Еліптичний тренажер для схуднення: тренування, переваги | Усюди спорт

Еліптичний тренажер для схуднення: тренування, переваги | Усюди спорт Еліптичний тренажер для схуднення: відгуки та інша корисна інформація

Еліптичні тренажери – один з найбільш популярних і ефективних видів занять фітнесом. Порівнюючи їх з біговими доріжками, райдерами, степперамі, вело і грібними тренажерами, можна сказати, що еліпси – це усереднена форма кардиотренажеров, яка також має інші, додаткові функції. Еліптичний тренажер для схуднення, відгуки про ефективність тренувань, можливі результати і його користь для здоров’я предмет нашого сьогоднішнього уваги.

Чим відрізняють еліпси від інших тренажерів?

Їх головна особливість в тому, що педалі тренажера рухаються по еліптичній траєкторії, даючи можливість їм переміщатися і вперед, і назад. Таким чином, вплив поширюється на більшість м’язових груп, а саме – литкові, спинні, тазостегнові, грудні, маса тіла знижується, і підвищується загальний тонус організму. Це веде до підвищення загальної витривалості організму, і з часом час тренувань може збільшуватися.

Подібна еліпсовою навантаження дуже корисна для жінок, адже під час занять задіяні самі проблемні зони жіночої фігури. Це робить еліптичний тренажер для схуднення, відгуки про роботу якого численні і позитивні, в деякому сенсі навіть більш популярними і ефективними порівняно з фітнесом, так як еліпс дає можливість опрацювати ті місця, які неможливо опрацювати фітнес-вправами.

Як худне на еліпс тренажері?

За умови регулярних занять, дотримання здорового способу життя і розумного режиму харчування еліпс дає дуже хороші результати. Нам відомо, що жировий прошарок зменшується в тому випадку, якщо витрата калорій вище їх споживання. Якщо ви будете інтенсивно і регулярно займатися на еліпсі, то витрата калорій буде максимально можливим.

Щоб відстежувати цей процес, виберіть модель, в якій передбачений «бортовий комп’ютер», який показує кілька найважливіших показників, у тому числі витрата калорій.

Якщо ваше завдання не тільки схуднути, але і побороти целюліт, вам буде потрібно модель еліпса, де ви зможете вибрати потрібну дистанцію, вид тренування і її вид, з тим, щоб досягти потрібного результату в найкоротші терміни виходячи з ваших індивідуальних параметрів.

Еліптичний тренажер: показання до застосування

Еліпс відноситься до нечисленної групи тренажерів, які дуже корисні для людей з різними захворюваннями хребта і суглобів. Цей ефект досягається за рахунок плавних, неквапливих, циклічних рухів.

Під час тренування навантаження рівномірно розподіляється на всі основні груп м’язів, сухожилля, зв’язки, гомілковостопні колінні суглоби. Займаючись на еліпсі ви зможете підтягнути живіт, зміцнити прес, зробити шкіру еластичною і пружною. На еліпсі можуть займатися люди будь-якого віку та фізичної підготовки, так як різноманітні настройки допоможуть вам створити для себе найзручніший і безпечний тренувальний режим.

Еліптичний тренажер для будинку: їх популярність цілком заслужена

Еліпси, як правило, багатофункціональні і дуже корисні для здоров’я, вони дають хороший, видимий результат схуднення та підвищення загального м’язового тонусу. Важливі переваги, такі як компактність, легке транспортування, мобільність, так само додають еліпсам бали. Деякі моделі еліпсів навіть мають коліщатка, щоб їх було простіше переміщати по квартирі, а є й складні варіанти.

Заняття на еліпс тренажері відтворюють природний рух стегна, гомілковостопного і колінного суглобів, так як вони рухаються під час бігу підтюпцем або ходьби. Але, що важливо, еліпс не дає на суглоби великого навантаження, що дозволяє користуватися ним людям старшого віку. Мало того, цей вид тренажерів корисний для тих, у кого є проблеми із стегнами, колінами, нижньою частиною спини.

Заняття на еліптичному тренажері – прекрасна навантаження, що збільшує частоту серцевих скорочень. Під час тренування прискорюється метаболізм, а це гарантує, те, що ваше тіло буде продовжувати спалювати зайвий жир протягом дня. Безпосередньо сама робота на еліпс тренажері зміцнює серцевий м’яз, що реально знижує ризик інсульту, інфаркту або будь-який інший хвороби серцево-судинної системи.

Під час занять на еліпсі ви одночасно тренуєте і верхню і нижню частину фігури одночасно. Велика частина моделей оснащені спеціальними ручками, для ефективної опрацювання рук і верхньої частини тіла, і педалями, за допомогою яких тренуються литкові м’язи, м’язи сідниць і стегна

Заняття на еліпс тренажері не тільки сповільнюють розвиток остеопорозу, а й можуть поліпшити щільність кісткової тканини.

Яких видів бувають еліптичні тренажери?

Еліпси діляться на три види: механічні, магнітні і електромагнітні.

Механічні

Це самі технічно прості й недорогі тренажери. На жаль, їх крайня простота впливає на якість рухів – конструкція не дозволяє робити їх так плавно, як потрібно. До того ж механічні еліпси шумлять. До плюсів механічних еліпсів можна віднести компактність, легка вага, ціну і незалежність від електрики.

Магнітні

В основі магнітних еліпсів лежить магнітна система гальмування. Відповідно, це безшумні тренажери, які дозволять виконувати рух плавно. Цей вид тренажерів також не дорогий, при цьому більш функціональний: ви можете регулювати ступінь навантаження і плавно гальмувати. Тренування на магнітних еліпса більш різноманітні.

Електромагнітні

Це самий багатофункціональний вид сучасних еліпсів. Їх головна особливість в тому, що вони мають електромагнітну систему гальмування, робота якої не залежить від обертання педалей і управляється виключно комп’ютерним процесором. Комп’ютер може сам підібрати для вас оптимальне навантаження, яка стане кращим варіантом для досягнення необхідного результату. Ці моделі найдорожчі, але при цьому, крім перерахованих вище плюсів, вони безшумні, зносостійкі, практично вічні.

Ціна на еліпси: діапазон і залежність

Вартість еліптичних тренажерів може розрізнятися дуже сильно. Найпростіший вид тренажерів, які дозволяють по час тренування виконувати вправи крок, біг, ходьба на лижах і велосипед, може коштувати близько 6000 рублів, а під час акція навіть менше.

В теж час, модель, в яку вкладені самі новітні технологічні досягнення, і досягнення в галузі вивчення біомеханіки рухів може коштувати 150 000 рублів. Такий еліпс дозволяє вам, наприклад, зімітувати прогулянку по пагорбах, програму, спрямовану на спалювання жиру в певній зоні, або просто попрацювати на спалювання калорій.

Вибір моделі залежить в першу чергу, від ваших фінансових можливостей. Але не варто вибирати тренажер виключно за його вартістю. Як правило, найдешевші моделі, служать не так довго, як хотілося б.

Еліптичний тренажер: результати – як їх досягти?

Для того, щоб отримати максимум користі від занять на еліпс тренажері, виконуйте кілька нескладних правил.

Тренуйтеся регулярно, не менше чотирьох разів на тиждень. Кожне заняття має тривати 30 хвилин. Якщо вам складно витримати 30 хвилин безперервного руху, розбийте тренування на три підходи. Подібний режим збільшує частоту серцевих скорочень в певний часовий відрізок, і калорії спалюються активніше.

Чергуйте програми тренувань, не зациклюйтеся на одній. Більшість моделей містить кілька рівнів настроюються опорів.

Нехай у вашому тренувальному плані обов’язково буде присутній інтервальний варіант тренування. Це означає, то робота на еліпсі з максимальною швидкістю або активністю повинна чергуватися з фазою відпочинку в спокійному темпі.

Під час заняття не відволікайтеся, зосередьтеся на м’язах торса, стежте, щоб м’язи живота залишалися напруженими – це допоможе розвинути рівновагу тіла і силу.

Якщо на вашому еліпс тренажері немає датчика серцевого ритму, придбайте його, щоб у вас була можливість контролювати пульс в процесі занять. Щоб тренування було більш продуктивною, тримайте свій пульс у рамках 65-75% максимально допустимого значення. Цей показник розраховується так: max = 220 – ваш вік.

Починайте кожне заняття з п’яти хвилинної розминки в спокійному темпі. Так ви дозволите розігріти всі основні м’язові групи, і ввійти тілу в робочий ритм не відчуваючи стресу.

Закінчувати тренування потрібно також п’яти хвилинним інтервалом в спокійному темпі, що дасть можливість вашої серцево-судинної системи перейти в спокійний ритм.

Попередження

Перед тим, як придбати еліпс тренажер, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Забороняється займатися на тренажері людям, із захворюваннями серцево-судинної системи, онкологією, цукровий діабет та інфекційними хворобами в гострій стадії. Якщо ви приймаєте ліки, які можуть вплинути на серцевий ритм, також утримайтеся від тренування.

Що кажуть люди?

Вікторія Іванівна, 54 роки

– За 6 місяців регулярних тренувань на еліптичному тренажері я схудла на 12 кілограмів, помітно зменшилася в обсягах, і, що мене радує несказанно, мої коліна зменшилися в розмірах і перестали хворіти і «плямкати» під час ходьби. < / em>

Світлана, 32 роки

– Після пологів я сильно поправилася. За чотири місяці занять на еліптичному тренажері, я схудла майже до свого нормального ваги, мої м’язи підтяглися, я знову відчуваю себе привабливою!

Більшість з нас веде сидячий, малорухливий спосіб життя, що негативно позначається на здоров’ї і реально ускладнює життя. Заведіть собі надійного, вірного друга – еліптичний тренажер, результати вас обов’язково порадують, і ви будете почувати себе чудово!

Було цікаво? Поділіться з друзями!

Comments are closed!