Еліптичний тренажер для схуднення: правила використання для тренувань і корисні поради

Еліптичний тренажер для схуднення: правила використання для тренувань і корисні поради Еліптичний тренажер для схуднення: поради та правила

Чи ефективний еліптичний тренажер для схуднення – на це питання до цих пір існує безліч суперечливих поглядів.

У кінцевому підсумку все зводиться до того, як ви користуєтеся цією тренувальної машиною. При заняттях на еліпсоїді, як і при інших фізичних тренуваннях для скидання зайвої ваги, важливо врахувати кілька принципових моментів, без яких всі ваші зусилля будуть марними, а поради та рекомендації фахівців здадуться далекими від істини, які не приносять користь.

перше, для схуднення, в тому числі і за допомогою еліптичного тренажера, необхідно спалювати калорій більше, ніж ви споживаєте. Зрозуміло, будь-який рух призводить до втрати калорій. Але якщо ви відразу після тренування мчіться до холодильника і починаєте знищувати бутерброди, шанси зниження ваги дуже малі. Необхідно завжди дотримуватися розумний баланс між споживанням і витратою калорій.

друге, для схуднення за допомогою еліптичного тренажера на ньому необхідно займатися і займатися із задоволенням. Наприклад, при середньому навантаженні біг дозволяє витрачати вдвічі більше калорій, ніж еліпсоїд. Але чи зможете ви регулярно змушувати себе взуватися і йти на майданчик, щоб долати коло за колом? Або ж виконувати інші виснажливі фізичні навантаження. Якщо «так», то еліптичний тренажер для вас не має сенсу. Він необхідний тим, хто віддає перевагу спокійно і комфортно рухатися, спалюючи калорії і знижуючи вагу, не пропускаючи тренування заради комп’ютерних ігор, улюблених відео або просто сидіння в кріслі.

третє, ви отримаєте від тренування рівно стільки, скільки сил в неї вклали. Мало просто встати на педалі еліпсоїда і мляво рухатися протягом 20-30 хв. Займатися необхідно до виступанія поту. А як же лічильник калорій? Практика показує, що точність показань лічильника може становити до 50% залежно від різних факторів. Наприклад, коли ви спираєтесь на поручні, достовірність показань істотно знижується. Це справедливо практично для всіх кардіо тренажерів, за винятком бігової доріжки, яка спочатку розроблялася для медичних цілей. Тому контролюйте пульс, на початковому етапі він повинен бути не більше 60% від допустимого максимуму, і займайтеся до поту!

Як використовувати еліптичний тренажер для схуднення

Фізичні вправи і здорова дієта дозволять спалювати більше калорій, а це призведе до зниження ваги. Еліптичний тренажер дозволяє не тільки схуднути, він тренує серцево-судинну систему, допомагає підтягнути м’язи, а різноманітність у програмах тренування позбавить вас від набридливої??монотонності. Для занять на еліпсоїді вам потрібно звичайна одяг та взуття для фітнесу і, звичайно ж, сам тренажер. А далі дотримуйтеся наступного плану:

1. Займайтеся на тренажері по 30 хв не менше 4-х разів на тиждень, це дозволить виробити певний серцевий ритм, який сприяє спалюванню калорій. 2. Виберіть для себе відповідну програму тренування. Програми розраховані на різну витривалість, а схема навантажень імітує нерівність рельєфу «в гору-з гори». Як правило, сучасні еліптичні тренажери дозволяють створити свою індивідуальну програму для схуднення. 3. Починайте заняття з першого рівня, поступово збільшуючи навантаження. Бажано перші цикли виконувати при постійному навантаженні, а потім додати «гірки». 4. Контролюйте інтенсивність тренування, уникайте надмірних навантажень в руках, ногах, спині, шиї. Тримайте поставу, плечі і коліна не повинні виступати за рівень стоп. 5. Під час занять втягуйте м’язи живота, з часом ви помітите, що ця частина фігури стала значно більш стрункою. 6. Контролюйте пульс під час виконання вправ за допомогою датчиків, вбудованих в рукоятки. При дуже інтенсивних тренуваннях ви спалюєте не жир, а м’язову масу. 7. Для спалювання більшої кількості калорій збільште частоту обертання педалей. При цьому не слід турбуватися про м’язи-бочонках на ногах, для збільшення їх обсягу вам буде потрібно обертати педалі занадто швидко. Яким має бути харчування при схудненні за допомогою еліптичного тренажера

При схудненні важливо не тільки кількість, але і якість споживаних калорій. Що стосується кількості, тут немає особливих вимог, традиційні 1500 -2000 калорій в день і мінімум 4 тренування на тиждень по 30 хв. Якість же їжі має особливе значення. Насамперед, не рекомендується вживати в їжу продукти з позначкою «дієтичний», наприклад, дієтичний йогурт, дієтичні пластівці і т. п. До складу цих продуктів входить занадто багато хімічних добавок, що забезпечують високий ступінь їх переробки. Набагато ефективніше економити небагато калорій щодня і зробити 1 розвантажувальний день на тиждень.

Вживайте в їжу свіжі, без теплової обробки, фрукти і овочі і мінімум консервованих продуктів, жирів і солодощів. Знизьте споживання солі і цукру, також пройшли хімічну обробку і ушкоджують судини і тканини. Торт або морожене – це смачно, і відмовитися від них повністю дуже складно. Просто постарайтеся, щоб подібні ласощі з’являлися у вашому меню лише зрідка, а наступного дня влаштуйте розвантаження і продовжуйте харчуватися правильно.

Втрата ваги часто є дуже тривалим процесом. Тому в наш швидкий століття, коли хочеться отримати результат тут і зараз, легко можна впасти в зневіру і припинити всі спроби. Але будьте реалістичні і йдіть до наміченої мети, ваш вага буде зменшуватися до тих пір, поки ви до цього прагнете. Еліптичний тренажер для схуднення – відмінний інструмент, не здавайтеся, долайте важкі дні і займайтеся за наміченим планом, і тоді ви відкриєте в собі несподіваний потенціал, що веде до успіху!

  • привала тренування на тринажерах

Comments are closed!

_0.31MB/0.01284 sec