Евеліна Хромченко: «Потрібно розлучатися з одягом, в якій довелося пережити неприємності» – Персона – ТВ-гід – Аргументи і Факти

Евеліна Хромченко: «Потрібно розлучатися з одягом, в якій довелося пережити неприємності» – Персона – ТВ-гід – Аргументи і Факти Евеліна Хромченко: «Потрібно розлучатися з одягом, в якій довелося пережити неприємності»

Як відома телеведуча вирішує, що одягнути вранці?

    Народилася 27 лютого 1971 в Уфі. У віці 10 років переїхала до Москви. Закінчила з червоним дипломом факультет журналістики МГУ. З 1997 по 2010 рік Евеліна очолювала російське видання журналу про моду L’Officiel як головний редактор і креативний директор. Евеліна Хромченко заміжня за Олександром Шумським, генеральним продюсером «Russian Fashion Week». Їх синові Артемію зараз 16 років. У 1995 році Евеліна Хромченко разом з Олександром Шумським стали власниками PR-агентства «Артефакт». У 2007 році Хромченко стала ведучою програми «Модний вирок».

Як нам,

жінкам, таки одягатися, щоб досягти успіху у чоловіків, товаришів і начальників? А якщо начальник – жінка? Головне – пам’ятати: в нарядах, які зачаровують чоловіків вечорами, не варто приходити з ранку на планерку до начальниці. А на прийомі у чоловіка-начальника не варто світити міні-спідницею і максі-декольте – це може погано скінчитися. На побачення не треба приходити в джинсах, які оптимальні для зустрічі з товаришем, що розділяє твоє спортивне хобі. Загалом, кожному поряд свій час і своє місце.

«ТВ-Гід»: – З якими речами з гардеробу потрібно розлучитися негайно?

Е. Х.: – З тими, якими ви не користувалися більше року. З тими, які безнадійно вам великі чи малі. З тими, в яких вам довелося пережити неприємності.

«ТВ-Гід»: – Що б ви порадили носити повненьким жінкам?

Е. Х.: – Це залежить від конкретної жінки – адже повнота завжди індивідуальна. Але я точно знаю, що не варто обважувати об’ємистим темними строями, що створюють непотрібне відчуття маси, не варто боятися білого кольору і неодмінно потрібно вкластися в прекрасне коригуючий білизна.

«ТВ-Гід»: – Ви якось говорили, що погано одягненою жінці не видать блискучої кар’єри як своїх вух. Чому?

Е. Х.: – Просто нікому не прийде в голову підвищити замазуру в старих джинсах і стоптаних кросівках: по-перше, їй не можна довірити представницькі функції, по-друге, судячи із зовнішнього вигляду, їй мало потрібно – і така зарплата зійде. Це не моя особиста думка – я бачила багато подібних історій в «Модному вироку». Багато жінок ніяк не можуть второпати, що висока посада передбачає не тільки знання предмета, а й представницькі функції, які неможливо здійснити без відповідного антуражу. Тут люблять наводити як приклад Стівена Джобса і Марка Цукерберга . Але от невдача. Ви не Стів і не Марк. Їм можна в джинсах і кросівках, а вам – ні.

«ТВ-Гід»: – Кого б ви могли назвати іконою стилю в Росії?

Е. Х.: – Справа в тому, що вибір ікони стилю робить кожен для себе. Тому для когось ікона стилю – персонаж з рейтингів найгірше одягнених зірок, а для когось – добре одягнені актриса Анна Чіповська . куратор Даша Жукова чи громадський діяч Ірина Хакамада . Саме тому ми в програмі «Модний вирок» невтомно допомагаємо знайти вірний погляд на предмет. У мене мої власні ікони стилю – моя мама, тітка і бабусі.

«ТВ-Гід»: – Вас на зйомках одягають або всі наряди ваші особисті?

  • як одягається евеліна хромченко

Comments are closed!