Екстремальна дієта – Швидкі дієти

Екстремальна дієта – Швидкі дієти Екстремальна дієта

Ця назва змушує звернути на себе увагу. Відразу ж з’являється питання: “Що в ній екстремального?” Напевно, тому що вона, на відміну від інших дієт, дає можливість позбутися від рекордного кількість непотрібних кілограмів за дуже маленький проміжок часу. Якщо

перенесете це все, то хороший результат забезпечений.

За 3 дні у вас вийде позбутися 5 кг, якщо будете харчуватися по наступному меню. Для сніданку змішайте ложку меду і 150 мл води і додайте близько 6 крапель свіжого соку з лимона. Через 10-15 хвилин випийте одну кружку чаю. На обід зваріть індичку з овочами за смаком, але не більше 500 гр. На вечерю зваріть без солі протягом 15-20 хвилин близько 150-200 г капусти білоголової. Відвар випийте за 30-40 хвилин. Відвар капусти, як і її сік, використовується в лікуванні ожиріння. Калорій в цій вечері майже немає. Цього виду дієти заборонено дотримуватися більше 3 днів.

Наступний варіант екстремальної дієти розрахований на тиждень. У день вам потрібно 7 грейпфрутів і 7 яєць. Яйця варити 10 хвилин, потім порізати на половинки, виймаючи жовтки. Вранці з’їдаєте 1 яйце без жовтка, через годину-півтори – грейпфрут, через півтори хвилини яйце без жовтка і через ще півтори хвилини грейпфрут. У день ви повинні з’їдати 7 білків і 7 грейпфрутів. Дієта триває максимум тиждень. У день будете втрачати від 0,75 до 1 кг. За тиждень ви зможете скинути до 7 кг. За день потрібно випивати більше ніж 2 л води. Для поліпшення ефекту кожен день виконуйте зарядку протягом 10 хвилин: качайте нижній і верхній прес 30 разів, робіть присідання по 30 разів і нахили корпусу теж 30 разів.

Наступний варіант екстремальної дієти для тих, хто не любить яєць і грейпфрутів. Перед початком дієти потрібно провести розвантажувальний день за наступним розпорядком:

8:00 . випити кухоль теплої води з маленькою лимонною часточкою.

10:00 . випити ще кухоль ананасового соку або простої води.

13 годин . знову кухоль теплої води з лимонною часточкою, чашку зеленого чаю і томатного соку.

15 годин . ще один стакан підігрітої води з лимонною часточкою.

18 годин . гуртка зеленого або чорного чаю і склянку мультивітамінного або ананасового соку.

20 годин . кухоль морквяного соку і кухоль підігрітої води з лимонною часточкою.

22 години . кухоль чаю з ромашкою.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00396 sec