Ефедрин для схуднення – SportsWiki енциклопедія

Ефедрин для схуднення – SportsWiki енциклопедія Ефедрин для схуднення [ред]

Препарат ефедрину

Ефедрин (англ. Ephedrine) – препарат зі стимулюючою дією, симпатомиметик, використовується в бодібілдингу для придушення апетиту

і спалювання жиру. У медицині застосовується для лікування бронхіальної астми, гіпотензії і деяких інших захворювань.

Ефедрин схожий за структурою і дією з такими стимуляторами ЦНС як амфетаміни і метамфетаміни. Хімічно, ефедрин є алкалоїдом, який міститься в різних рослинах роду Ефедри (сімейство Ephedraceae). Найбільш поширені форми – ефедрину гідрохлорид і ефедрину сульфат.

З 1 січня 2013 року запроваджується стаття 228.3 КК, що встановлює кримінальну відповідальність за незаконне придбання прекурсорів у великому і особливо великому розмірі (Постанова Уряду від 8 жовтня 2012 № 1020 “Про затвердження великого та особливо великого розмірів прекурсорів наркотичних засобів або психотропних речовин, а також великого та особливо великого розмірів для рослин, що містять прекурсори наркотичних засобів або психотропних речовин, або їх частин, що містять прекурсори наркотичних засобів або психотропних речовин, для цілей статей 228.3, 228.4 та 229.1 Кримінального кодексу Російської Федерації “). Простою мовою, відтепер всі жіросжігателі з ефедрином, екстрактом ефедрину потрапляють під заборону. Тепер все жіросжігателі Cloma Pharma, Ge Pharma, Strimerex не можна не тільки продавати, а й купувати для особистого користування.

Ст. 229.1 КК РФ передбачена відповідальність за контрабанду прекурсорів, до яких відноситься ефедрин, від 3 років до довічного терміну. ??

Дія ефедрину [ред]

Ефедрин є симпатоміметиком, це означає, що його дія реалізується за рахунок вивільнення катехоламінів (норадреналіну) з нервових закінчень, які в свою чергу взаємодіють з адренергіческіх рецепторами. Дія ефедрину в цілому проявляється активацією симпатичної нервової системи. Сам ефедрин не взаємодіє з адренорецепторами. [1] Дія ефедрину на центральну нервову систему обмежена, оскільки він погано проникає через гемато-енцефалічекій бар’єр.

Ефекти ефедрину [ред]

  Спалювання жиру Зниження апетиту (виражене) Психічна стимуляція Підвищення пульсу Прискорення метаболізму Підвищення працездатності і продуктивності тренувань Помірне сечогінну дію

Поєднання ефедрину [ред]

Найчастіше ефедрин поєднують з кофеїном і аспірином – ЕКА (ефедрин, кофеїн, аспірин). іноді аспірин замінюється Саліцин, який по дії практично не відрізняється від аспірину. Багато виробників спортивного харчування раніше випускали жіросжігателі на основі ЕКА. В даний час жіросжігателі з ЕКА є нелегальними в Росії та багатьох країнах світу, проте продовжують виготовлятися в таких країнах як Китай, Індія, Таїланд та ін

Побічні ефекти ефедрину [ред]

Побічні ефекти пов’язані з прийомом ефедрину всередину: [2]

  З боку серцево-судинної системи: тахікардія, аритмія, стенокардія, підвищення артеріального тиску Шкірні побічні ефекти: припливи, пітливість, акне Гастроинтестинальні: придушення апетиту, нудота Сечостатева система: утруднення сечовипускання (дуже рідко) Центральна нервова система: неспокій, безсоння, ейфорія, агресивність Інші побічні ефекти ефедрину: запаморочення, головний біль, тремор (тремтіння), гіперглікемія, сухість у роті

Більшість з небажаних реакцій зникають через 2-3 дні після початку курсу.

Запобігання побічних ефектів ефедрину [ред]

  Головний негативний ефект ефедрину – перевантаження серця, проте цю побічну реакцію можна запобігти за допомогою бета-блокаторів. Приймайте Метопролол в дозі 50-100 мг 1-2 рази добу, це нормалізує артеріальний тиск, знизить частоту пульсу, усуне неприємні відчуття в грудях. Метопролол захистить ваше серце, заблокувавши вплив ефедрину на міокард. Що б підібрати адекватну дозу бета-блокаторів, перевірте частоту пульсу через 2-3 години після прийому порції ефедрину і 50 мг Метопрололу. Якщо пульс в межах 60-80 ударів на хвилину в спокої, то дозування достатня. Якщо пульс нижче – зменшіть дозу Метопрололу в два рази, якщо пульс вище – збільште дозування в 1,5-2 рази. Пийте достатню кількість рідини – не менше 2,5 літрів на добу (загальна кількість), інакше виникає зневоднення, яке загрожує численними ускладненнями. Препарат пригнічує відчуття спраги і збільшує втрати рідини, тому контролюйте кількість випивається води. Для запобігання безсоння не приймайте препарат в другу половину дня. Якщо виникли інші виражені побічні ефекти, знизьте дозу ефедрину або повністю відмініть. Не приймайте даний препарат, якщо у вас є протипоказання. Для повної безпеки, прийом ефедрину повинен бути узгоджений з лікарем.

Протипоказання до ефедрину [ред]

  Не приймайте ефедрин спільно з антидепресантами (інгібітори зворотного захоплення серотоніну, інгібітори МАО і деякі інші). Захворювання серцево-судинної системи (ІХС, інфаркт в анамнезі, аритмії тощо) Підвищений артеріальний тиск Закритоугольная глаукома Гіпертрофія простати Феохромоцитома Вагітність і лактація Вік менше 18 років (відносне протипоказання). Якщо у вас є які-небудь захворювання, або ви приймаєте лікарські засоби, перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Препарати містять ефедрин [ред]

Бронхолітін (флакон 125 мл)

бронхолітин (BRONCHOLYTIN) – сироп від кашлю, який отримав найбільшу популярність, оскільки все ще відпускається без рецепта приватними аптеками. Один флакон бронхолітин містить: ефедрину гідрохлорид – 100 мг, глауцина гідробромід – 125 мг, масло базиліка камфорного 125 мг.

На думку багатьох атлетів Бронхолітін є ідеальним джерелом ефедрину. Середня порція бронхолітин – 0,5-0,25 флакона (50-25 мг ефедрину). Складається таке враження, що розробники спеціально включили в Бронхолітін нетоксичні супутні компоненти. Масло базиліка зовсім безпечно, однак надає бронхолитин мерзенний смак. Глауцин – разова доза може становити 80 мг (2/3 флакона бронхолітин), це нетоксичний з’єднання, яке має седативний ефект. У поєднанні з ефедрином, глауцін усуває багато його побічні ефекти: знижується тривожність і занепокоєння, рідше виникає дискомфорт у грудях і т. д. в теж час глауцін не знижує жиросжигающий ефект ефедрину.

Однак є й істотний недолік – цукор. У 1 флаконі бронхолитин міститься 43 г цукру (близько 14 г в одній порції сиропу). Фактично – це всього дві чайних ложки, які не створять значного перешкоди під час сушіння і швидко “згорять” в процесі тренінгу. Однак, крім цього, цукор збільшує секрецію інсуліну. який перешкоджає спалюванню жиру. Не дивлячись на всі уявні перешкоди, є фармакологічне рішення, яке вирішує всі проблеми. Акарбоза (торгова марка Глюкобай) – цей препарат блокує в шлунково-кишковому тракті фермент альфа-глюкозидази, яка здійснює переварювання цукру. Фактично, одна доза акарбози заблокує засвоєння цукру з сиропу. Даний препарат можна використовувати паралельно як допоміжний засіб під час сушіння. Читайте основну статтю – блокатори вуглеводів. Його використання відносно безпечно, оскільки він не засвоюється і не взаємодіє з іншими препаратами.

Курс ефедрину для схуднення [ред]

  Ретельно ознайомтеся з фармакологічними аспектами ефедрину. Почніть прийом з 25 мг ефедрину 1 раз на добу. Перевірте переносимість і зверніть увагу на побічні ефекти. Збільште поступово кратність прийому до 3 разів по 25 мг, відрегулюйте дозу Метопрололу, як описано вище. Мінімальна перерва між прийомами 3-4 години. Приймайте ефедрин в першу половину дня, для запобігання безсоння. У дні тренувань приймайте одну дозу ефедрину за 30-60 хвилин до початку тренінгу, решта дози у звичайний час. Тривалість курсу 1-2 тижні, потім потрібно зробити перерву 1 тиждень мінімум. Не слід робити цикл довше 2 тижнів, оскільки при тривалому використанні розвивається тахифилаксия, а також звикання, тому перерва необхідна в обов’язковому порядку. Для отримання максимального результату ефедрин поєднується з кофеїном. Препарати вживаються одночасно, при цьому доза кофеїну (250 мг) в 10 разів більше ніж ефедрину (25 мг). Дотримуйтеся дієти для схуднення Приймайте спортивне харчування для схуднення Обов’язково виконуйте аеробні тренування щодня по 40-90 хвилин.

Заміна ефедрину [ред]

Як відомо, ефедрин заборонений до вільному поширенню та відпуску в Росії в чистому вигляді. Препарат містить ефедрин – бронхолитин містить досить багато цукру і має кепський смак, викликаючи у деяких людей нудоту і інші неприємні ефекти. Однак існує заміни ефедрину – тироксин . основний гормон щитовидної залози. Інші алкалоїди, такі як: кофеїн, йохимбин, синефрин, а також, лівообертаюча амфетаміну (L-амфетамін)

 • в яких препаратах миститься ефедрин
 • сиропи від кашлю які містять ефедрин

Comments are closed!

_0.32MB/0.00750 sec