Еутирокс для схуднення | AboutBody. ru

Еутирокс для схуднення | AboutBody. ru Про тілі начистоту Еутирокс для схуднення

Опубліковано 22.01.2013 | Автор Оля

Від рівня гормонів в організмі залежить багато чого, у тому числі надлишкову вагу або зайва худоба. Уповільнений обмін речовин є частою причиною ожиріння . Тому, для нормалізації метаболізму і зниження ваги, часто використовують гормональні препарати.

Одним з таких препаратів є Еутирокс, який нормалізує роботу щитовидної залози і містить гормон Тироксин. Але перш, ніж застосовувати гормональні препарати для схуднення, потрібно дізнатися про їх вплив на організм і проконсультуватися з фахівцем.

Принцип дії і прийом Еутироксу для схуднення

Основний компонент Еутироксу – Тироксин гормон щитовидної залози. Прийом препарату призводить до зниження ваги за рахунок прискорення метаболізму. Але приймати препарат без особливої??потреби не слід, тому що це ліки. Сам по собі препарат нешкідливий, але недолік і передозування можуть призвести до серйозних наслідків. У медицині Тироксин призначають, якщо щитовидна залоза не виробляє цей гормон природним шляхом. Для багатьох прийом Тироксину стає щоденної практикою. Еутирокс для схуднення приймати постійно не слід . це може порушити нормальне функціонування щитовидки.

Еутирокс для схуднення

Еутирокс для схуднення отримав широке розповсюдження серед бодібілдерів. Гормональний препарат сприяє схудненню з ряду причин:

  Зниження ваги йде за рахунок прискорення обмінних процесів, за рахунок інтенсивного спалювання калорій, а, отже, жиру; Гормон пригнічує апетит; Стимулює нервову систему.

Але разом з позитивними ефектами препарат має багато протипоказань.

Еутирокс для схуднення – побічні ефекти

  Негативно впливає на серце, викликає тахікардію; Порушує роботу травної системи, призводить до діареї; Підвищує тиск; Разом зі стимулюючою дією на нерви може призвести до підвищеної збудливості, безсонні, м’язової тремтіння; Порушується терморегуляція в організмі, кидає в жар, призводить до надмірної пітливості: Щитовидка починає працювати гірше.

Недостатня доза препарату може призвести до головного болю, сухості, слабкості, проблемам зі шкірою, запорів .

Щоб уникнути побічної дії препарату, слід дотримуватися дозування і терміни курсового застосування препарату. Якщо у вас дійсно уповільнений обмін речовин, то досить пропити Еутирокс для схуднення чотири тижні . для того, щоб щитовидка почала працювати добре. Збільшувати терміни прийому препарату небезпечно для здоров’я.

Знизити побічні ефекти допоможе комплексне застосування декількох ліків. Разом з Еутіроксом слід приймати ліки, які уповільнюють серцебиття і нормалізують тиск. Прийом препарату рекомендований, якщо серцебиття в стані спокою перевищує 60 – 70 ударів на хвилину.

Як приймати Еутирокс для схуднення?

Починати і припиняти прийом препарату слід поступово . Починати слід з 50 мкг на добу, поступово збільшуючи дозування до 300 мкг на добу. Приймати препарат слід тричі на день, останній прийом до 6 години вечора. Якщо спостерігаються побічні ефекти, то потрібно зменшити дозування препарату.

Часто хворі побоюються, що прийом гормональних препаратів призведе до збільшення ваги, але так відбувається не завжди, вживання гормону щитовидної залози не позначається негативно на масі тіла. Правда, якщо не дотримуватися дозування і правила прийому, можна викликати порушення обмінних процесів і збільшення апетиту. Недостатня дозування не допоможе вилікувати щитовидку . а значить, ефекту від застосування Еутироксу для схуднення не буде.

Щоб ефект від застосування гормональних препаратів був помітніше, слід дотримуватися дієтичного харчування.

Дієта при прийомі гормональних препаратів

Що слід вживати в їжу:

  Хліб житній та пшеничний, а також з висівок. М’ясо нежирних сортів, краще яловичина і курятина без шкіри. Нежирна риба і морепродукти. Варені яйця і омлет на пару. Молоко, кисломолочні продукти, нежирний сир, твердий сир. Вершкове і топлене масло в маленьких дозах, нерафінована олія. Крупи. Овочі, овочеві супи. Фрукти і ягоди.

Виключити з раціону:

  Здобні булочки, білий хліб, і інші кондитерські вироби. Жирні сорти м’яса, субпродукти, ковбаса. Жирна, копчена, солона риба і консерви. Смажені яйця. Сметана, вершки, жирний сир і сир. Маргарин, жир. Макарони, манна крупа. Міцний чай, кава. Майонез.

Продукти слід вживати сирими, відварювати, запікати або готувати на пару. Сіль у страви не додається, харчування дробове. У день слід вживати 2000 – 2200 ккал.

І все ж навіть, якщо Ваш організм відчуває нестачу в гормонах, не завжди слід вдаватися до застосування гормональних препаратів, тим більше пити такі сильні ліки, просто, щоб змусити свій організм працювати на повну потужність. Щоб змінити свій гормональний фон, можна діяти більш щадними і перевіреними способами. Почати слід з зміни харчового раціону, включати в меню продукти, що прискорюють обмін речовин. Доповнювати дієтичне харчування слід вітамінами, жирними кислотами і мінералами. До речовин, без яких неможливе нормальне функціонування щитовидки, відноситься йод, тому слід вживати йодовану сіль, морську капусту. Прискорити метаболізм так само допоможе спорт. Успіхів!

Спеціально для aboutbody. ru – Олена

 • чи допоможе схуднути тероксин
 • Гормональні препарати для схуднення
 • гормональні препарати щитовидної залоз для схуднення и
 • Еутерокс ціна в росіі
 • еутирoкс таблетки iх побiчнi ефекти
 • еутирокс як приймати для бодібілдерів
 • Побічні дії вживання еутироксу
 • побічні дії збільшеннЯ маси тіла гормональних препаратів
 • побічна дія гормонів
 • сильні ліки від щитовидки та ціна

Comments are closed!