ЕКА

ЕКА Як працює ЕКА?

Як відомо, спалювання жирів в організмі, т. зв. ліполіз, проходить під дією стресових гормонів норадреналіну та адреналіну. Через адренорецептори ці гормони впливають на жирову тканину, розщеплюючи її на гліцерин і жирні кислоти.

Ефедрин є симпатоміметиком,

тобто препаратом, що впливає на симпатичну частину нервової системи. Це передбачає і взаємодія з адренорецепторами, після якого вони активніше працюють (що означає прискорення ліполізу). Тому ефедрин часто ставлять в один ряд з кленбутеролом, хоча це далеко від істини. На відміну від клена, основна функція якого полягає в прямій стимуляції адренорецепторів, ефедрин взагалі не взаємодіє з ними. Головним козирем препарату є вивільнення норадреналіну з нервових закінчень – ось що впливає на рецептори і прискорює схуднення. Також під час прийому препарату можна відчути значне зниження апетиту і бажання тренуватися.

Кофеїн, хоча і не є жиросжигателем, стимулює центральну нервову систему. Ця речовина призводить до того, що організм починає витрачати більше енергії, що сприяє спалюванню жирових тканин.

Але сенс ЕКА полягає в тому, що у зв’язці кофеїн з ефедрином починають працювати набагато ефективніше, ніж працювали б по-окремо. Згідно з оцінкою експертів, людина, що вживає ЕКА, за місячний курс може втратити до 3 кілограмів зайвої ваги навіть без дієт і тренувань! А в поєднанні з правильним раціоном харчування і фізкультурою ЕКА може дати приголомшливий ефект; існують численні відгуки про десятки скинутих кілограмів за двотижневий курс, навіть у не дуже повних худнуть. Однак слід пам’ятати, що різке схуднення небезпечно для здоров’я.

Найкраще на тлі прийому ефедрину і кофеїну працюють Низьковуглеводні дієти і високоінтенсивні короткі навантаження на зразок силової роботи або спринтів 4-5 разів на тиждень. А ось високовуглеводна дієта може знизити ефективність ЕКА в рази.

Аспірин вводиться в зв’язку «ефедрин + кофеїн» для посилення роботи першого, як засіб проти простагландинів – фізіологічно активних речовин, що пригнічують процес вироблення норадреналіну. Проте наукові дослідження показали, що позитивна віддача від аспірину в зв’язці ЕКА досить мала. По-крайней мере, занадто мала, щоб знехтувати такими побічними ефектами цих ліків, як нудота, подразнення ШКТ і головний біль. Так що аспірин з ЕКА часто виключається. При цьому продуктивність спалювання жиру практично не страждає.

Варіативність зв’язки ЕКА

Частою практикою у тих, що худнуть є заміна окремих частин зв’язки «ефедрин + кофеїн + аспірин» їх аналогами. Наприклад, ефедрин цілком можна замінити його природними «дублерами», які містяться в сиде (Sida cordifolia) і китайському хвойники (Ma Huang). Із синтетичних аналогів можна виділити тироксин. гормон щитовидної залози. Замість кофеїну часто використовують горіхи коли або екстракт гуарани. А аспірин в багатьох жиросжигателях на ринку замінений на екстракт білої верби або салицин.

Питання легальності ЕКА

Багатьох людей відштовхує від використання ЕКА той факт, що ефедрин є нелегальним препаратом в Російській Федерації. Але потрібно розуміти, що погана репутація речовини пов’язана зовсім не з його небезпекою для здоров’я або побічними ефектами. Просто багато залежні виварювали з ефедрину «гвинт» – метамфетамін, тобто повноцінний наркотик. Тому влада заборонила сировину, яке саме по собі нешкідливе і не викликає залежності.

Отже, ЕКА – не наркотик. Але влаштувати собі такий жиросжигающий курс легально не представляється можливим. Вихід був знайдений худне, ним виявився звичайний сироп від кашлю під назвою «Бронхолітін», який містить необхідну речовину. Правда, він також містить неабияку дозу цукру, але це не створює перешкоди для якісного схуднення. «Бронхолітін» легальний, продається в будь-якій аптеці, часто відпускається без рецепта і коштує недорого.

Побічні ефекти ЕКА

Побічні дії зв’язки виходять підсумовуванням побічних ефектів кожного з трьох (або з двох, якщо виключити аспірин) її елементів. Так, ефедрин в основному б’є по серцево-судинній системі, викликаючи стенокардію, підвищення тиску, аритмію і тахікардію. Перешкоджати цьому можна за допомогою прийому бета-блокаторів на кшталт «Метопрололу» на тлі курсу. Крім того, худне може відчувати безсоння, неспокій, агресію, головні болі, тремтіння в кінцівках і запаморочення. Схожими побічними ефектами володіє і кофеїн. Про наслідки аспірину говорилося вище.

Інші побічні ефекти ЕКА начебто алергії або утрудненого сечовипускання проявляються дуже рідко. Неприємні явища найчастіше проходять через пару днів після початку курсу. Але все одно – перед схудненням за допомогою цієї зв’язки обов’язково потрібно проконсультуватися з лікарем.

Стандартний курс ЕКА

Існує класичне співвідношення між компонентами зв’язки – 1:10:10, воно і лежить в основі розрахунку дозувань. Стандартна доза жиросжигателя – це 20-25 мг ефедрину (при прийомі «бронхолітин» потрібно вирахувати об’єм сиропу, що містить саме стільки речовини), і по 200-250 мг кофеїну і аспірину. Щодня приймається від однієї до трьох таких доз. Добова доза ефедрину не повинна бути вище 70 мг. Курс триває не більше трьох тижнів, після нього обов’язково варто зробити точно такий же за тривалістю перерву, в ході якого повністю виключити з раціону кофеїновмісні напої та харчування, а також забути про енергетиках.

Рекомендується приймати дозу ЕКА не пізніше ніж за п’ять годин до сну, щоб уникнути проблем із засипанням. Також в якості профілактики безсоння можна пустити фоном прийом мелатоніну. Під час курсу буде спостерігатися підвищена температура тіла, це нормально. Також худне властиво рясне потовиділення, часте сечовипускання сухість у роті; рідина буде виводитися з організму швидше, тому варто збільшити щоденне її споживання. Під час курсу у багатьох спортсменів спостерігається підвищене бажання тренуватися – слід берегти себе від травм і перетренованості.

  • дієта ека рецепт
  • метаамфітамін процес схуднення
  • як придбати блокатори жиру легальні

Comments are closed!

_0.31MB/0.00414 sec