Ефективний комплекс вправ для схуднення будинку. Вправи і відео

Ефективний комплекс вправ для схуднення будинку. Вправи і відео Швидко скидаємо вагу в домашніх умовах

Виглядати стрункою і красивою хоче кожна дівчина, а ось вести здоровий та спортивний спосіб життя під силу лише не багатьом.

Навіть якщо ви не захоплюєтеся танцями або аеробікою і не відвідуєте спортзал, ви можете мати струнку й підтягнуту фігуру за 20-30 хвилин на день.

Приділіть увагу своєму тілу, і воно порадує вас міцним здоров’ям і відмінним зовнішнім виглядом.

Якщо ви вирішили схуднути за допомогою вправ, не виснажуючи себе дієтами – то ця стаття для вас.

Тут ви знайдете практичний комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах і зможете скласти для себе індивідуальний графік тренування.

Отже, перш ніж приступати до тренування, ви повинні провести розминку. Розминка допоможе вам розігріти м’язи і суглоби, і необхідна для того щоб згодом уникнути пошкоджень і травм під час більш складних вправ.

Починати розминку потрібно зверху вниз, поступово переходячи від розігріву шиї, плечей і рук до попереку, сідницях, стегнах, колінах і ступнях.

Більшість з вправ розминки вам напевно знайоме ще з курсу шкільної фізкультури, так що їх виконання не буде для вас складним.

Розминка перед вправами

Для початку сильно потріть долоні, поки вони не стануть гарячими. Після протріть ними особа по напрямку до вух, шию і вуха. Далі теплими долонями розітріть все тіло, від шиї до ступень.

Розминка для рук і плечей

Обертання плечима вперед-назад (вправа “млин”). Можна обертати плечі по черзі, а можна – одночасно. Руки при цьому залишаються прямими, кисті зібрані так, як ніби вони знаходяться на опорі (наприклад, якщо ви спираєтесь на стіл або верстат) – так м’язи рук працюватимуть ефективніше. Вращаем лікті в протилежні сторони, а потім обертаємо окремо кисті рук, стиснуті в кулаки.

Розминка для рук: витягаємо руки прямо і починаємо закидати їх над головою, а потім опускати вниз, сповільнюючи рух рук на кінцевих ділянках колії зверху і знизу.

Розминка для спини

витягується вперед всієї грудьми, а потім подалася назад, то прискорюючи, то сповільнюючи темп вправи. Точно також рухаємо грудну клітку вправо і вліво, намагаючись не задіяти при цьому інші частини тіла.

Вправа на повороти і скручування корпусу виконується так, як ніби ви хочете зазирнути собі за спину з лівого і з правого боку, але м’язи шиї при цьому не задіюєте.

Щоб вам було зручніше виконувати цю вправу, зафіксуйте складені в полку руки на рівні грудей і стежте за їх переміщеннями (руки рухаються слідом за корпусом).

Покладіть руки на пояс і починайте робити повороти вліво, вправо, вперед і назад всім корпусом, а потім – кругові обертання корпусом по сторонам.

Розминка для ніг

Стопи розминаються так: ставимо носок ноги на підлогу і обертаємо стопу в різні боки. Стоячи на носках обох ніг намагаємося підводитися і опускатися, не спираючись на п’яти.

Щоб ускладнити завдання і зробити розминку ефективнішою, підніміться на носках обох ніг якомога вище і присідайте з зігнутими ногами, не згинаючи спини.

Комплекс вправ для швидкого схуднення будинку

Отже, розминка закінчена, і настав час приступати до основних вправ. Нижче ефективний комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах.

Хочете красиву і підтягнуту попу? Дивіться тут ефективну методику.

Жіноче здоров’я. Вумбілдингу вправи в домашніх умовах – http://stroy-telo. com/domashnij-trening/raznoe/vumbilding-v-domashnikh-usloviyakh-effektivnye-uprazhneniya. html

Вправи для схуднення сідниць Вправи для струнких ніжок

  Ляжте на підлогу і, поклавши руки під сідниці, підніміть прямі ноги вгору. Зводить і розводите підняті ноги в сторони. Повторіть цю вправу десять разів. Стоячи на колінах, витягніть руки вперед. Тепер сідайте по черзі на кожну з сідниць, відхиляючи корпус убік. Вправу виконуйте швидко, ривками, щоб не втратити рівновагу. У положенні стоячи, розставивши ноги на ширину плечей, поставте ступні в сторони і розведіть коліна. Повільно присідайте, щоб відчути, як працюють м’язи обох стегон. Затримуйтеся в полуприседе якомога довше, після чого намагайтеся плавно повернутися у вихідне положення. Ляжте на бік і зігніть одну ногу в коліні, винесіть її вперед. Прямий нижньої ногою робіть підйоми з великою амплітудою, намагаючись рухатися якомога повільніше. Ця вправа допоможе скорегувати і накачати форму внутрішньої частини стегон.

Вправа для плоского живота

  Лежачи на спині, покладіть руки за голову, а ноги тримайте прямими. Піднімайте корпус, торкаючись колін грудьми, і повільно повертайтеся у вихідну позицію, намагаючись не перетиснути шию.

Щоб спростити вправу (якщо даний варіант виконання вам не вдається) робіть невеликі підйоми: головне – відірвати лопатки від підлоги.

Вихідна позиція – та ж, тільки ноги зігнуті в колінах. Тепер ви не просто піднімаєте корпус, але намагаєтеся скручувати його так, щоб ліктем торкатися коліна протилежної ноги. Чи не виходимо з вихідної позиції попередніх вправ. Невисоко піднімайте прямі ноги і намагайтеся якомога довше затримати їх в піднятому положенні. Повторіть цю вправу 8-10 разів. У цьому положенні можна похитувати ногами вгору-вниз з невеликою амплітудою або ж виконувати “ножиці”. Лежачи на спині, розкиньте руки в сторони і повільно піднімайте прямі ноги перпендикулярного положення до підлоги. Опускайте ноги теж дуже повільно – так навантаження на м’язи преса більше.

Повторюючи попередню вправу, пробуйте розгойдувати ногами з боку в бік і повертати їх до перпендикулярного положення. Вправа добре прибирає живіт і боки.

Вправи для гнучкої і стрункою спини

  Для виконання першої вправи ляжте на спину, витягнувши руки, а зігнуті в колінах ноги поставте на підлогу. Тепер ритмічно піднімайте таз якомога вище і опускайте його, намагаючись затриматися в піднятому положенні так довго, як тільки можете. Щоб ускладнити вправу, одну з ніг, що стоять на підлозі, можна підняти вгору або ж покласти на коліно іншої ноги. Ця вправа не тільки допоможе вам зміцнити спину, але з його допомогою ви також накачаєте м’язи черевного преса. З того ж положення лежачи на животі підніміть прямі руки вгору, потім підніміть прямі ноги, так, щоб стегна відірвалися від підлоги. Повільно опустіть ноги. Тепер витягайте слідом за піднятими руками, намагаючись відірвати від підлоги верхню частину корпусу. Дотримуючись дану черговість, намагайтеся повторити вправу кілька разів. Ця вправа виконується набагато швидше, ніж попередні: з положення лежачи підніміть груди, і, склавши руки перед собою, підніміть ноги якомога вище від підлоги, намагаючись схрещувати їх на вазі (як у вправі “ножиці”).

Правильна розтяжка ніг. Як сісти на шпагат в домашніх умовах. Література, картинки і відео.

Існує величезна безліч вправ з гантелями, але чи всі вони ефективні? Стаття про найбільш ефективних вправах з гантелями – http://stroy-telo. com/domashnij-trening/silovye-uprazhneniya/uprazhneniya-s-gantelyami-v-domashnikh-usloviyakh. html

Вправи для сильних і підтягнутих рук

  Розтягуйте руки по черзі, спочатку тягніть правою рукою пальці витягнутої лівої руки, а потім таким же чином розтягніть праву руку. Вправа “замок” – спробуйте зчепити руки в замок за спиною, витягаючи одну руку через потилиці вниз до спини, а іншу – вгору, з боку спини.

Базікайте розслабленим руками по сторонах, при цьому повертаючи корпус так, щоб кисті рук шльопали вас по спині і схрещувалися на грудях. Вправа для відпочинку рук схоже на попередню вправу, але менш енергійне: дрібно трясемо розслабленими руками протягом декількох хвилин.

 • комплекс вправ для схуднення
 • комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах картинки
 • комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах
 • комплекс вправ для схуднення відео
 • інтерактивні вправи з психології
 • розминка для схуднення
 • Вправи для швидкого похудання
 • турбо комплекс для похудання тренера валентайн
 • як швидко схуднути в домашніх умовах коментари
 • вправи для похудання гвидко

Comments are closed!