Еліптичний тренажер для схуднення в домашніх умовах | NeoSports. Ru

Еліптичний тренажер для схуднення в домашніх умовах | NeoSports. Ru Еліптичний тренажер для схуднення в домашніх умовах

Еліптичний тренажер для схуднення будинку

Зміст:

Переваги еліптичного тренажера

Тренажер еліптичний: вправи і правила їх виконання

Рекомендації з виконання вправ на еліптичному тренажері для схуднення

Займаючись на спортивних тренажерах, кожен ставить перед собою різні цілі-підкачати м’язи, зміцнити серцево-судинну систему, скинути зайву вагу. Звичайно ж, задавшись метою схуднути, в першу чергу варто переглянути свою систему харчування і підібрати ефективну дієту. Однак не варто забувати про важливість фізичних навантажень в процесі схуднення. Можна звичайно придбати абонемент в найближчий до дому фітнес-центр. Проте сьогодні це необов’язково. Якщо ви зайнята людина і у вас зовсім немає часу на відвідування спортивних залів; або ви соромитеся відвідувати клуб, де поруч з вами будуть тренуватися багато інших людей; або найоптимальніший час для ваших тренувань рано вранці або глибоким ввечері, або… Причин, за якими ви не хочете відвідувати спортклуб можна навести дуже багато, але рішення все одно – потрібно придбати домашній тренажер, а в ідеалі (якщо дозволяють кошти і домашнє простір) обладнати міні спортзал. Якщо ж є можливість поставити тільки один тренажер, то варто підібрати такий, на якому можна буде виконувати багато різних вправ і який ідеально підійде для всіх членів сім’ї. Наприклад, еліптичний тренажер для схуднення. Ось про те, як позбутися зайвих кілограмів за допомогою такого популярного тренажера як еліпсоїд тренажер ми і поговоримо в цій статті.

Переваги еліптичного тренажера для схуднення

Переваги еліптичного тренажера

Відразу скажемо, що популярність еліптичного тренажера для схуднення обумовлена??в першу чергу його універсальністю – як видно з назви, його еліптична траєкторія руху активізує практично всі рухові частини тіла. А це забезпечує необхідне навантаження на прес, сідниці, біцепси стегон, біцепси, трицепси, квадрицепси, м’язи спини і навіть шийні м’язові підрозділи. Таке значна кількість м’язових груп, які можна задіяти під час тренування на еліпсоїд тренажері, робить його дуже ефективним.

До того ж, враховуючи те, що на відміну, наприклад, від тренажера бігова доріжка, тренажер еліпс практично абсолютно нешкідливий для колінного суглоба. Але ж відомо, що для людей, що страждають зайвою вагою, не рекомендується біг та інші подібні форми навантаження на колінний суглоб – це може призвести до стирання хрящів і сухожиль. Заняття ж на еліпсоїд тренажері є абсолютно нешкідливими і не менш ефективними для схуднення і зміцнення серцево-судинної системи, ніж біг.

Як правило, еліптичний тренажер для схуднення оснащений бортовим комп’ютером, який дозволяє встановлювати необхідне навантаження, регулювати ширину і частоту кроку, а також контролювати пульс займається. Це дозволяє враховувати фізичний стан займається і робити тренування максимально ефективними.

Еліптичний тренажер для схуднення: вправи і правила їх виконання

Як правило, на тренажері еліпс можна робити 4 варіанти виконання рухів:

Класична ходьба

1. Класична ходьба

Найбільш часто вживаний варіант, так як при ньому рівномірно навантажуються всі м’язові групи, не даючи будь-якої однієї прийняти на себе більшу частку роботи.

Виконання класичної ходьби на тренажері для ходьби найоптимальніше вправа для звичайної кардионагрузки, коли ви не ставите перед собою завдання опрацювати якусь певну м’язову групу.

2. Зворотній ходьба

Значне згинання колінних суглобів переносить навантаження на біцепс стегна і передні м’язи гомілки.

Ця вправа найкраще виконувати перед майбутньої активної кардиотренировках.

Похила ходьба

3. Похила ходьба

Це рух в якійсь мірі імітує тиск на опору. При виконанні цієї вправи найбільше навантаження дається на сідничні м’язи і біцепси стегон.

Виконуючи таку вправу ви як би робите крокові випади або штовхаєте опору.

Обов’язково потрібно стежити за положенням рук, які при похилій ходьбі не беруть участь в русі, а виконують роль стабілізаторів.

4. Сидяча ходьба

У такому положенні (полуприсед) головне навантаження припадає на квадрицепс – передню поверхню стегна.

Сідниці при виконанні цієї вправи на тренажерах для схуднення отримують несильну, хоча це теж непогано.

Руки, як і при похилій ходьбі, не беруть участь в русі.

Рекомендації з виконання вправ на еліптичному тренажері для схуднення

– Загальною рекомендацією для всіх цих рухів є контроль спини – вона повинна бути прямою.

– Крім того, не слід нахиляти голову. При заняттях на еліптичному тренажері в домашніх умовах контролювати положення спини і голови дуже допомагає перегляд телевізора під час занять – ви зберігаєте правильне положення цих частин тіла, ну і, до того ж, переглядаєте улюблені телепередачі.

– Обов’язково необхідно дотримуватися принципу регулярності занять – інакше їх ефективність не буде настільки високою. У той же час, не варто й перевантажуватися – досить займатися на еліптичному тренажері 3-4 рази на тиждень по 30-40 хвилин. Стільки часу для занять вдома може без особливих зусиль знайти і самий зайнята людина в світі, і, таким чином, підкоригувати свою фігуру під силу кожному, хто хоче прибрати надлишки жиру. Для цього необхідно лише бажання.

  • міні тренажер для суглобів
  • поради щоб схуднути і в той же час підкачатись домашні умови
  • тренажери для ходьби

Comments are closed!