набридає. Олена, 28 років: не люблю я ці моно дієти, користуюся тільки іноді коли треба дуже швидко скинути кілька зайвих кілограмів, по якомусь урочистої нагоди. Навіть фінікову дієту краще доповнити свіжими овочами та фруктами, калорій вони не додадуть, а от користь організму нададуть істотну. Ірина, 30 років: краще фітнесу дієти немає, хоча як спосіб трохи підкоригувати фігуру в досить короткий термін можна спробувати і фінікову дієту. Але не чекайте занадто багато, ясна річ, що 20 кілограм ви за п’ять днів не знищите. Тому в першу чергу реально дивитеся на проблему, і вибирайте дієту в залежності від своїх потреб. Світлана, 23 роки: а я вважаю, що фігуру необхідно берегти змолоду, щоб потім не було нестерпно боляче. І будь-яке схуднення добре тільки у складі комплексної терапії. Тому будь-яка дієта повинна обов’язково супроводжуватися фізичними навантаженнями, прогулянками на свіжому повітрі і здоровим способом життя. Анна, 35 років: як засіб швидкої корекції дієта досить ефективна. Звичайно можна скинути від п’яти до шести кілограм за тиждень, якщо доповнити зарядкою вранці і невеликим комплексом вправ ввечері можна збільшити результативність кілограм до восьми.

Comments are closed!