Еліптичний тренажер – відгуки. Чи ефект для схуднення? | Сам собі Гіппократ

Еліптичний тренажер – відгуки. Чи ефект для схуднення? | Сам собі Гіппократ Еліптичний тренажер – відгуки. Чи ефект для схуднення?

Всім привіт!

Якщо ви задумалися над покупкою тренажера для дому, то точно чули про «еліпсоїді» – цей вид тренажерів в останні роки став одним з найпопулярніших і нарівні конкурує з біговими доріжками і велотренажерами.

У цій статті зібрані відгуки людей, які вже використовують еліптичні тренажери. Можливо, вони будуть корисні для вас і допоможуть визначитися з вибором інвентарю для домашнього спортзалу.

Еліптичний тренажер для схуднення – відгуки з жіночих форумів.

Коли купили, почала по годині ходити, читала книгу паралельно або ТБ дивилася. Через тиждень зрозуміла, що ефекту від таких тренувань нуль. Поміняла схему занять на 2 рази на день по 20 хвилин без кіно і книжок. В результаті скинула 2 кг через 8 днів.

За 3 місяці пройшла майже дві сотні кілометрів. Тренуюся 3-4 рази на тиждень по 45-60 хвилин. Ноги придбали більш привабливу форму, попа теж підкачав (в обсязі не збільшилася, а стала більш «сторчма» :)). Вага скидати мені не треба, займаюся для м’язів, і можу сказати, що результат помітний.

Еліпсоїд – супер! Два місяці займаюся. Фігура стрункішою стала, з’являється рельєф. Худне досить швидко, хоча дієту особливо не дотримуюся, тільки після 6 рот на замок. Рік тому мене в транспорті за вагітну брали, а зараз одяг вся велика стала. Здорово!

Тренуюся два тижні. Щодня по годині приблизно. Плюс додатково роблю на прес вправи або присідаю, або хула-хуп кручу. Харчування: останній прийом їжі не пізніше 6-7 годин, їм каші в основному, п’ю воду близько 1,5 л.

Результати поки не вражають, але все ж помітні, особливо в дзеркалі. Схудла на 3 кг в цілому за ці півмісяця, але як співаємо нормально, так на кілограм відразу більше стаю…

Я теж можу насчет еліптичного тренажера свій відгук залишити – для схуднення результат є, але постаратися потрібно. Коли купила, почала займатися по 20-30 хвилин не особливо регулярно і закинула, бо результату не було.

Через рік приблизно знову почала займатися, але вже по годині + після 6 не їла. Через 14 днів стала менше на розмір.

Поділюся своїм досвідом. Тренування кожен по 40 хвилин – за три тижні 5 кілограм скинула і тіло видно що підтяглося. Харчування, звичайно, теж свою роль зіграло – не їм солодке, жирне і здобу, намагаюся більше білкової їжі.

речі дуже раджу брати не дешевий, можна б / у. Ми на Авито купували за 30, який у магазині 50 варто.

Еліптичний тренажер для дому відмінно підходить! Ніжки красиві стають і не перекачуються зовсім. Якщо дієту не дотримуватися, але й не об’їдатися (особливо на ніч), то кілограми повільно, але йдуть. А якщо дієту підключити, то струнка фігура вас чекає зовсім скоро

Еліптичний тренажер – відгуки чоловіків.

Купив дружині, використовуємо як вішалку. Але в негоду мене дуже виручає. Навантаження на ньому відмінна, а завдяки датчикам легко пульс контролювати. Якщо нудно, плеєр і телек в допомогу.

Незручна річ. Вдома було чимало тренажерів, тому можу порівнювати. На всіх займатися нудно, тому необхідно з чимось поєднувати. Найкраще для цього підходить велотренажер – голова не рухається, тому можна читати і навіть за ноутом працювати, якщо пристосуватися. На «еліпсі» ж тільки плеєр і телевізор. Багато його вибирають, тому що крім ніг ще й плечовий задіяний – нічого такого не помітив.

Якщо розглянути в перспективі (всі тренажери з часом стають вішалками), то на перший погляд еліптичний тренажер здається виграшним варіантом, так як у нього педалі великі, куди можна покласти що-небудь. Ан ні, вони ж рухливі.

Загалом, на мою думку, куди цікавіше і корисніше пробігтися або на роликах прокотитися з роботи до дому, ніж на тренажерах займатися.

Використовую будинку еліптичний тренажер і відгук у мене цілком позитивний. Грошей, які витратив не шкода. Крім ніг, навантаження ще й на корпус якась ніяка. Щоб не нудьгувати, дивлюся кіно під час тренування. Використовую більше взимку, коли на велосипедi не покатаєшся і на пробіжку виходити в мороз не охота.

Ще кілька корисних відгуків про еліпсоїді.

У мене вдома еліптичний тренажер, вело і гребний.

На велотренажері у мене коліна болять іноді, хоча займаюся з обережністю, так як була травма.

На «еліпсі» займатися легше і навантаження на суглоби щадна, а калорій багато спалюється, тому що все тіло задіяно.

На гребному мені найпростіше, але спина іноді болить.

Мені він здається нудним, тому що рухи одноманітні, я при першій же можливості заміняю його груповими заняттями у фітнес-центрі. Але мій хлопець на ньому займається майже кожен день і результат, звичайно ж, помітний.

Обожнюю його! Після бігової доріжки у мене коліна іноді болять, а після «еліпса» такого не було жодного разу. За рік мінус 10 кг, правда не тільки на ньому займалася, але все ж його заслуга однозначно є. Мені та інструктор казав, що еліптичний тренажер для схуднення відмінно підходить.

Подарувала собі на Новий рік Заздалегідь консультувалася з тренером і лікарем (у мене зі спиною проблеми) – і той і той схвалили мій вибір. Тому що з усіх тренажерів цей більше всіх м’язів задіє і менше всіх навантаження на хребет створює.

Девчонки, купуйте «еліпсоїд», він супер! Я півроку тому прочитала море відгуків про еліптичному тренажері і взяла його для схуднення і кардионагрузки. Дуже задоволена!

Вважаю, що це оптимальний варіант для домашніх умов – працює багато м’язів і навантаження на суглоби мінімальна. А завдяки різним програмам тренувань він не набридає (можна на лижах бігати або в гору підніматися і т. д.).

На мій погляд, краще брати хоча б з 10 програмами, щоб різноманітність було більше, тоді менше ризик закинути заняття через нудьги. Купувати раджу не саами дешевий, якщо не т можливості новий купити, то подивіться б / у. Схоже в кожному місті є люди, які використовують «еліпс» як вішалки і бажають його продати.

Отже, за відгуками можна зробити висновок, що більшість користувачів еліптичних тренажерів задоволені своїми покупками. Невдоволення вони викликають в основному у людей, що віддають перевагу тренування в залі або на вулиці.

Воно й зрозуміло – я теж вважаю, що ніякої домашній тренажер не замінить пробіжку по парку, велосипед або заняття з тренером в залі. Але якби мені обов’язково потрібно було вибрати якийсь тренажер для домашнього користування, то я б точно зупинив свій вибір на «еліпсоїді».

Думаю, що потрібно буде зібрати ще відгуки про еліптичних тренажерах конкретних моделей, але це вже в окремій статті. А на сьогодні все.

Якщо у вас є досвід занять на «Еліпс», то не забувайте ділитися ним в коментарях!

З повагою, Бата Павло

  • еліптичний тренажер
  • купити вівчара у ідниці
  • Не їсти після шести відгукі Вконтакте
  • тренажер відгуки
  • Якісно схуднути

Comments are closed!