Екстрене схуднення та експрес-дієти

Екстрене схуднення та експрес-дієти Екстрене схуднення та експрес-дієти

Незважаючи на те, що фахівці пропагують здоровий спосіб життя з раціональним харчуванням і застерігають від екстремальних методів схуднення, ніщо не може відвернути наших чарівних співвітчизниць від бажання терміново схуднути під карколомне плаття або до купального

сезону.

Не кожна модниця готова годинами терзати кистьові еспандери або намотувати кілометри на біговій доріжці, щоб придбати бажані подіумні параметри. Набагато привабливішою здається знайти те, «що можна з’їсти, щоб схуднути». І ось, замість того, щоб почати заняття у фітнес-центрі або купити powerball. вивчаються суперефективні експрес-дієти «від зірок» або подружок.

Треба визнати: позбутися кількох кілограмів в короткі терміни – реально. Однак перед початком експериментів над своїм організмом не завадить проконсультуватися з лікарем, щоб не завдати шкоди роботі шлунково-кишкового тракту або ендокринної системи.

Як приклад простих і перевірених часом дієт можна привести ті, які популярні завдяки своїй результативності, не складні у виконанні і не вимагають вишуканих продуктів.

Гречана експрес-дієта є однією з найпопулярніших монодиет. З вечора гречка заливається окропом (у пропорції 1:2) і настоюється під щільною кришкою до ранку. А з ранку – гречка, гречка і ще раз гречка, в будь-якій кількості, але без масла і солі. Доповнити таке харчування можна лише нежирним кефіром, трав’яним або зеленим чаєм, водою і великою силою волі. Той, хто витримує тиждень, відчуває видимий зовнішній ефект і величезна самоповагу. А ті, які не змогли протриматися, з симпатією починають дивитися на бігові доріжки, energyball і заняття фітнесом.

Кефірна дієта крім ефекту схуднення благотворно впливає на роботу кишечника. Тривалість кефірної експрес-дієти складає 9 днів: у перші 3 дні до кефіру додають відварений рис, в наступні 3 дні місце рису займає відварна курка, а в останні 3 дні з кефіром можна вживати яблука в необмеженій кількості. Ефект приголомшливий.

Кавунова експрес-дієта допоможе швидко скинути зайві «кг» і очистити організм від солей і шлаків. Тільки для цього кавун треба вживати як основне блюдо, а не як десерт. Методика така: на сніданок – каша або нежирний сир без масла і хліба, на обід – відварене нежирне м’ясо або риба з тушкованими овочами, на вечерю – кавун (у розрахунку 1 кг на 30 кг ваги). Тривалість такої дієти – 5 днів.

Існують і інші «швидкі» дієти, причому обов’язкове правило для всіх експрес-дієт – виключення солі, цукру, газованих напоїв та алкоголю. Знаходьте найбільш відповідну дієту і стаєте ще більш красивими!

баріатрія – найефективніший на сьогодні у світі метод СХУДНЕННЯ і УТРИМАННЯ ВАГИ після СХУДНЕННЯ.

Розповімо ВСЕ про операції для схуднення +7-925-750-25-15

Comments are closed!