Ефективні вправи для схуднення сідниць | Вправи

Ефективні вправи для схуднення сідниць | Вправи Ефективні вправи для схуднення сідниць

Рейтинг статті – 87/100. всього відгуків – 70

Сідниці – слабке місце у жіночої половини населення, що доставляє масу проблем їх власницям. По молодості все йде добре, і, здається, не потрібно

докладати ніяких зусиль для того, щоб добре виглядати. Але, варто тільки вийти заміж і народити, як сідниці починають «вередувати», псуючи настрій і змушуючи впадати в депресію багатьох дівчат.

Рада . Для того, щоб ваші сідниці залишалися в тонусі, радуючи собою не тільки ваш погляд, потрібно з профілактичною метою регулярно робити спеціальні вправи для попи. Таким чином, м’язи будуть завжди працювати, не залишаючи собі шансу на отвисание або збільшення в об’ємі. Сьогодні сайт Фітнес для схуднення пропонує вам ефективний і дуже простий комплекс.

Популярні вправи для попи, які зроблять її красивою і пружною

Для отримання ефекту від вправ для попи, потрібно докласти всіх старання і регулярно їх виконувати. Дуже добре допомагає надати красиву форму попці степ-аеробіка. імітує ходьбу по східцях. Найефективнішим комплексом вправ є цей (випробуваний особисто):

1. Встаньте на карачки . відведіть назад ногу, зігнуту в коліні, потім повільно підніміть її до рівня спини і опустіть. Повторити кожною ногою 10 разів.

2. Лягаємо на спину, руки тримаємо уздовж тулуба . ноги зігнуті в колінах. Повільно піднімайте таз до рівня колін, на кілька секунд залишаючись в такому положенні, потім опускайте до вихідного положення. Почніть з 10 разів.

3. Ускладнене друга вправа, тільки на цей раз, п одним таз, одну ногу випрямляйте . витягаючи її над підлогою. Починайте по 10 разів.

4. Коліна разом, стоячи на четвереньках, опускайте таз по черзі в кожну сторону, торкаючись стегнами статі. Виконувати вправу потрібно повільно, залишаючи руки на місці. Повторювати в кожну сторону 10 раз (всього 20).

5. Сидячи на попі, спробуйте крутитися по колу з піднятими ногами . допомагаючи руками утримувати рівновагу. Ця вправа для попи зачіпає не тільки м’язи сідниць, але і черевного преса.

6. Спираючись зігнутою в коліні ногою на лавочку, другою ногою робите повільні махи тому. «Хитаючи» таким чином, свою попку. Почніть з 10 повторень кожною ногою, поступово додаючи навантаження.

7. Сидячи на підлозі, витягнуті ноги зведені разом, намагайтеся ходити вперед і назад, як паровозик . по черзі пересуваючи прямими ногами, в кожну сторону виконуємо по 10 кроків.

8. Ноги знаходяться на ширині плечей, положення – стоячи, спина пряма: повільно присідаємо, не нахиляючись вперед, і так само повільно піднімаємося. Повторювати 10 разів. Сідниці будуть «горіти», а потім хворіти від навантаження. Не припиняйте робити вправу.

Як часто треба робити вправи для схуднення попи?

Приділяючи собі якихось 15 хвилин на день, роблячи вправи для попи, ви зможете за короткий термін підтягнути і зробити пружними ваші сідниці, ставши володаркою завидних форм. Головне – не здаватися, наполегливо продовжувати робити через біль всі вправи, і вам не доведеться довго чекати результату. Подивившись на себе в дзеркало через три тижні, ви широко посміхнетеся.

Крім вправ, слід переглянути спосіб харчування, намагаючись поменше їсти солодкого і жирного (можна застосовувати спеціальні фітнес дієти), і тоді ефект стане помітніше ще швидше, а головне – він буде постійним.

Крім того, рекомендуємо вам ще дієві поради, як накачати попу. зробивши її пружною, без натяку на целюліт.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01401 sec