Ека. чарівна таблетка для схуднення. / Ека для схуднення форум – на бебі. ру

Ека. чарівна таблетка для схуднення. / Ека для схуднення форум – на бебі. ру ЕКА. Чарівна таблетка для схуднення.

^ ЕКА (ефедрин / кофеїн / аспірин). Як працює ця суміш?

Cамий сильний з компонентів суміші – ефедрин / ефедра. Він довгий час вважався досить потужним термогенним препаратом, але потім виявили, що в комбінації з кофеїном і аспірином він працює набагато сильніше. Відомо також, що кофеїн також досить сильний термогеников, але набагато більш слабкий, ніж ефедрин. Якщо ці дві речовини змішувати в довільному співвідношенні, то їх термогенние властивості складаються, один плюс один виходить два. Однак, якщо їх змішувати в строго певній пропорції – 200 мг кофеїну на 20 мг ефедрину (отримана кількість приймається три рази на день), результат виходить синергическим. Тобто один плюс один виходить вже не два, а набагато більше. Якщо ж у вказану суміш додається аспірин у кількості 300 мг, результат виходить ще більш вражаючим.

Крім ефекту спалювання жиру, суміш надає наступний ефект: в дослідах з тваринами ті, хто отримував суміш, отримували на 20% менше енергії, але набрали на 10% більше м’язів і на 30% менше жиру, ніж ті, хто не одержував кофеїн і ефедрин.

Крім того, що при прийомі суміші калорії перетворюються в тепло, замість того, щоб запасатися у вигляді жиру, цілком можливо, що суміш пригнічує здатність організму формувати жирові тканини. Кофеїн сам по собі підвищує рівень адреналіну в крові, посилюючи тим самим ліполіз (розщеплення жиру). Використання кофеїну і / або ефедрину може також посилювати силові показники і концентрацію під час тренування, з цієї причини багато бодібілдери користуються цими препаратами.

Деякі дослідження показують, що одним із сильних ефектів застосування суміші може бути пригнічення апетиту; фактично, три чверті від загальної дії суміші може відбуватися саме в силу гноблення апетиту. Я думаю, що цим можна пояснити популярність суміші – вона допомагає дотримуватися дієти і дає грунтовний енергетичний «поштовх».

Суміш допоможе вам «підсушитися», якщо використовувати її в рамках правильною і суворої програми тренувань і харчування, але постійно використовувати її не слід. Я особисто використовував суміш через день, протягом не більше декількох тижнів, тільки тоді, коли я справді її потребував. Якщо ви хочете поекспериментувати з цими препаратами, я б радив дотримуватися тих же правил. Експерименти показують, що ефективне дозування препаратів в суміші становить 200 мг кофеїну, 20 мг ефедрину і 300 мг аспірину, це кількість ділиться на три прийоми на день. Якщо аспірин погано діє на ваш шлунок, користуйтеся його рослинним еквівалентом – вербової корою, або просто виключіть його зі складу суміші. Кофеїн з ефедрином теж дадуть сильний ефект.

УВАГА. Від ефедрину і препаратів ефедри краще триматися людям з підвищеним тиском, різними проблемами із серцем, з тіроідной залозою, діабет, збільшеною простатою. І я також повинен попередити, що ні в якому разі не можна перевищувати рекомендовану дозу препарату. Крім того, людям з різними формами виразки шлунка також не слід приймати цей препарат, оскільки і аспірин і кофеїн здоров’я їм не додадуть. Основна причина різних побічних явищ, що виникають при прийомі цих препаратів, наскільки я можу судити – передозування. Ці препарати дуже сильні і поводитися з ними треба обережно.

Не використовуйте кофеїн і / або ефедрин без попередньої консультації з доктором. І не перевищуйте рекомендованого дозування препаратів, штучних або натуральних, які містять кофеїн або ефедрин.

_____________________________________________

Стаття не моя.

Особисто я ніколи цим препаратом не балував, т. к. входить у нього ефедрин відноситься до наркотичних засобів і відпускається за рецептом (це той же бронхолитин). Я більше дотримуюся правильного харчування, спорту і масажу. Вони, звичайно, не дають моментального результату, але доклавши трохи зусиль і сили волі ви отримаєте хороший, довготривалий результат, не зашкодивши своєму здоров’ю!

Тому попереджаю відразу: перш ніж вдаватися до цього крайнього заходу запитайте себе, чи дійсно спорт-дієти-масаж не допомагають вам схуднути? Чи готові ви нашкодити своєму здоров’ю, в обмін на бажану цифру на вагах.

  • кофеїн у таблетках для схуднення

Comments are closed!