Еліптичний тренажер: ПОХУДЕТЬ НА еліптичні Тренажери МОЖНА? | Zenslim. ru

Еліптичний тренажер: ПОХУДЕТЬ НА еліптичні Тренажери МОЖНА? | Zenslim. ru Якщо скинути 5-7% від загальної ваги тіла, то хропіння припиниться з вірогідністю в 50% Еліптичний тренажер: ПОХУДЕТЬ НА еліптичні Тренажери МОЖНА? Еліптичний тренажер

Еліптичний

тренажер – це безумовно відмінний засіб для зниження вашої ваги, звичайно слід поєднувати тренування з здоровим способом життя і розумною дієтою.

Щоб зменшити жировий прошарок, потрібно щоб рівень витрати калорій перевищував їх надходження в організм. При тренуваннях спалюється енергія, що отримується з калорій одержуваних з їжі щодня, коли ви спалюєте, тренуючись, що надійшли калорії, починаються спалюватися калорії з ваших жирових «запасів» Досягаючи високої інтенсивності тренувань – ви спалюється максимальна кількість калорій. Для зручності відстеження втрачаються калорій, встановлюються спеціальні монітори, які відображатимуть ваші успіхи. Що дозволяє вас відстежувати кількість втрачаються калорій.

Відмітна особливість і безсумнівно перевага еліптичних тренажерів в тому, що траєкторія руху педалей еліптична, що дає можливість виконувати тренувальні руху як вперед, так і назад. Тренування на тренажері впливає на цілу групу м’язів, таких як спинні, тазостегнові, литкові, грудні. Тренування дають вашому організму необхідний тонус і знижує ваш рівень жиру.

Крім усього іншого, еліптичні тренажери зроблять ваш організм більш витривалим, це дозволить вам з часом підвищувати свій рівень.

Еліптичні тренажери відносяться до категорії кардиотренажеров нарівні зі степперамі, райдерами, біговими доріжками, грібними і велотренажерами. По суті, лліптіческіе тренажери представляють собою щось середнє між цими видами в поєднанні з іншими додатковими функціями.

Як і будь-який інший кардиотренажер, еліптичні моделі призначаються в першу чергу для зміцнення серцево-судинної системи, поліпшення роботи органів дихання та інтенсивного спалювання жирових відкладень.

Особливість еліптичних тренажерів полягає в тому, що вони забезпечують еліптичну траєкторію руху педалей, надаючи можливість виконувати рухи як вперед, так і назад. Це передбачає комплексний вплив на більшість груп м’язів (литкові, тазостегнові, спинні, грудні), зниження загальної маси тіла і підвищення тонусу організму.

Крім того, еліптичні тренажери сприяють підвищенню витривалості, що з часом дозволить збільшити час і інтенсивність занять.

Еліптичні тренажери особливо стрімко завойовують популярність серед жінок, так як вважаються ефективною альтернативою шейпінгу або фітнесу. За допомогою так званого «елліпсовідних кроку» цілеспрямовано задіюються проблемні зони, і вдається опрацьовувати місця, які фітнес – вправам не піддаються зовсім.

Схуднення на еліптичному тренажері

Еліптичний тренажер – це ідеальний засіб для схуднення, зрозуміло в поєднанні з розумною дієтою та здоровим способом життя.

Відомо, що до зменшення жирового прошарку призводить перевищення витрати калорій над їх споживанням. При досягненні гарної інтенсивності тренувань на еліптичному тренажері – спалюється максимальна кількість калорій. Для зручності їх підрахунку, більшість виробників постачають свої вироби спеціальним монітором, на якому відображаються витрачені калорії.

Існують також моделі еліптичних тренажерів з програмами, призначеними спеціально для боротьби з целюлітом. Монітор комп’ютера буде сам пропонувати необхідну дистанцію, час і вид тренування для досягнення результату в оптимальні терміни.

Еліптичний тренажер – свідчення

Еліптичний тренажер один з небагатьох тренажерів, який завдяки своїм плавним, неквапливим циклічним рухам, рекомендується людям з різними захворюваннями суглобів та хребта. Створюючи помірну навантаження на всі основні груп м’язів, зв’язки і сухожилля, зокрема колінні і гомілковостопні суглоби, цей вид тренажера дозволяє підтягнути живіт, зміцнити прес і надати шкірі пружність і еластичність. До занять на еліптичному тренажері без обмеження допускаються люди різного віку і з будь-яким ступенем фізичної підготовки. Це можливо, у зв’язку з гнучким налаштуванням навантаження на тренажері і високої безпеки тренувальних вправ.

Домашній еліптичний тренажер

Наявність безлічі функцій, технічну досконалість і очевидна користь для здоров’я – основні причини того, що еліптичний тренажер стрімко завойовує звання «кращого домашнього тренажера». До його переваг відносяться також компактність і мобільність, що полегшує його транспортування і розміщення в домашніх умовах. А деякі моделі навіть забезпечуються коліщатками, для пересування по квартирі.

Ранкові пробіжки, лижні прогулянки і ряд гімнастичних вправ – то, на що часом так не вистачає часу сучасній жінці, з успіхом і рівноцінної користю можуть замінити тренування на еліптичному тренажері . який завжди під рукою.

Вибираючи відповідний режим, ви можете імітувати велосипедну прогулянку, ходьбу по східцях, біг з різною швидкістю і так далі, і все це, не виходячи з дому.

Види еліптичних тренажерів

Існують три виду еліптичних тренажерів . механічні, магнітні і електромагнітні.

Механічні моделі – найпростіші, технічно не складні, а, отже, і недорогі тренажери. Особливості конструкції не забезпечують достатньої плавності рухів, так як тренажер приводиться в дію самим людиною, і їх не можна назвати безшумними. Його переваги – ціна, легка вага, компактність (після тренування можна скласти і прибрати) і незалежність від електрики.

В основу магнітних моделей еліптичних тренажерів закладена магнітна система гальмування. Це забезпечує більшу плавність ходу і відсутність шумових ефектів. Вони також відносно недорогі за ціною, але при цьому надають можливість встановлювати різну ступінь навантаження і здійснювати гальмування без ривків. Їх додатковий плюс – різноманітність видів тренувань.

Головна особливість електромагнітних еліптичних тренажерів – це наявність в них електромагнітної системи гальмування. Вона не залежна від обертання педалей і управляється комп’ютерним процесором. Це найсучасніший і багатофункціональний вид еліптичних тренажерів. Його комп’ютер може сам підбирати відповідне навантаження, яка буде оптимальним варіантом для досягнення необхідного результату. Електромагнітні моделі, звичайно, найдорожчі, але при цьому абсолютно безшумні, зносостійкі і довговічні.

Ціна на еліптичні тренажери може розрізнятися в десятки разів. Найпростіший тренажер для домашнього використання, що дозволяє виконувати такі вправи як крок, біг, ходьба на лижах і велосипед може обійтися всього в 6000 рублів, наприклад Орбитрек Atemi AE201 тайванського виробництва. Верхній же цінову межу досягає декількох сотень тисяч рублів, наприклад Vision S7200 HRT – топова модель домашньої лінійки американської фірми Vision, що стоїть 153 890 рублів. За таку ціну виробники вклали в неї самі останні технологічні нововведення та досягнення у сфері вивчення біомеханіки рухів. За допомогою такого тренажера можна зімітувати прогулянку по пагорбах, можна вибрати програму, спрямовану на спалювання жиру в зазначеній зоні, а можна просто працювати на спалювання калорій.

  • Кількість спалених калорій приьренуванні на тренажерах
  • еліптичні тренажери
  • Єлистичний тренажер Aqua
  • скільки можна скинути калорій на елепчитному тренажері
  • тренажер прес колінний

Comments are closed!