Ефективні вправи для схуднення: тільки краще для фігури!

Ефективні вправи для схуднення: тільки краще для фігури! Ефективні вправи для схуднення: тільки краще для фігури!

Коментарів: 9

Зайва вага – проблема, що хвилює практично всіх жінок. І позбутися цієї проблеми виходить не у багатьох. Причини різні: неправильний підхід до схуднення, неправильно підібране харчування, відсутність мотивації. невідповідні фізичні вправи. Варто акцентувати увагу на останньому, адже тільки ефективні вправи здатні надовго змінити фігуру на краще!

Тема сьогоднішньої статті – ефективні фізичні вправи, за допомогою яких можна швидко і надійно позбутися зайвої ваги, адже на те вони й ефективні!

Спочатку необхідно сказати, що саме ефективне схуднення – комплексне, тому я перерахую вправи, які впливають на всі м’язи!

Вправа № 1

Для зменшення талії є одна дуже ефективна вправа, яка всім добре відомо – обруч!

Серед усіх видів хулахуп найефективнішими вважаються масажний обруч і масажний з магнітами. Саме вони дають максимальне навантаження на м’язи живота, зменшуючи при цьому талію!

Щоб це вправа була максимально ефективним, необхідно крутити обруч щодня по 10 хвилин. Це на початку. Приблизно після тижня занять навантаження необхідно збільшити до 15 хвилин, потім до двадцяти, поступово довівши до години! Причому потім це вправу потрібно також виконувати кожен день, не пропускаючи жодного дня! В іншому випадку вправа не буде настільки ефективним, тому що пропуск не зменшать вашу талію!

Вправа № 2

Щоб схуднути в ногах, необхідно робити махи ногами. Це дуже ефективна вправа, якщо виконувати велику кількість повторень.

Встаньте обличчям до стінки і зіпріться про неї руками, як би тримаючись за неї. Ноги разом. Робіть максимально високий мах правою ногою, відчуваючи напругу в задній частині ноги. Зробіть по 20 махів кожною ногою.

Встаньте лівим боком до спинки стільця і??тримайтеся за неї рукою. Правою ногою робіть максимально високі махи убік, відчуваючи напругу в бічній частині стегна. Зробіть кожною ногою по 20 махів.

Не менш ефективні і махи ногами вперед. Це ефективна вправа для схуднення ніг потрібно робити, ні за що не тримаючись. Воно найпростіше. Єдине, потрібно стежити за тим, щоб нога, яка знаходиться на підлозі, не згиналася в коліні. Зробіть по 20 махів кожною ногою.

Вправа № 3

Щоб зменшилися сідниці, а також щоб вони знайшли округлу форму вам дуже допоможуть присідання. Це найпростіше і відоме для всіх вправу. Головне – робити багато присідань. Наприклад, за один підхід постарайтеся зробити 50 присідань, потім збільшуйте кількість присідань, кількість підходів, поступово дійшовши до 200 присідань в день!

Повірте, вже через місяць, дивлячись на себе в дзеркало, ви приємно здивуєтеся!

Вправа № 4

Щоб схуднути в боках. всі твердять про одну вправу: нахили в сторони. Так, звичайно, це найефективніший вправи для схуднення боків. І ви повинні пам’ятати, що потрібно робити якомога більше нахилів: 100 на обидві сторони повинні виконуватися з легкістю!

Однак також для схуднення боків є й інше, теж ефективна вправа.

Початкове положення – лежимо на лівому боці, ліва рука тримає голову, ноги витягнуті і лежать одна на іншій. Праву ногу ви піднімаєте на 90 градусів від підлоги, потім відпускаєте. Зробіть 30 таких повторів. Потім поміняйте бік і виконайте стільки ж махів, але вже правою ногою.

речі, ця вправа коригує не тільки області боків, але і зменшує обсяги стегон!

Також хороша вправа для схуднення боків – обруч!

Вправа № 5

Дуже ефективна вправа для схуднення стегон – «Стінка». Виконується воно дуже просто: стаєте спиною до стіни приблизно на 20 сантиметрів від неї, а потім повільно опускаєтеся вниз. І притулившись до стінки, досягнувши паралельності стегон і підлоги, ви повинні простояти в такому положенні не менше хвилини. Якщо можете більше, будь ласка!

Якщо робити цю вправу щодня по 5 хвилин, вже через 2 тижні ви побачите хороший результат!

А щоб після ефективних вправ для схуднення тіло поліпшувалося красиво і рівномірно, необхідно зробити розтяжку наостанок.

Встаньте рівно, ноги разом, руки опущені вздовж тіла. Ставайте на носочки, потім назад. На носочки – потім назад. Зробіть близько 30 таких повторень. Сядьте на підлогу, зігніть ноги в коліні, призначте їх до грудей, а потім розведіть боку так, щоб ступні не розмикалися, і посуньте їх ближче до себе. Вільними руками тисніть на коліна до тих пір, поки гомілки повністю не ляжуть на підлогу. Щоб домогтися такого ефекту, потрібно, може бути, і місяць. Тому, якщо ви відчуваєте сильний біль, дану вправу потрібно відкласти на наступне тренування. Стати рівно, руки витягніть вперед, скріпіть замок і виверніть в інший бік. Тепер, не змінюючи положення рук, нахиліться якомога нижче вперед, намагаючись дістати кистями до підлоги. Повинна з’явитися біль в області коліна з заднього боку. Найефективніше вправа для розтяжки ніг – шпагат. Тому просто щоразу намагайтеся сісти на поздовжній і поперечний шпагат. Якщо раптом відчуєте сильний біль, це вправа на розтяжку потрібно негайно припинити, щоб не сталося ніяких ускладнень. Встаньте на місток (як стають діти) і намагайтеся витягнутися вгору якомога сильніше. Тим самим, ви покращуєте гнучкість спини і зміцнюєте м’язи живота!

На завершення розтяжки потрібно добре-добре потягнутися, а потім приступати до справ!

Я дуже сподіваюся, що ви скористаєтеся ефективними вправами для схуднення, написаними в цій статті, щоб зробити гарне і струнке тіло!

Удачі вам і хорошої фігури, дорогі читачі порталу kak-prosto-pohudet. ru!

  • все буде добре програма про вправи для фігури
  • вправи для фігури
  • все буде добре вправи для схуднення від вячеслава
  • кожен день можна робити вправи для фігури
  • Коли саме краще робити вправи для похудання боків
  • Прості вправи для кращої фігури
  • чи ефективні махи ногами
  • Чи ефективно крутити обруч для фігури?
  • які фізичні вправи потрібно робити щоб позбутися зайвої ваги
  • якщо змінювати вправи кожен день це добре

Comments are closed!