Енерджі дієт (Energy Diet) – негативні відгуки

Енерджі дієт (Energy Diet) – негативні відгуки Продукція Енерджі дієт

У даній статті ми розповімо про розрекламованому на жіночих інтернет-форумах продукті Energy Diet – харчуванню від компанії NL International. Подібних продуктів безліч, я особисто вперше

зіткнувся з аналогічними коктейлями для нормалізації ваги ще в далекому 1996 році – спробувавши продукцію компанії гербалайф (Herbalife).

Всі аналогічні продукти поширюються досить дорогим способом – методом прямих продажів кожної одиниці товару, мережевим маркетингом з великими виплатами бонусів розповсюджувачам.

В результаті неефективної (з точки зору кінцевого споживача) системи збуту продуктів для здоров’я, їх кінцева ціна зростає в кілька разів. Щоб конкурувати з іншими продуктами (розповсюджуваними звичайним оптово-роздрібним шляхом через торгові центри та аптеки), розповсюджувачі приписують чудо-властивості своїм продуктам, називаючи їх унікальними. Виходить логічно – за унікальний продукт можна просити будь-яку підвищену ціну, порівняти ж не з чим.

Насправді, особливої??унікальності в цих продуктах немає, хіба що висока ціна. Ви завжди зможете знайти в магазинах аналогію в 2-3 рази дешевше, а іноді і в 50 разів дешевше. Особливо показово, що ці коктейлі за вартістю перевершує майже всі марки спортивного харчування преміум-класу, в тому числі спеціального спортивного харчування для жіросжіганія.

Розглянемо коктейлі для схуднення на прикладі продуктів Енерджі дієт . т. к. саме вони зараз найбільш обсуждаеми в мережі Інтернет.

Коктейль Енерджі дієт

Коктейль Енерджі Дієт рекламується приблизно таким чином:

    успішно замінює (доповнює) звичайну їжу; дозволяє міняти енергетичну цінність раціону; дозволяє контролювати і оптимізувати вага; дає необхідну кількість протеїнів, вітамінів і мінералів; забезпечує надходження амінокислот у необхідному асортименті; додає енергії і сили; захищає м’язи.

Якщо ви уважно прочитаєте кожен пункт, то зрозумієте, що звичайна натуральна їжа покликана забезпечувати наш організм тим же самим. Тільки чомусь нам замість їжі пропонується промисловий продукт, який за запевненням продавців робить те ж саме, що їжа.

Дак який у цьому сенс?

Сенс – заробити продавцю. Вартість сухої суміші в банку 450 г – близько $ 60 (1800 російських рублів, ціна взята з сайту, що поширює коктейлі), в перекладі на стандартну величину – більше $ 130 за 1 кг. Одна порція коктейлю готується з 30-50 г сухої суміші, тобто 1 порція такої промислової їжі буде коштувати приблизно $ 5 (150 рублів).

При цьому продавці не забувають додати – «Коктейль не повинен бути вашим єдиним джерелом харчування». Тобто звичайну їжу все одно доведеться їсти.

Склад коктейлю Енерджі дієт

Якщо ж уважно подивитися складу коктейлю Енерджі дієт, наприклад, ванільного (ми брали Експертний висновок № S062S від 7.05.2007, видане московським Антидопінговим центром), можна помітити, що по своїй суті (і можливому впливу на організм) даний коктейль дуже нагадує суміш сухого молока з неорганічними вітамінами, з додаванням ароматизаторів і покращувачів смаку. При цьому неорганічні вітаміни дуже погано засвоюються організмом, а хімічні добавки тільки шкодять.

Взагалі, складу сухої суміші коктейлю (ціна $ 130 за 1 кг) дуже близький до хімічного складу звичайного нежирного сухого молока (ціна $ 2-3 за 1 кг). Ви переплачуєте ціну приблизно в 50 разів. Правда отримуєте ще і продукт гіршої якості, адже частина білків і жирів в коктейлі буде рослинного походження (рослинні білкові ізоляти, дешеві пальмова та соєва олії).

Відгуки про котейлях ED

Більшість позитивних відгуків про Енерджі Дієт виходять від розповсюджувачів даного продукту. І вірити таким відгуками, природно, не можна, адже їх мета – продати продукт.

Негативних відгуків про Енерджі Дієт майже не мається на увазі того, що зазвичай споживачі даного продукту стають і його розповсюджувачами, намагаючись заробити, впарівая неіснуючі «унікальні» властивості коктейлів.

У висновку хотілося б відзначити, багато продуктів NL International не рекомендується застосовувати маленьким дітям і вагітним жінкам. Причому не рекомендують самі розповсюджувачі. Це говорить про явну прихованої небезпеки даних продуктів для здоров’я.

Обговорити склад і корисність продуктів Енерджі дієт можна на нашому форумі.

Хочеться ще раз сказати, що “негативні відгуки” про продукти ED – це, перш за все, неадекватна ціна в порівнянні з аналогами (спортивним харчуванням) – ціни завищені в 2 і більше разів.

2010 рік, з доповненнями 2012-2013 рр.. автор Максим Наумов. ecodiet. ru

PS. Також хочу відзначити, що після публікації цієї статті, на адресу адміністрації сайту постійно стали приходити погрози від менеджерів і розповсюджувачів продукції енерджі дієт. Майте це на увазі, якщо будете щось у них купувати – можливо, ці люди не зовсім адекватні після своїх зомбо-семінарів.

  • яка ціна єнержи диет

Comments are closed!

_0.31MB/0.01292 sec