Ефективна дієта для чоловіків

Ефективна дієта для чоловіків Ефективна дієта для чоловіків

17 лютого 2010

Напередодні самого чоловічого свята в році багато чоловіків почали перейматися своїм зовнішнім виглядом. Адже на корпоративі або в гостях хочеться виглядати справжнім захисником Вітчизни, а не завсідником дивана. Швидко схуднути чоловікам допоможе дієта, яку використовують жокеї.

Наїзникам, ясна річ, не можна набирати вагу, кінь може не витримати, тому нижченаведена дієта. яка розрахована саме на чоловіче схуднення, називається найчастіше «жокейной дієтою».

    Дієта жорстка, її не рекомендують застосовувати частіше, ніж раз на півроку; Термін дієти – три дні; Втрата ваги – три-п’ять кілограмів; Думка дієтологів – не в захваті (медицина в принципі погано ставиться до швидких, ефективним і жорстким дієтам, краще змінити стиль життя і харчування, ніж робити «кавалерійські наскоки»); відгуки «потерпілих» – в основному задоволені, схуднути вдалося всім, хто проявив достатню силу волі; Протипоказана людям зі слабкою волею, а також з проблемами в шлунково-кишкової області.

Приготуйте на грилі курчати (близько півтора кілограмів) або запечіть його в духовці. Розділіть м’ясо на три частини і з’їжте в перебігу дня. Пийте вдосталь води, мінералки, зеленого чаю. Також можна включити в раціон чорний кава без цукру. Намагайтеся останній прийом їжі не відкладати на пізній час. Якщо буде зовсім складно, випийте на ніч склянку знежиреного кефіру.

Пісну телятину приготувати на грилі або підсмажити на сковороді без масла. Розділити на три порції, кожна з яких не повинна перевищувати 200 грамів. З’їсти в перебігу дня. Режим пиття той же, що і в перший день.

Найважче випробування, практично голодовка. У цей день їсти не можна, можна тільки пити. Три-п’ять чашок чорної кави без цукру і вдосталь води (мінералки, зеленого чаю).

Так, цю дієту важко витримати. але і результат буде швидким і помітним. Головне, якщо відразу після жокейной дієти потрапите за святковий стіл, не намагатися з’їсти якомога більше. Прислухайтеся до організму, їжте невеликими порціями, уникайте надмірно жирної і гострої їжі.

Лена Бірроу для Разденься. ру

  • швидка дієта для чоловіків
  • як швидко похудати? Дієта для чоловіка

Comments are closed!