Еліпсоїд для схуднення

Еліпсоїд для схуднення Еліпсоїд для схуднення

Самі по собі заняття на еліпсоїді надають незначний ефект на зменшення маси тіла. Набагато більших результатів можна домогтися, застосовуючи їх комбінацію з будь-якими розвантажувальними дієтами. При цьому ніяких додаткових занять (пробіжок, плавання тощо) не знадобиться, а можливість установки подібних тренажерів у домашніх і офісних умовах особливо сподобається діловим людям, які не мають достатньо часу на відвідування тренажерного залу.

Початок тренувань на еліпсоїді супроводжується короткочасним збільшенням обсягу рук, стегон і сідниць, триваючим близько двох тижнів. Ефект схуднення від занять починає проявлятися через 3 тижні – спостерігається помітне зменшення об’єму і маси. Найкращий спосіб це відчути – відчути, як одяг стає великою.

Під час використання тренажера для схуднення працюють різні типи м’язів, залежно від темпу тренування. Якщо темп занять невеликий, то навантаженню піддаються тільки червоні м’язові волокна («повільні»), які не схильні збільшенню обсягу і сили. Білі м’язові волокна («швидкі») включаються в роботу при «ривку» – швидкій зміні темпу з повільного на високий, і збільшенні навантаження. При цьому тривалість «ривка» не повинна перевищувати двох хвилин.

Найбільшою ефективністю володіють ранкові тренування натщесерце – саме за допомогою них можна спалити за заняття максимальну кількість жиру. Однак даний метод протипоказаний гіпотонікам, людям з порушеннями в роботі серцевого м’яза, підвищеною кислотністю шлункового соку і схильним до непритомності. Їм слід приступати до тренувань через 2 години після сніданку.

Якщо причина використання тренажера еліпсоїд – схуднути якомога швидше, то кількість занять на тиждень не повинна бути менше трьох. Тільки в цьому випадку можна буде сподіватися на позитивний результат. Тривалість тренувань не повинна бути коротше 40 хв. Максимальну частоту серцевих скорочень (ЧСС) слід підтримувати на рівні 50% від максимального значення даного параметра. Для цього можна використовувати окремий або вбудований в еліпсоїд пульсометр. Такий режим слід дотримуватися 3 місяці для підготовки організму до інтервального тренінгу.

Після цього в тижневий розклад можна додати дві інтервальних тренування, структура яких характеризується чергуванням високого («ривка») і середнього темпу (високої ЧСС та середньої ЧСС). Під час занять рекомендується випрямляти спину і втягувати живіт, а також ні в якому разі не ходити на носочках.

  • еліпсоїд для схуднення

Comments are closed!