Енергетична дієта: мінус 3кг за тиждень – Схуднення – LADY. tsn. ua

Енергетична дієта: мінус 3кг за тиждень – Схуднення – LADY. tsn. ua Енергетична дієта: мінус 3кг за тиждень

Всім відомо, що підсіли батарейки вимагають негайної підзарядки. А що якщо батарейки сіли всередині організму, і п’ята чашка кави вже не допомагає? Як повернути

собі сили? Дієтологи радять перейти на спеціально підібрану енергетичну дієту, яка і сили організму поверне, і від жирових запасів позбавить.

| Getty Images / Fotobank Чому саме вона?

Тому що кращим засобом боротьби з весняним занепадом сил фахівці вважають здоровий спосіб життя. А саме:

прогулянки на свіжому повітрі (1-2 години);

регулярна фізична активність (40 хвилин на день).

Крім того, важливо включити в свій раціон продукти багаті речовинами-антидепресантами, такими як фолієва кислота, селен і триптофан. Не менш важливо заповнити запас вітамінів групи В (В1, В2, В3 і В5, В12) і токоферолу (вітамін Е), які сприяють виробленню гормону задоволення – серотоніну, а також покращують вуглеводний і кисневий обмін. В енергетичній дієті все це є, а значить, сьогодні вона актуальна як ніколи.

Енергетична дієта заснована на трьох немає:

НІ кофеїновмісних напоїв . Чай, кава, коли, енерготоніки та інші напої, що містять кофеїн, крадуть у нас енергію. Кожен раз, вживаючи їх, людина потрапляє в пастку: спочатку кофеїн підстьобує роботу нервової системи, в результаті чого настає 30-хвилинний енергетичний підйом, але як тільки дія кофеїну припиняється, приходить неминучий занепад сил, який триває близько 2-3 годин.

НІ солодощам . Рафінований цукор, цукерки, торти та інші кондитерські вироби, солодкі газованої води – ось ще одна група енергетичних злодюжок. Дієтологи вважають, що з’їдений тортик діє, як останній шахрай. Спочатку він підвищує рівень цукру в крові, даючи можливість організму отримати трохи енергії, а через час відбирає її в два раз більше. Відбувається це за рахунок компенсаторних механізмів, які запускаються в організмі у відповідь на різкий скачок глюкози. В результаті після підйому цукру, його рівень в крові різко падає, і організм впадає в енергетичну яму. Причому такі падіння боляче б’ють по обміну речовин, що з часом може призвести до набору ваги.

НІ алкоголю. З алкогольними напоями теж не все просто. Справа в тому, що спиртні напої дуже калорійні. Потрапивши в організм людини, вони забезпечують нас короткостроковій енергією, яка при цьому не містить ні вітамінів, ні мінеральних солей, ні інших необхідних нам сполук. Порожня енергія швидко згоряє, залишаючи відчуття спустошеності та емоційного вигоряння.

Замість енергетичних злодюжок, автори дієти рекомендують перейти на вживання енергетичних донорів, до яких відносяться: свіжовичавлені соки, трав’яні і ягідні чаї, мінеральна вода. Надійним джерелом енергії стануть цільнозернові каші і бобові, які забезпечать вітамінами групи В і складними вуглеводами. Що ж до білків, то поповнювати їх запаси організм зможе завдяки присутності в дієтичному меню риби та морепродуктів (вони багаті поліненасиченими омега-3-жирними кислотами, які благотворно впливають не тільки на фігуру, але і на нервову систему людини).

Кому підійде ця дієта?

Тим, хто здатний легко відмовитися від м’яса. У цій дієті немає ні соковитих стейків, ні гуляшів, але не засмучуйтеся – організм не відчуватиме нестачі в білку. Все, що йому потрібно, він зможе отримувати з риби, яєць, морепродуктів, молока і бобових. А ось любителькам кави, дійсно, доведеться дуже туго, особливо тим, хто вживав напій, що бадьорить довгі роки. Пом’якшити відмова від кави допоможуть екзотичні сорти трав’яних чаїв (з додаванням фруктів і квітів) або сурогатні напої, не містять кофеїн.

Тривалість дієти: 7 днів.

Зниження ваги: ?? 2-3 кг.

Похудение, диета, похудение, диета, питание, диетолог, энергетическая дієта

  • мінус 3 кг за тиждень

Comments are closed!

_0.31MB/0.00488 sec