Elliptical – Trainers – Схуднення на еліптичному тренажері

Elliptical – Trainers – Схуднення на еліптичному тренажері Схуднення на еліптичному тренажері

Жінок завжди турбує їх вагу. Для когось питання просто в парі кілограмів на стегнах, які так недоречно з’явилися за зиму на колись струнких ніжках або талії. Для інших все складніше і повнота заважає вільно рухатися, викликає задишку при фізичних навантаженнях, негативно впливає на здоров’я. Все поправимо – досить просто взятися за себе грунтовно.

Що перше приходить на розум? Розрекламовані всюди дієти. Тільки задумайтеся, краса – це не тільки худоба.

Так, дієти не дають жировим відкладенням накопичуються і навіть витрачають вже наявні, але не вирішують проблеми з в’ялими м’язами і шкірою, загальним виснаженням організму, в клітини якого не надходить достатньо кисню через нестачу рухів і збитого обміну речовин.

Що б не говорили в привабливих слоганах, а спортивні тренування для правильного схуднення неймовірно важливі. А головне для того, щоб ваше новий стан стало для вас комфортним і природним.

пересильте себе. Забудьте про легкі способи чарівництва «на дивані». Краще вкластися по повній і отримати повноцінний результат, ніж обійтися напівзаходами і тільки витратити час, гроші і нерви.

Повірте в себе. Ви зможете це зробити! Навіть якщо вам здається, що не вийде і на цей раз і вже якось намагалися, а не вийшло. Нічого страшного!

Полюбіть себе. Заздалегідь, зараз вже на початку цього шляху. Знайдіть у собі те, що привертає до вас людей вже зараз і скажіть собі: «Я просто додам до цього ще трохи хорошого». І скільки – залежить від вас. Ви не станете іншою людиною, ви будете собою. Собою, але трохи краще.

Веселіше стало? Так тримати!

Фізичні навантаження – це не рабська праця і не покарання за ваші гастрономічні «гріхи». Це задоволення! Уявіть, що вам, як справжньому гурману, запропонували нову страву. І вашому тілу, запевняємо вас, нехай навіть і не звиклому, обов’язково сподобається – воно відгукнеться на ваші зусилля з радістю.

А ось як йому допомогти?

Програми вправ у загальних фітнес групах, мабуть, не всім підійдуть. По-перше, знову ж лінь, так? Йти кудись, викроювати час у графіку і кожен раз боятися не встигнути на якихось нещасних 5 хвилин. І доводиться думати про одяг, та ще в такий, що облягає, де всі твої недоліки назовні, особливо під час тренування. Неприємно. Самостійні заняття, ось яка халепа, завжди починаються дуже інтенсивно, але вже через пару місяців поступово «сходять нанівець». Чому ж?

Нудно. Не видно результату. На перших порах дуже просто поставити собі мету, але що робити далі? Як утримувати завойовані результати, щоб упражененія не стали монотонної відпрацюванням знайомих рухів у півсили.

Немає умов. Якщо ви почали займатися бігом в парку влітку вранці, вам легко і вільно, але восени починаються дощі, а взимку тріскучі морози, і, сидячи в січні на дивані ви бачите як все ваші праці пішли прахом.

Якщо у вас немає можливості найняти персонального тренера, а у більшості росіян її немає, то на допомогу прийдуть домашні тренажери і одне з найбільш цікавих рішень для схуднення – еліптичні тренажери. Еслі пройтися по жіночим формами Рунета, не важко помітити, що відгуки про еліптичних тренажерах тільки самі позитивні і це не перебільшення.

Що ж у них такого?

Еліптичний тренажер поєднує в собі можливості відразу декількох звичайних.

Не виходячи з дому ви начебто зробите пробіжку в парку, пройдетеся по сходах, проїдетеся на велосипеді і навіть пробіжитеся на лижах. Непогано, вірно? Менше клопоту – більше розмаїття.

Щадить навантаження на м’язи, зв’язки і суглоби.

Дуже важлива особливість. Корекція фігури не повинна шкодити здоров’ю. Багато хто боїться інтенсивних фізичних навантажень через небезпеку отримати травму і посилити хвороби внутрішніх органів. На еліптичних тренажерах навіть дуже повні люди можуть відчути себе розслаблено і при цьому на заняттях будуть задіяні всі необхідні групи м’язів.

Готові програми тренувань

У деяких моделях вже закладені професійно підготовлені програми і вам тільки потрібно вибрати одну з них. Виходить як в магазині – кожен день «обновка».

Ви самі вибираєте і час тренування, і її тривалість, і інтенсивність.

Професійний рада: для зниження ваги (а не нарощування м’язів), працюйте з малими вагами, а кількість повторень збільште. Зверніть увагу на спеціальні режими для схуднення з підрахунком пульсу і, головне, втрачених калорій. Складіть собі графік показників і постарайтеся з нього не вибиватися.

Можна одягнутися як зручно тобі

Займаючись, ви не думаєте, яке враження справляєте з боку. Ви повністю сконцентровані на відчуттях від власного тіла і, природно, вільно можете одягнути будь-яку зручну одяг або взуття.

Природно, бажано попередньо ознайомитися з інструкцією по експлуатації.

Еліптичні тренажери доступні всім.

Про своє приголомшливому новому способі схуднути, можна не просто розповісти подружкам, а показати у справі у себе вдома. Чи все-таки зібратися і сходити разом у фітнес центр. Або просто купити еліптичний тренажер одного разу комусь зі своїх рідних на день народження. Що стоїть річ!

Comments are closed!