Екстрене схуднення – Худеем за один день | Woman-Note. ru

Екстрене схуднення – Худеем за один день | Woman-Note. ru Екстрене схуднення – Худеем за один день

я б тоді собі замовив.

Якщо на завтрашній грандіозній вечірці вам необхідно постати у всій своїй чарівності і здивувати оточуючих своєю витонченою фігурою, то підготовчі

заходи краще приймати за один або два дні до самого вечора. З нижченаведених рекомендацій ви дізнаєтеся, як виглядати на будь-якому заході стрункою і підтягнутою.

Екстрене схуднення

Все, що від вас потрібно – це трохи сили волі та вчинення деяких зусиль над собою.

1) Як мінімум, за одну добу до початку торжества сядьте на спеціальну дієту. Пожертвувати доведеться багатьом, а саме всіма стравами, багатими вуглеводами, і всіма продуктами молочного походження. У підсумку в день проведення заходу ви будете виглядати стрункіше.

Хитрість даної дії полягає в наступному: складні вуглеводи, так само як і молочні продукти, виводяться з організму досить повільно і спочатку утримуються в тілі в якості води.

Обмежуючи вживання продуктів обох видів, ми тим самим позбавляємо себе від проблеми додаткових сантиметрів в талії.

Природно, тільки на короткий період часу – але ж інших результатів ми і не вимагали;

2) Приділяйте увагу тому, що ви їсте напередодні вечірці. Так, на сніданок переважно всього з’їсти кавун чи одну-дві груші.

На обід і вечерю вживете овочевий салат з спаржі, селери і огірківC а також з’їжте трохи м’яса курчати у відварному вигляді, заправивши його невеликою кількістю лимонного соку.

Безпосередньо в день проведення торжества з’їжте салат із селери.

Вживання їжі з високим вмістом води допомагає вивести зайву рідину з організму, що, зрозуміло, не може не позначитися на загальній масі вашого тіла;

3) Прийміть ванни з магнезією (англійською сіллю), розчинивши одну чашку речовини в наповненій ванні. Мікрочастинки, що входять до складу такої солі, благотворно впливають на тіло людини, буквально висмоктуючи з нього запаси застояної в організмі рідини;

4) Відмовтеся від жувальної гумки в день проведення заходу. Пережовуючи жуйку, ви ковтаєте ротом повітря, тим самим провокуючи появу газоутворення всередині шлунка. Оскільки організм не може переварити фарбувальні речовини та підсолоджувачі, що входять до складу жувальної гумки, він буде розчиняти їх в рідині, акумулюючи її запаси в жировій тканині;

5) Напередодні торжества прийміть всередину біологічні активні добавки із сечогінним ефектом. Безпечними для організму вважаються ті добавки, які містять у своїй основі таурин, натуральні амінокислоти і вітамін B6. Вони ефективно видаляють воду з жирових клітин, що не вимиваючи при цьому калій та інші корисні речовини.

Також корисно випити настій листя брусниці або журавлини: ці рослини мають виражену сечогінну дію.

6) Пийте більше простої питної води: це послужить сигналом для організму до того, що ніякої потреби в додатковій акумуляції запасів рідин в жирових тканинах немає.

Водночас уникайте газованих напоїв: вони провокують деякий здуття живота, а крім того, викликають спрагу;

7) Обробіть ділянки вашої шкіри кремом або гелем із вмістом кофеїну. Проникаючи крізь шкіру, кофеїн має сечогінний ефект і здатний вивести деяку кількість рідини з вашого тіла;

8) Призвіть собі в допомогу засіб для автозагара. Нанесіть подібний крем на область скул і зони, що розташовується під підборіддям, і рівномірно розтушуйте. Подібний трюк зробить лінії вашого обличчя більш окресленими, за рахунок чого обличчя стане здаватися менш повним;

9) За допомогою автозагара можна приховати деяку повноту інших ділянок вашого тіла. Спробуйте нанести невелику кількість засобу на внутрішню і зовнішню сторону стегна, а також на область трицепсів. За рахунок виконання цієї дії ваші руки і ноги будуть здаватися більш стрункими.

Проте будьте обережні при використанні крему з ефектом засмаги і, якщо є така можливість, заздалегідь потестірую його: у разі якщо обраний вами крем лягає нерівно, а на поверхні вашої шкіри занадто сильно помітна межа переходу різних відтінків, відмовтеся від ідеї застосування автозагара.

10) Нарешті, згадайте про необхідність завжди тримати поставу. Розправте грудну клітку і випрямити спину: за рахунок формування правильної постави ви будете виглядати не тільки стрункіше і витонченіше, але також і молодше.

  • ванни з магнезією

Comments are closed!