Еліптичний тренажер для схуднення: ефективність

Еліптичний тренажер для схуднення: ефективність Еліптичний тренажер для схуднення: ефективність

Ефективність еліптичного тренажера залежить від регулярності та інтенсивності тренувань, а також від таких супутніх факторів як харчування і режим дня. В цілому, тренування допомагають

розробити органи дихання, зміцнити серцево-судинну систему, нормалізують обмін речовин, зміцнюють імунітет.

За годину інтенсивних занять на еліптичному тренажері можна спалити 720 калорій. У нормальному режимі можна спалювати 500-600 калорій, що можна порівняти за ефективністю з заняттями на біговій доріжці. Але, на відміну від бігової доріжки, рух відбувається плавно, тому навантаження на суглоби набагато менше. Це особливо важливо для людей з надлишком ваги, які під час бігу сильно шкодять колінним суглобам і хребту.

Також на орбітрек (як ще називають еліптичний тренажер) ефективність тренувань зростає завдяки активній участі м’язів рук і спини. Міняючи під час занять нахил тіла, присідаючи і чергуючи рух вперед і назад, можна ефективно розробити м’язи сідниць, стегна і литкові м’язи. Інші м’язи також задіяні – вони динамічно скорочуються, допомагаючи зберегти положення тіла. Це дозволяє поліпшити кровопостачання всіх м’язів, наситити їх поживними речовинами і вивести разом з потом застояні шлаки.

Нерідко еліптичні тренажери використовують для фізіотерапевтичних процедур під час реабілітації після важких хвороб. Особливо важливо, що навантаження під час тренувань може динамічно змінюв0тися, тому займатися на тренажері можуть навіть дуже ослаблені люди: навантаження поступово зростають, і організм приходить в норму. Подібний режим використовується для схуднення – спочатку позбавляємося від зайвих кілограмів на невеликих навантаженнях, а потім розвиваємо своє тіло, збільшуючи інтенсивність і тривалість тренувань.

Як би не був хороший еліптичний тренажер, ефект від занять залежить від багатьох супутніх чинників. Найважливішим із них є харчування. Скинути кілограми не вийде, якщо відразу після тренування з’їсти тортик або шоколадку, запиваючи солодким чаєм. Ще більш згубним буде недостатнє харчування. З їжею ми отримуємо не тільки калорії, але і вітаміни, мінерали та необхідні поживні речовини. Якщо сісти на строгу дієту і почати тренування, то замість зміцнення організму відбудеться його виснаження. За годину до тренування необхідно з’їсти 4-5 ложок вареної каші, а через 1-2 години після завершення тренування слід повноцінно поїсти.

Пийте воду, – вона необхідна для нормалізації обміну речовин і допомагає позбавитися від шлаків. Безпосередньо перед тренуванням і після неї потрібно випити дрібними ковтками склянку негазованої води. Пийте і під час занять, якщо відчуваєте таку необхідність.

Відчутний ефект з’явиться приблизно через 2-3 місяці занять, а вже через півроку ви не впізнаєте себе.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01096 sec