Експрес-дієта, експрес-дієта на 3 дні, за 4 дні 4 кг, 7 днів, експрес-дієта для схуднення на тиждень, відгуки – MissFit. Ru

Експрес-дієта, експрес-дієта на 3 дні, за 4 дні 4 кг, 7 днів, експрес-дієта для схуднення на тиждень, відгуки – MissFit. Ru Експрес-дієта Різновиди та особливості експрес-дієти

Експрес-дієта користується повсюдною популярністю завдяки яскраво вираженого ефекту в стислі терміни. З одного боку,

це виправдано: кілограми йдуть з неймовірною швидкістю. З іншого, надмірне захоплення загрожує серйозними збоями в організмі. Важливо вміти дотримати ту грань, яка знаходиться між красою і хворобою.

Стрункість за кілька днів

Експрес-дієта на 3 дні є найшвидшим способом схуднути. Можна впевнено втратити до 4 кг, не сідаючи на довгий виснажливе голодування. Ви не встигаєте втомитися від одноманітної їжі і не відчуваєте власну силу волі. Проте подібний метод не є легким і в більшості випадку представляє собою монодієту. Це означає, що на деякий час організм буде позбавлений необхідних речовин, тому зловживати голодуванням не варто.

Найпопулярніші види швидких монодиет – шоколадна, гречана, салатна. Хоча перші часто вибирають ласуни, 100 г гіркого шоколаду на день – це досить виснажливо. Гречана багата мікроелементами, але одноманітне меню не кожному сподобається. Найбільш оптимальна салатна дієта. У перший день їмо свіжу і варену моркву з лимонним соком. У другій – зелені листові салати з винним оцтом. Закінчується дієта буряковим днем, протягом якого потрібно вживати варений буряк із зеленим салатом.

Більш тривала експрес-дієта 4 кг за 4 дні заснована на суворому щоденному меню. Сніданок складається з вареного яйця і склянки води, обід – з шматка вареного м’яса і зеленого салату, вечеря – з чашки натурального зеленого чаю. Легким такий метод назвати не можна, але за рахунок виведення рідини з організму кілограми тануть на очах.

Тиждень на схуднення

Тиждень є оптимальним строком для експрес-дієти, тому що можна урізноманітнити меню і не поспішати з втратою великої кількості кілограмів. Бажано підбирати метод, в якому меню буде містити вуглеводи і білки в потрібному співвідношенні без втрати поживності їжі. Експрес-дієта для схуднення, заснована на поєднанні апельсина і яєць – один з найоптимальніших варіантів.

Суть методу в тому, щоб протягом доби рівномірно з’їдати шість яєць і шість апельсинів. Багаті вітамінами групи В і мікроелементами продукти добре засвоюються організмом і дозволяють втрачати кілограми. Раз на день можна дозволити з’їсти для різноманітності один огірок або помідор, ложку меду або оливкової олії для яєчні. Така експрес-дієта 7 днів дозволяє скинути до 5 кг і уникнути цілого оберемка неприємних хвороб шлунка і серця.

Плюси і мінуси «швидких» дієт

А тепер про те, що ж готують організму експрес-дієти. Серед вагомих переваг – можливість позбутися набряків за рахунок втрати рідини, що важливо для огрядних людей, схильних до болів в ногах. Крім того, вони добре зарекомендували себе, і через кілька днів ви дійсно відчуєте легкість і мінус пару сантиметрів на талії. Однак легкість іноді буває оманливою. Втрачені за рахунок води кілограми скоро повертаються, особливо якщо голодування тривало менше, ніж експрес-дієта на тиждень розрахована. До таких позбавлень потрібно підходити з повністю здоровим організмом, інакше вам загрожує порушення метаболізму та збільшення навантаження на життєво важливі органи. Найчастіше людям, які страждають серцевою недостатністю, гастритом, виразкою шлунка та іншими хронічними захворюваннями, дієти попросту протипоказані. Якщо ж ви впевнені в собі, «швидкий» метод схуднення стане надійним супутником на шляху до краси. Експрес-дієта відгуки нерідко отримує позитивні, і жінки нерідко повторюють свій досвід.

Ольга, 25 років.

Суворої дієті ставлю оцінку «відмінно»! Голоду майже не відчувала, вночі в животі не вирувало, а чотири кілограми втратила назавжди. І хто що б не говорив, а вони до мене не повертаються. Вже два місяці!

Світлана, 34 роки.

Вирішила спробувати гречану експрес-дієту недавно. Було відчуття, що пост дотримую – несмачно, пісно. Але справедливості заради треба відзначити, що три кіло як вітром здуло. Правда, на гречану кашу тепер дивитися не можу.

Олександра, 28 років.

Сиджу, жую яйця з апельсинами. П’ятий день. Смачно, голодно, але дуже ефективно! Штани висять, скоро побіжу за меншим розміром. Класс! Обов’язково повторю через месяцок – інший. І вам раджу.

  • експрес дієта на 3 дні відгуки
  • 4дні 4кг
  • відгцуи про експрес дієту
  • дієта на 3 дні -5 кг
  • діета га 4 дні відгуки
  • експрес дієта без їжі
  • експрес дієта на 4 дні
  • експрес дієта на 5 днів
  • експрес дієта на мiсяць
  • експрес діета меню відгуки

Comments are closed!

_0.31MB/0.00504 sec