Елавіт для схуднення, відгуки

Елавіт для схуднення, відгуки Елавіт для схуднення, відгуки

Сьогодні в моді стрункі і дихають здоров’ям красуні. І ця мода багатьом з нас не дає спокою: ми ретельно маскуючи дефекти фігури, підбираємо різні методики схуднення, щоб наблизитися до мрії – стрункого тіла. Це не так вже погано,

як може здатися, адже стрункість – це ще й здоров’я. Як не можна краще це розуміє виробник нової добавки Елавіт, відгуки про яку схвилювали уми всіх, хто піклується про свою фігуру.

За що отримала Елавіт відгуки? Це відносно новий препарат, виробником якого є французька компанія Laboratoires Arkopharma SA. Головне завдання засоби – зниження ваги.

Елавіт для схуднення – види препарати

Особливістю цієї біологічно активної добавки до їжі є те, що в комплексі вона представлена??4 засобами, які переслідують різні цілі. Це Елавіт Інтенсив (відгуки і докладний розгляд препарату – нижче), Елавіт Баланс, Елавіт Експрес і Елавіт Актив.

Виробник гарантує, що кошти створені тільки на основі натуральних активних компонентів. За що вони відповідають?

Елавіт Інтенсив допомагає знизити вагу тіла. БАД бере участь у регулюванні процесу засвоєння вуглеводів, покращує ваше самопочуття, зменшує об’єм стегон і талії. Ці багатошарові таблетки, які виготовлені на основі рослинних екстрактів, звільняють організм від побічних продуктів обміну речовин. Однак засіб потрібно використовувати тільки як частина низькокалорійної дієти.

Елавіт Баланс – це засіб, який допомагає утримати отриманий після прийому першого препарату результат. Також добавка нормалізує роботу ШКТ, м’яко тонізує і не дає зірватися з дієти. Складається з денних і нічних капсул. Денна капсула дає бадьорість і сприяє подальшій втраті зайвої ваги. Нічна капсула підсилює дію денний, закріплюючи результат.

Якщо вам потрібно швидше позбутися жирових відкладень, можна спробувати Елавіт Експрес, відгуки про який теж в основній своїй масі позитивні. Засіб ефективно допомагає не зриватися з низькокалорійної дієти. Наповнюючи енергією клітини тіла, препарат прискорює процес схуднення, але тільки за умови переходу на збалансоване харчування.

І, нарешті, останній компонент комплексу – Елавіт Актив (відгуки можна залишити відразу після статті). Цей препарат активізує ліпідний обмін і сприяє виведенню з організму зайвої рідини. БАД надає м’яку тонізуючу дію і дозволяє без проблем дотримуватися будь-яку дієту. Виготовлений без додавання цукру. Якщо вживати продукт в поєднанні зі збалансованим харчуванням, то він надасть благотворний ефект на вашу вагу і форми тіла.

У складі всіх біологічно активних добавок до їжі Елавіт – тільки натуральні компоненти: екстракт листя зеленого чаю, екстракт зерен зеленої кави, екстракт винограду, екстракт шкірки грейпфрута, екстракт трави селери, екстракт коріння цикорію, екстракт плодів фенхеля і так далі. < / p> Елавіт – інструкція

З чого почати схуднення – з прийому препарату Елавіт Експрес або Елавіт Інтенсив? Інструкція до цих БАДам дає загальні рекомендації і залишає право вибору за вами. Оскільки всі компоненти цих коштів повністю натуральні, вони не зашкодять вашому здоров’ю, але нададуть істотну користь. Особливо якщо дотримуватися правил збалансованого харчування.

Елавіт для схуднення хороша тим, що завдяки унікальному складу вона м’яко пригнічує апетит, тонізує, підвищує працездатність на тлі низькокалорійної дієти. Препарат нормалізує роботу ШКТ, на відміну від безлічі народних засобів схуднення, а також сприяє виведенню з організму токсинів і зайвої рідини. Багатий вітамінами, БАД має загальнозміцнювальну дію.

Як приймається Елавіт? Інструкція рекомендує слідувати наступним особливостям застосування:

    10 днів приймати Елавіт Слім Актив – по 3 мірних ковпачка, розчинених у склянці води, і випитих в 3 прийоми протягом дня; на першому етапі схуднення вибирати Елавіт Слім Експрес – по 1 флакон в день, розчинивши його вміст у воді, протягом 10 днів; для інтенсивного схуднення та закріплення досягнутого ваги – Елавіт Слім Інтенсив – протягом 2 тижнів по 2 таблетки вранці під час їжі, а потім протягом місяця по 1 таблетці по час їжі а для підтримки результатів – Елавіт Слім Баланс: по 1 капсулі вранці та 1 капсулі ввечері протягом 1 місяця.

Зважуючись приймати цей препарат, потрібно для початку проконсультуватися з лікарем. А також слід врахувати можливі протипоказання: вагітність, годування груддю, дитячий вік, підвищений тиск, нервова збудливість, безсоння, індивідуальна непереносимість компонентів. Незважаючи на те, що Елавіт для схуднення відгуки отримує найчастіше позитивні і переноситься добре, у разі нездоров’я вживати її не варто.

Елавіт – відгуки лікарів

А що кажуть дієтологи і спортивні лікарі про такий препарат, як Елавіт? Відгуки лікарів характеризують добавку як натуральну і цілком придатну як допоміжний засіб для схуднення.

Медики бачать плюси в тому, що у складі препарату відсутні проносні компоненти, але присутні лише рослинні. А для збереження цінності цих компонентів виробником була створена щадна технологія екстракції, завдяки якій в добавці зберігаються всі корисні властивості натурального продукту.

Проте лікарі попереджають: якщо ви хочете придбати цей БАД в надії, що без спорту і дієти зможете схуднути, краще не викидати гроші на вітер. Препарат виступає своєрідним помічником в процесі схуднення, допомагаючи легше переносити дієту, добре себе почувати і бути сповненим оптимізму.

Елавіт вас не сильно надихнула, і вам хочеться чогось більш ефективного? Тоді зверніть свою увагу на Пиколинат хрому – це засіб використовують спортсмени, щоб позбутися зайвого жиру.

Опубліковано: 12 июля 2013 року.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00459 sec