Ефективні способи схуднення за 7 днів. Ефективна програма здорового схуднення. Як схуднути швидко за 7 днів? Худнемо найефективнішими методами за 7 днів

Ефективні способи схуднення за 7 днів. Ефективна програма здорового схуднення. Як схуднути швидко за 7 днів? Худнемо найефективнішими методами за 7 днів. Ефективні способи схуднення за 7 днів. Ефективна програма здорового схуднення.

Як схуднути швидко за 7 днів? Худнемо найефективнішими

методами за 7 днів.

Поради, які «підкажуть», як схуднути (ефективно) всього за сім днів:

Ефективні способи схуднення за 7 днів. Ефективна програма здорового схуднення.

Випробуйте, на своєму організмі, тижневу дієту (монодієту). Приклад моно дієти – «суповий». Правила приготування супу:

Беріть шість цибулинок (середніх). Беріть качанчик капусти (невеликий). Беріть помідорчики (два або три). Беріть овочевий бульйон (один кубик). Беріть два перцю (сладеньких) і один селеровому пучок. Наріжте всі овочі (дрібненько). Заливайте овочі водою. Додавайте каррі або перець. Варіть овочі на великому вогні (десять хвилин). «Увімкніть» маленький вогонь, і після варіть суп до повної готовності.

Дієтичний суп можна їсти стільки, скільки в вас його «поміститься», тому що калорій в ньому – самий мінімум.

До дієти додається і графік розвантажувальних «супових» днів, поєднаний з меню.

Як схуднути швидко за 7 днів? – Графік «розвантаження» на тиждень (ефективні способи схуднення за 7 днів):

Перший день – чай, вода, кава, фрукти (Не банани!), суп.

&lt026gt; Другий день – вода, картопля печена (обід), суп, консервовані та сирі овочі. Чи не їжте кукурудзу, горошок і боби (сушені).

Третій день – вода, суп, фрукти. Не можна банани, картоплю.

Четвертий день – вода, молоко, овочі, суп, фрукти (банани – не більш трьох).

П’ятий день – шість – вісім стаканчиків води, консервовані овочі, свіжі овочі, суп, яловичина (триста – шістсот грамів).

Шостий день – овочі, суп, яловичина (п’ятсот грамів), вода. Чи не дозволено, в цей день, їсти картоплю.

Сьомий день – рис (коричневий), вода, несолодкий сік з фруктів.

Худнемо найефективнішими методами. – Ефективні способи схуднення за 7 днів.

Результат – схуднення на шість – дев’ять кілограмів (за тиждень, (за 7 днів)).

Прагніть до ефективного результату, а не до швидкості схуднення! Результат і гарний настрій від нього – ваша мета. Пам’ятайте про спорт! Будь-який вид спорту є корисним. Будете витрачати на нього час – отримаєте, від спорту, віддачу. Освоюйте новий напрямок у фітнесі – пілатес. Що використовується в них? Фітболи, кільця ізотонічні, амортизатори з гуми і так далі. Спочатку, з усіма цими приладам, боротися дуже складно. Але, буквально через кілька днів, ви до них зможете звикнути. Виділяю три різновиди пілатес – тренувань: тренировочки на спеціальних тренажерах – пілатес. Завдяки ним, в роботу включаються дрібні м’язи, які, так активно не працюють при звичайних тренуваннях. Тренировочки в лежачому або в сидячому положенні. Вони допомагають поліпшити поставу, зняти больовий синдром в хребетному відділі. Тренировочки з гантелями, м’ячами та іншими предметами. Пілатес – це те, завдяки чому можна «вивчити» дії багатьох гімнастичних предметів.

Ефективна програма здорового схуднення за 7 днів.

Згадайте кардіо – тренування. Навіть за тиждень, при ефективному і правильному їх використанні, ви зможете схуднути! Ті, хто думає, що кардіо – це біг, і тільки біг – неправі! Кардіо – це «система», що дозволяє і вміє спалювати величезну кількість жирів. Ви здивуєтеся! Втратите кілограм зайвої ваги за сім днів! Звичайно, можна схуднути і за менший термін. Але, справа в тому, що тиждень – то час, протягом якого, займаючись схудненням, ви не нашкодите ні своєму здоров’ю, ні своєму організму в цілому.

Дотримуйтесь «стовідсоткову правильність» харчування, слідуючи таким рекомендаціям:

Намагайтеся їсти не рідше трьох – п’яти разів на день (інтервал – приблизно чотири години). Їжте, регулярно, такі продукти: м’ята, ваніль, імбир, грейпфрут, апельсин, червона риба (жирна), ікра червона (чайна ложечка на день), морква, шпинат, яблуко, кориця. Пийте кольоровий чай, зелений чай, натуральна кава (зерновий). Купуйте коричневий і тростинний цукор (нерафінована). Він теж впливає на «викид» непотрібних калорій. Овочі – не менше п’яти (хоч і маленьких) порцій на добу. Овочі – аналогічно. Білок можна і потрібно вживати з розрахунку нуль цілих вісім десятих на один кілограм вашої ваги. Їжте продукти, в яких є якась кількість таких мікроелементів, як калій, як кальцій, залізо і магній.

Якщо довіряєте косметиці для схуднення, то, обов’язково, шукайте, в її складі, такі речі:

Ламінарія. Фукус. Ментол. Кофеїн. Кінський каштан – екстракт. Кислота нікотинова. Карнітин. Екстракт перцю (червоного). Зелений чай – екстракт. Ефірні масла грейпфрута. Ефірні масла апельсина. Кориця.

Не вірте тим, хто говорить, що не можна схуднути за допомогою одягу. Можна! І за тиждень, і за менший термін. Все залежатиме від того, що буде входити до складу одягу, яку ви придбали в магазині.

Для схуднення підійде:

Екстракт морських водоростей. Іглиця (шипувата) – екстракт. Ментол. Камфора. Вітамін А. Вітамін Е. Вітамін С. Екстракт кінського Каштанчика. Екстракт алое. Масло мигдальне. Олія абрикосова. Полісахарид водоростей (червоних). Частинки нефриту. Срібні частинки. Перцевий екстракт (перець – червоний). Масло виноградне.

Більше рухів! Руху – зброя для «Кілограм-поразки»! Рух можна знайти у всьому. І у прибиранні квартири, і в «пригоді» в гості, і в магазині, і на вулиці, і на сходовому майданчику, і в танцях, і в прогулянках під місяцем…. Рухів багато. Ви – не єдина, хто мріє, якнайскоріше, зітхнути, полегшено, від того, що кілограми «рухаються» від вас подалі. Проганяйте їх, без слів і без «самозвинувачень».

Пам’ятайте . що сім днів – це не «застигла» цифра. Вона може варіюватися залежно від особливостей організму. Комусь вдається скинути вагу і за три дні, а хтось мучиться, для досягнення мети, більше тижня. І звинувачувати, себе, в цьому, не потрібно. Прийміть, спокійно, «різниця» всіх людей, радіючи з того, що ви – індивідуальність.

Самих ефективних програм, які допомагають худнути, не існує (знову ж, з причини того, що люди – різні, а не однакові, хоч і схожі багато в чому). Тому, не кидайтеся у вир песимістичних настроїв, а шукайте щось своє. Хто шукає – обов’язково відшукає!

Ж елаем вам величезної удачі в пошуках себе і тих коштів, які будуть «рятувати» вас протягом усього життя!

Comments are closed!

_0.32MB/0.00475 sec