Фініки для схуднення: відгуки дієтологів | стройнеем разом!

Фініки для схуднення: відгуки дієтологів | стройнеем разом! Чи корисні фініки для схуднення?

Незважаючи на більш ніж високу калорійність (100 грамів фініків містять до 320-350 ккал), сьогодні ідея використовувати фініки для схуднення дуже популярна. Поряд з іншими сухофруктами

їх застосовують для того щоб знизити тягу до солодкого і уникнути дефіциту глюкози, типового для більшості дієт. Як правильно використовувати фініки для зниження ваги, і на який результат можна розраховувати, використовуючи фінікову дієту?

Чим корисні фініки для схуднення?

Особливість переважної більшості існуючих на сьогоднішній день дієт полягає в тому, що вони накладають повну заборону на будь-які солодощі. Ця заборона допомагає значно знизити масу тіла, але при цьому він є і причиною настільки поширених депресивних станів, які часто супроводжують період дотримання дієти. Стрес під час дієти обумовлений не тільки особливостями психології, але і чисто фізіологічної нестачею в крові глюкози і фруктози.

Заповнити дефіцит цих елементів і допомогти організму пережити період обмежень у харчуванні і покликані фініки. Крім того, що вони надзвичайно багаті глюкозою, вони також містять і величезна кількість харчових волокон, необхідних для нормального функціонування шлунково-кишкового тракту. Особливо важливим споживання великої кількості клітковини і пектинів є в період дієти, коли організму важливо не тільки почати спалювати жир, але і позбавитися від шлаків і токсинів, що скупчилися в товстому кишечнику.

Навіть невелика порція фініків, включена в повсякденний раціон, допоможе налагодити роботу кишечника, очистити печінку, вивести шлаки.

Як правильно використовувати фініки для зниження ваги?

Оскільки енергетична цінність цих сухофруктів досить велика, під час дієти з використанням фініків необхідно регулярно вести ретельний підрахунок калорій. надходять з їжею. Відповідно до думки більшості дієтологів, допустима кількість фініків, яке можна з’їсти худне людини в день – 50-70 грамів. Цього буде цілком достатньо для отримання необхідної кількості глюкози, а от збільшення цієї порцій неминуче призведе до надмірної калорійності раціону і призупинення процесу схуднення.

Краще всього використовувати фініки для схуднення замість перекусів між основними прийомами їжі. У цьому випадку почуття голоду буде переноситися набагато легше, так як клітковина, що міститься в сухофруктах, має властивість розбухати в шлунку і продовжувати відчуття ситості. Завдяки цьому навіть найжорсткіша і голодна дієта буде переноситися набагато легше, не викликаючи дискомфорту і не провокуючи стресу.

Схуднення на фініках: протипоказання

Навіть самі натуральні, корисні й здорові продукти підходять далеко не всім. Повною мірою це відноситься і до фінікам, які в деяких випадках можуть бути повністю протипоказані. Від включення їх у свій раціон варто відмовитися в наступних випадках:

    При наявності цукрового діабету будь-якого типу, так як фініки викликають різке підвищення рівня цукру в крові; При підвищеній схильності до алергічних реакцій, оскільки деякі речовини, що входять до складу фініків, можуть спровокувати алергію; При наявності важких захворювань шлунково-кишкового тракту, оскільки клітковина, що міститься в сухофруктах, може спровокувати подразнення слизових оболонок: При важких формах ожиріння – у цьому випадку необхідно обмежити вживання будь-яких джерел вуглеводів, у тому числі і фініків.

Фініки для боротьби із зайвою вагою: що кажуть лікарі?

З точки зору дієтології заміна звичних солодощів промислового виробництва на сухофрукти, безумовно, корисна. Але при цьому, кажуть медики, дуже важливо вміти вчасно зупинитися, адже калорійність фініків цілком порівнянна з енергетичною цінністю цукру та шоколаду. Тому не варто надто захоплюватися ними, особливо якщо скинути необхідно досить велика кількість кілограмів.

Також варто мати на увазі, що сама по собі заміна тістечок і тортів фініками не гарантує схуднення. Вирішення цієї проблеми вимагає комплексного підходу, що включає в себе не тільки дієтичне харчування, а й регулярні фізичні навантаження і контроль над розміром порцій.

Таким чином, фініки не зможуть допомогти скинути зайві кілограми, якщо не змінити свої харчові звички в цілому. Схуднути за допомогою сухофруктів неможливо, але з їх допомогою можна зробити своє харчування більш здоровим і збалансованим.

зуміли ви схуднути за допомогою фініків? Знижують чи вони тягу до солодкого? Розкажіть про власний досвід, залишивши відгук після статті.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00468 sec