Експрес-курс з Мариною Корпан – експрес-курс марина Корпан відео, уроки марина Корпан :: JV. RU

Експрес-курс з Мариною Корпан – експрес-курс марина Корпан відео, уроки марина Корпан :: JV. RU Худнемо з Мариною Корпан. Експрес-курс Худнути з Мариною Корпан!

Улюблениця всіх тих, що худнуть в клубі «ЖИВИ!» інструктор Марина Корпан представляє свою нову методику. «Я викладаю дихальні вправи вже 11 років, – говорить Марина, – і за цей час встигла написати кілька книг з бодіфлексу і окісайзу ( ви можете купити їх в інтернет-магазині «ЖИВИ!» ). захистити диплом з бодіфлексу на кафедрі аеробіки та фітнес-гімнастики в Інституті фізкультури (ГЦОЛІФК) і розробити кілька авторських методик схуднення ». Найпростішу з них допоможе освоїти програма «Худнемо з Мариною Корпан. Експрес-курс ».

Новий 15 хвилинний комплекс Марини Корпан: «Худнемо з Мариною Корпан. Експрес-курс »

В основі нового методу та ж методика, що і у бодіфлекса або Оксісайз. Спеціальне дихання збагачує кров киснем, і він, поступаючи до працюючих м’язів, розщеплює жир. При цьому тонізується м’язова тканина, активізується лимфоток, прискорюється обмін речовин. Але на відміну від дихальних систем, які вже відомі у клубі «ЖИВИ!», Техніка дихання в експрес-курсі простіша, і до неї додається постійне втягування м’язів живота, що дозволяє краще пропрацювати цю проблемну зону. Затримувати дихання не потрібно, тому спеціальних протипоказань немає, і робити ці вправи можна в будь-якому віці. У деяких комплексах використовуються стільці, м’ячики, фітболи та інше допоміжне обладнання.

Тринадцять хвилин – багато хто навіть не мріють про такий короткій тренуванні. Але щоб ці хвилини давали потрібний ефект, не можна пропускати жодного дня. Крім того, Марина настійно рекомендує протягом дня додатково подихати два рази по п’ять хвилин, використовуючи нову техніку, без вправ і не раніше, ніж через дві години після їжі. Саму тренування краще завжди проводити вранці на голодний шлунок: і жир краще горить, і підбадьоритися вранці допомагає. Відповідаючи на найпопулярніше питання, яке задають Марині Корпан, уточнюємо: після заняття можна пити воду, але протягом години краще нічого не їсти.

Як схуднути з Мариною Корпан?

На кожному занятті Марина дає різні комплекси вправ, розраховуючи на те, що багато з тих, хто тренується з нею, вже знайомі з бодифлексом або Оксісайз. «Якщо ви тільки-тільки починаєте займатися за моїми програмами, виберіть один комплекс, в якому не використовується ніяке додаткове обладнання, і виконуйте його кілька днів, поки не звикнете до техніки», – говорить Марина.

Загалом, як і всі дихальні системи, експрес-курс від Корпан відмінно допомагає худнути тим, хто вже втомився бігати, стрибати, качати прес і сидіти на дієтах. Виникає питання: куди так багато цих методик і навіщо придумувати нові? «Вони всі хороші, – говорить Марина, – і бодіфлекс, і оксісайз, і всі інші. Але на когось краще діє одна, на когось інша. Потрібно пробувати! »

Дивитися онлайн відео і схуднути з Мариною Корпан експрес курс Корпан , Марина Корпан експрес курс , Експрес курс з мариною Корпан ,

Comments are closed!