Ефективна дієта від целюліту

Ефективна дієта від целюліту Ефективна дієта від целюліту Новини теми

Якщо ваша мета позбутися целюліту і зменшити ознаки його прояву – ця дієта в чому допоможе нелегкій боротьбі з “апельсиновою кіркою”!

Як коригувати харчування:

1. По-перше, потрібно зменшити споживання калорій. Постарайтеся обмежити себе 1200-1500 калоріями на день.

2. По-друге, зведіть до мінімуму затримку рідини в організмі. Для цього вам буде потрібно випивати не більше 8 склянок води в день.

3. Включіть у свій раціон якомога більше антиоксидантів. Стінки, навколишні жирові клітини. містять каллогена, який руйнується під впливом вільних радикалів. Руйнування каллогена веде, в свою чергу, до утворення целюліту. Тому для боротьби з вільними радикалами потрібно вживати більше продуктів, що містять антиоксиданти, а такими є фрукти та овочі. Якщо ви будете вживати щодня до п’яти страв, що містять свіжі овочі та фрукти, це істотно знизить ризик виникнення целюліту.

4. Постарайтеся зменшити вплив токсинів на організм. для цього слід скоротити вживання кави і алкоголю, а також жирної і гострої їжі. Не рекомендується курити. Візьміть собі за правило щоранку випивати по кухлю гарячого чаю з лимоном замість кави. Цитрусові і вітамін С відмінно виводять токсини з організму.

5. При чутливості до білка пшениці та жита застосовують безглютенової дієту: з раціону виключають борошняні страви, хлібобулочні вироби з пшеничного та житнього борошна, буряковий цукор, а кількість білка – особливо тваринного – збільшують.

6. Виключають страви, що викликають подразнення травного тракту: салати з сирих фруктів і овочів, консерви, гострі приправи, харчові добавки.

7. Переважні способи приготування страв – варіння на парі і воді, запікання або тушкування без жиру.

В першу чергу у боротьбі з целюлітом допомагають свіжі овочі і фрукти.

Найдешевші ефективні в боротьбі з целюлітом продукти:

1. Ягоди (вишня, полуниця, суниця, черешня, ожина, чорниця)

Comments are closed!