Ефективні вправи для схуднення сідниць

Ефективні вправи для схуднення сідниць Ефективні вправи для схуднення сідниць

Хотілося б розглянути проблему корекції форми однієї з найбільш проблемних зон на тілі людини – форми сідниць. Про це, як відомо, мріють не лише жінки, а й чоловіки.

* Увага! У кінці статті є посилання

на програму тренування

сідниць в домашніх умовах.

Чоловічий і жіночий організми відрізняються один від одного, а це означає, що тренування у чоловіка і жінки теж мають бути різними.

Гормон естроген, присутній в організмі жінки, змушує жіночу фігуру розвиватися, повторюючи форму груші. Такий розвиток викликає відкладення жиру на стегнах, і тому жінці відкоригувати форму сідниць набагато складніше, ніж чоловікові.

Усі жінки хочуть мати пружні опуклості, але жирові відкладення, схожі на грона, в області стегон, приносять жінкам чимало страждань. І часто боротьба з такими відкладення закінчується не на користь жінки.

Справа в тому, що утворення жирових відкладень у жінки більш активно, ніж у чоловіків. А руйнування жиру, навпаки, має більшу активність в чоловічому організмі. Завдяки такій структурі жир накопичується швидше в організмі жінки, а ось позбавлення від нього часто стає нерозв’язною проблемою. Такі жирові відкладення потрібні жінці, оскільки вони призначені для репродуктивності жіночого організму. Це так само підтверджує той факт, що в останню тріаду вагітності та в період годування дитини активність руйнування жиру збільшується.

Але як би не затверджували фахівці, що відкладення жиру в області жіночих стегон прибрати неможливо, це в корені невірно. Нічого неможливого немає. Просто потрібно постаратися.

Є спосіб і позбутися від жирових відкладень, і домогтися пружності сідниць. Такий результат можна досягти, якщо поєднувати в вправи аеробне і силове навантаження.

Отже, аеробне навантаження.

Нічого страшного в цьому слові немає. Давно встановлено, що спалювання жиру відбувається, коли биття серця досягає 130 – 135 ударів на хвилину. З цього випливає, що навантаження повинна володіти високим обсягом, але низькою інтенсивністю. Домогтися такої низкоинтенсивной навантаження можна за допомогою швидкої ходьби або дуже повільного бігу.

Не потрібно також забувати про час занять – воно теж грає не останню роль. 20 – 30 хвилин на початку тренування із застосуванням аеробного навантаження сприяю виділенню ферментів, які й руйнують жирові клітини. З цього випливає, що разова тренування повинна тривати 20-60 хвилин, якщо ви хочете домогтися гарних результатів. А швидкість результату забезпечують часті заняття, від 5 до 7 днів на тиждень. А якщо таке тренування поєднувати ще й з силовими навантаженнями, результат не змусить себе чекати і збережеться надовго.

Силові вправи для сідниць ви можете скачати з нашого сайту. Спеціально для вас ми підготували комплекс вправ для сідниць у відео форматі.

Вдалих тренувань! Вірте в себе!

Comments are closed!

_0.31MB/0.02030 sec