ЕКО їжа | Лікування безпліддя медом

ЕКО їжа | Лікування безпліддя медом Яке харчування підвищує шанси завагітніти

Найчастіше причиною безпліддя, як у чоловіків, так і у жінок, виступають неполадки в системі функціонування організму. В першу чергу для підтримки загального здоров’я потрібно контролювати свою вагу і дотримуватися

правил здорового харчування, які сприяють відновленню репродуктивної системи і підвищення імунітету.

У цьому безумовно може допомогти еко-їжа. Нормальна здорова їжа перед пологами, а також у період вагітності, допоможе безболісно пережити весь цей період і навіть значно зміцнити своє здоров’я і здоров’я дитини.

Що робити, якщо виникають проблеми з зачаттям? У цьому випадку вам значно допоможе система еко-їжі.

Почнемо з чоловіків. До основного складу чоловічих статевих клітин, сперматозоїдів, входять в першу чергу білки, кальцій, калій, фосфор, цинк, селен і холестерин. Виходячи з цього, чоловіча еко їжа повинна містити всі ці елементи. Тобто в раціон має сенс включити бобові, горіхи, кунжут, морква, насіння гарбуза і соняшника.

В цілому, як для чоловіків, так і для жінок, принцип харчування повинен грунтуватися на споживанні дрібними порціями продуктів багатих білками, а також свіжих овочів і фруктів. Постійно пити воду протягом усього дня, а також свіжі соки протягом приблизно 3-х годин між прийомами їжі. Еко-їжа краще засвоюється при кімнатній температурі і при повільному ретельному пережовуванні. Також при лікуванні безпліддя варто уникати всіляких. Крім того, не забувайте, що після того, як зачаття все-таки відбулося, відмовлятися від еко-їжі не варто, тим більш різко переходити на колишній режим харчування. Те ж стосується і безпосередньо їжі перед пологами. Існує безліч корисних рекомендацій з цього питання, постарайтеся їм слідувати.

Лікування безпліддя медом. Способи застосування

Досить часто застосовують лікування безпліддя медом. Мед активно сприяє регулюванню обмінних процесів організму, поживних процесів тканин, регулює кровотворення. Містить практично всі необхідні для цього вітаміни і мікроелементи. Варто купувати тільки свіжий і натуральний мед.

Перед вживанням меду при безплідді потрібно обов’язково сходити на консультацію до лікаря, оскільки можливі варіанти непереносимості даного продукту організмом. Основні способи застосування – в чистому або розведеному вигляді. Розводять зазвичай в склянці теплої води і п’ють за 2 години до їжі або через 3 години після. Дуже добре поєднується з лимоном, горіхами і сухофруктами. Така еко-їжа забезпечує потужний заряд енергії. У чоловіків в результаті поліпшується спермограма. Позитивно впливає на якісний рівень статевих стосунків.

Мед при безплідді також можна приймати, якщо у жінки виявлені запалення придатків або матки.

У першому випадку добре допоможуть тампони з медом. Доза: чайна ложка на один тампон. Залишається на 3-4 години, при нормальної реакції організму – на ніч. На самому початку лікування можна використовувати водний розчин в пропорції 1:3. Ще одним варіантом застосування є електрофорез маткових труб і придатків. Тут необхідний розчин меду.

Також широке застосування для профілактики і лікування жіночих захворювань отримав супутній продукт – прополіс.

Підводячи підсумки, можна сказати, що правильна еко-їжа повинна стати звичкою кожної людини, починаючи з дитячого віку. І тоді, можливо в дорослому віці вдасться уникнути багатьох проблем зі здоров’ям і зачаттям дитини.

  • екоїжа

Comments are closed!