Екстремальне схуднення: спортсмен скинув 12 кг за добу

Екстремальне схуднення: спортсмен скинув 12 кг за добу Екстремальне схуднення: спортсмен скинув 12 кг за добу

Здоров’я

Спортсмен і дослідник Росс Еджлі (Ross Edgley) поставив екстремальний експеримент, скинувши більше 10 кг за добу .

Таким чином, чоловік

спробував показати, що вага людини може не мати нічого спільного з жиром, і що люди не повинні стає “рабами ваг” і дозволяти їм управляти своїм харчуванням і самоповагою.

“Я сподіваюся, що цей експеримент призведе до більш здоровим відносинам людей до зважування, і люди зрозуміють, що вага може коливатися, залежно від багатьох факторах, не тільки жиру”, – розповів Еджлі.

За допомогою дієти без вуглеводів і солі, сауни, костюма-сауни і соляних ванн йому вдалося скинути потрібні кілограми за 24 години.

Як швидко скинути вагу?

Спортсмен розрахував, що раз 50-70 відсотків ваги тіла складається з води . то при вазі 95 кг йому потрібно в теорії скинути 47,5 кг ваги води.

Еджлі використовував натуральні діуретики, такі як вітамін С, корінь кульбаби і кофеїн, щоб змусити своє тіло позбавлятися від води. При цьому він пив всього 100 мл води в день, і ходив в туалет близько 20 разів .

Він підкреслив, що використання сечогінних засобів повинно проводитися з великою обережністю, оскільки це може привести до серйозних проблем зі здоров’ям.

Після гарячої соляної ванни, він відправився в тренажерний зал і провів на біговій доріжці 45 хвилин, надівши чотири шари одягу, щоб підсилити потовиділення. Еджлі спробував з’їсти на вечерю стейк з овочами і листям салату, але через зневоднення подужав тільки пару шматочків.

Потім він знову повторив тренування в тренажерному залі і похід в сауну.

Незважаючи на те, що Еджлі скинув більше 11 кг за добу, цей вага не був жиром . і він повернув все, що скинув протягом двох годин після закінчення експерименту.

“Те, що я зробив, дуже небезпечно, і було зроблено при дуже суворих умовах, попередньо проконсультувавшись з лікарем. Це було зроблено просто, щоб довести, що цифра на вагах може змінюватися і не має нічого спільного з жиром”, – розповів він.

Легкі способи скинути вагу

Визначте мета

Якщо ви хочете скинути 500 грам за тиждень, скористайтеся наступною формулою:

[Ваша вага x 12] – 500 = кількість калорій в день

Щоб скинути кілограм, відніміть 1000 замість 500

Однак не варто споживати менше 1200 калорій.

Використовуйте маленькі тарілки

  • на чому швидко скинути вагу спортсмену

Comments are closed!

_0.31MB/0.00638 sec