Ефективні фізичні вправи для схуднення

Ефективні фізичні вправи для схуднення Ефективні фізичні вправи для схуднення

Використовувати ефективні фізичні вправи для того, щоб схуднути і скинути вагу – цілком обгрунтовано і логічно. Зайва вага – це додатковий жир. А жир – це накопичення невикористаної організмом енергії

.

Молекула жиру є найбільш енергоємною, і подібним чином наше тіло зберігає і накопичує зайву енергію, що надходить з їжею. При активному виконанні різного роду фізичних вправ для схуднення, працюють м’язи, які потребують енергії, що утворюється з жирових молекул.

Раз використовується молекула жиру – стало бути, ми худнемо. Всі ці судження майже вірні. Для повноти картини необхідно відзначити, що енергія, необхідна для фізичного руху, міститься в нашому тілі не тільки в одних молекулах жиру. Наш організм містить енергію в трьох різновидах тканин і елементів.

    У крові – цукор (глюкоза). У печінці і м’язах – глікоген. У жирових клітинах – молекули жиру.

Ці енергетичні джерела записані як раз в тій черговості, в якій вони використовуються організмом.

Найбільш швидкодіючий джерело енергії – глюкоза (цукор) крові. Він використовується при виконанні повсякденних справ.

У разі збільшення фізичного навантаження протягом дня, наприклад, активної і тривалої пішої прогулянки, або якщо ви піднімаєтеся без ліфта на 10 поверх і т. д. організм приступає до використання глікогену з печінки.

Коли ж активність фізичного навантаження не знижується протягом 30-40 хвилин, організму доводиться починати як джерело енергії використовувати жир. Прикладом може служити гра в рухливі ігри (баскетбол, волейбол, футбол) або інтенсивні вправи для схуднення в тренажерному залі, або тривалий піший похід, прогулянка.

Щоб збільшити ефективність вправ для схуднення і скидання ваги, слід запам’ятати ряд основних правил. Їх виконання допоможе вам досягти хороших результатів і відкоригувати свою фігуру, а їх порушення просто призведе до порожніх витрат вашого часу.

1. Приділіть особливу увагу вашому щоденного харчування. Без його відповідного коригування ви не зможете домогтися ефективних результатів. Мова йде не про дієти, а про правильному підборі продуктів для схуднення.

2. Потрібно, щоб ви виконували 3-4 тренування протягом тижня.

3. Окрема тренування повинна мати мінімальну тривалість 40 хвилин.

4. Виконання вправи для схуднення ви завжди повинні мати злегка прискорений пульс і дихання. Природно, це не повинно виходити за розумні рамки. І місця для порожніх розмов і проведення часу тут бути не повинно.

5. Слід розуміти, що потрібно мінімум 1 місяць такого режиму, щоб можна було відчути якийсь результат і починати підбивати перші підсумки.

6. Число втрачаються кілограмів від схуднення є строго індивідуальним і залежить від безлічі факторів. У зв’язку з цим важко подібну цифру запрограмувати заздалегідь.

7. Займаючись в тренажерному залі, ви повинні виконувати звичайні вправи, призначені для активізації всіх м’язів, але тільки вагу підбирайте таким чином, щоб зробити могли 18-20 повторів. Зробіть в кожній вправі підходів по 5-6.

8. Слід уникати перетренованості, щоб уникнути болю в м’язах і хронічної втоми. Подібна ситуація може скластися, коли людина хоче терміново схуднути і починає надмірно інтенсивно робити вправи. Найважливішим завданням при організації процесу тренувань є пошук індивідуальної «золотої середини» між тренувальними навантаженнями і здатністю організму до відновлення. У разі недостатньої навантаження на тренуванні дуже важко буде домогтися гарних показників схуднення. При дуже інтенсивному навантаженні, через деякий період часу, доведеться припинити тренуватися внаслідок сильної моральної та фізичної втоми.

9. Як правило, вправи для зручності розбивають по групах тих м’язів, на які переважно вони впливають. Але не забувайте, що якщо ви, приміром, хочете зменшити обсяг талії, то це не означає, що треба робити лише вправи, призначені для м’язів живота, плюс низу спини. Найкращим способом приведення талії в порядок буде виконання комплексу вправ для різноманітних груп м’язів, а наголос має бути на вправи, що тренують проблемну зону.

Якщо ви не боїтеся труднощів, і почнете ефективно виконувати вправи для того, щоб схуднути, то, врешті-решт, підсумком ваших зусиль стане набута вами струнка фігура і чудове самопочуття.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00732 sec