Джон МакКаллум – Ключі до успіху (Глава 34. Дієта для рельєфу) » Фатальна енергія

Джон МакКаллум – Ключі до успіху (Глава 34. Дієта для рельєфу) » Фатальна енергія Глава 34. Дієта для рельєфу

Минулого літа ми з другом подорожували по США на машині. Мого друга звати Енді. Він не хитається. Енді по можливості ніколи не піднімає нічого важче ножа і виделки. Його хобі – їжа.

Ми запаслися китайською їжею в Сан-Франциско і поїхали в Лос-Анджелес. На це пішло два дні. Зазвичай на це йде не більше дня, але Енді не міг пропустити жодної закусочної по дорозі.

Ми зупинилися на Лонг-Біч в гостях у дуже милих людей, які люблять товсто нарізану ростбіф і тушковану в сметані картоплю. З точки зору Енді це був ідеальний відпочинок. Ми заїхали в Марінленд, але Енді зголоднів, дивлячись, як годують кита, так що ми поїхали звідти і відправилися в місто за піцою та пивом.

Ми попрямували на схід і всю дорогу по центральних штатам тільки й робили, що їли. Коли ми досягли Міссісіпі, я був схожий на короля Фарука. А Енді був на сьомому небі від щастя. Він до цих пір думає, що кукурудзяні хлібці і смажена зубатка – це пам’ятки.

Коли Енді ситий, він налаштовується на філософський лад і у нього прокидається любов до людства. Якось раз ми виходили з кафе в Алабамі. У вікні магазину навпроти була вивіска “Кольорові телевізори”.

Енді витягнув з рота зубочистку. Він виглядав приголомшеним:

– Ти тільки подивися, – сказав він. – Тут навіть телевізори поділені за расовою ознакою.

Ми попрямували на північ, пожираючи по шляху гори батата з маслом і смажених курчат. В Індіані ми вибилися з графіка і вирушили додому через північні штати. Я набрав 10 кілограмів і мій ремінь різав мене навпіл. У Енді ніколи не було такого чудесного відпустки.

Як тільки ми дісталися до будинку, я дошкандибав до залу і оглянув себе у великому дзеркалі. Наступного дня я сів на дієту для рельєфу. Через три тижні жир пішов, і я знову став людиною.

Якщо Ви постійно нарощували масу, висока ймовірність, що Ви також набрали зайвий жир. Дев’яносто дев’ять осіб зі ста набирають трохи жиру при наборі маси. Це нормально і турбуватися нема про що. Є тільки одна проблема – що з цим вдіяти.

Як я пояснив в минулий раз, є два способи зігнати жир. Перший, старомодний – це займатися за програмою з високим числом повторень і сидіти на низькокалорійній дієті. Ви просто вбиваєте жир голодуванням. Проблема в тому, що таким способом Ви також втрачаєте і чимало м’язової маси. Навряд чи такий спосіб сушіння Вас влаштує.

Кращий, більш сучасний спосіб – це трохи змінити тренування і манеру харчуватися. Я називаю це “дієтою для рельєфу”. Це нове слово в дієтології і ми докладніше поговоримо про це. Попередньо давайте все-таки розглянемо шлях до прекрасного статурі.

Раніше вважалося, що найкращий спосіб накачатися – це набрати масу кілограмів на 14 більше бажаної ваги в змагальному стані, а потім схуднути до нього раз і назавжди. У цього підходу виявилося два недоліки.

перше, деякі просто не змогли набрати стільки маси, не перетворюючись на звичайних товстунів. Другий недолік в тому, що ті, хто зуміли набрати потрібну масу, так і не змогли правильно підсушитися. Вони набрали занадто багато зайвого жиру і носили його на собі занадто довго. Через складного поєднання фізіологічних і психологічних факторів вони ніколи не досягли бажаної зовнішності.

Зараз відомо, що кращий спосіб накачатися полягає в серії стрибків. Ви не просто ростете до свого максимального ваги. Ваш зростання йде через поступово підвищуються плато, а не по прямій лінії.

спрощуючи свою думку.

Якщо Ви хочете додавання чемпіона, поступайте таким чином:

Нарощуйте масу тіла, займаючись по програмі на масу і силу, до тих пір, поки не станете виглядати занадто м’яким і жир не почне відкладатися на талії і стегнах. У цей момент на час припиніть набирати вагу. Зженете п’ят кілограмів, поки знову не виглядатимете щільним. Вам не потрібно виглядати, як картинка з підручника з анатомії, але все ж потрібно бути досить твердим.

Тепер утримуйте цю вагу місяць або два, і працюйте над найпомітнішими м’язовими групами, тобто руками, грудними м’язами, дельтами і т. д. Через пару місяців знову переходите до нарощування маси з Вашої нової відправної точки.

Ніколи не дозволяйте собі набирати занадто багато жиру. Потім доведеться довго і наполегливо зганяти його. Уважно стежте за своїм станом. Як тільки Ваша талія починає псувати зовнішній вигляд, зганяти жир, придбайте більш чіткі форми і знову починайте набирати вагу.

Якщо тренуватися подібним чином, періодично набираючи масу і підсушуючись, то в довгостроковій перспективі Ви отримаєте набагато краще статура. Вашою метою має бути чемпіонське тіло, а не жирне. Не плутайте м’язи і жир. Ви помітите, що навіть найбільші бодібілдери начебто Парка або Перла, завжди зберігають певний рівень рельєфу. Може бути, не такий помітний, як більш легкі атлети, але достатній, щоб підкреслити розвиток їх м’язів.

Припустимо, що Ви набрали вагу, при якому ви виглядаєте скоріше гладким, ніж рельєфним, і Ваші талія і стегна стали трохи великі для хороших пропорцій. Якщо Ви правильно тренувалися, то багато хто з вас зараз в такому стані.

Тепер Вам потрібно скинути зайвий жир з талії і стегон і знизити свою вагу до тих пір, поки Ви знову не почнете щільним і твердим. Ви не будете дуже рельєфним – достатньо буде просто виглядати щільним. Це стан Ви будете утримувати два місяці, а потім знову почнете нарощувати масу.

Ключовим є те, що Ви не збираєтеся втрачати вагу по всьому тілу. Ви напевно не хочете втрачати м’язи. Все, що Вам потрібно – це скинути вагу з талії і стегон. Будь-яка втрата жиру на руках і ногах повинна бути заповнена зростанням м’язів. Кінцевим результатом буде те, що розміри ваших м’язів залишаться колишніми або трохи зростуть, тоді як талія і стегна помітно зменшаться.

Якщо робити це правильно, то можна розраховувати на разючу зміну у Вашому зовнішньому вигляді. У Вас буде елегантний, тренований вигляд. Якщо Ви важко тренуєтеся і чесно дотримуєтеся дієти, Ваш зовнішній вигляд буде змінюватися день від дня. Ви змінитесь більше за ці два чи три місяці, ніж за два або три роки звичайних тренувань. Повторіть процес кілька разів, і у Вас буде видатне статура.

Запам’ятайте – це не кінець набору маси. Ви почнете дуже просунуту програму на масу і силу, коли окріпнете. Кожен раз, коли Ви підсушують до щільного стану, Ви починаєте з набагато кращого підстави. Кожен раз, коли Ви знову починаєте набирати вагу, Ви можете бути набагато важче і не виглядати неохайно при цьому.

Процес сушіння, як я вже сказав, полягає в зміні тренувальної програми і застосуванні дієти для рельєфу. Ми почнемо з дієти.

Дієта для рельєфу проста – як і багато інших прекрасні речі. Вона смачна, поживна і ідеально годиться для хитавиця. Єдиний її недолік в тому, що вона дещо дорожче, ніж звичайне харчування.

Секрет дієти в наступному – позбудьтеся від вуглеводів. Чи не зменшите їх кількість. Видаліть їх. Видаліть їх повністю.

Є кілька дієт – дієта пілота ВПС, дієта п’яниці, і т. д. – Заснованих на ідеї зменшити споживання вуглеводів до 55 або 60 грамів в день. Я говорю не про це. Я говорю про повну відмову від вуглеводів на час дієти.

Ви не є зменшуєте калорії. Ви навіть не вважаєте їх. Ви не обмежуєте кількість їжі. Ви просто не їсте вуглеводів – абсолютно.

Досить про те, що Вам не можна їсти. Поговоримо про те, що Ви будете їсти.

Можна їсти яловичину. Будь-яку. Стейки, ростбіфи, гамбургери, варену, смажену, сушену, солону, сиру, якщо хочете, на реберцях, тельбухи, мова, рубець. Будь-яке м’ясо, яке захочете і скільки захочете.

Можна їсти свинину. Відбивні, ростбіфи, сосиски, шинку, бекон, реберця. Все, що ви хочете.

Можна їсти птицю. Курятину, індичатину, гусятину, фазанів, качок. Смажену, печену, як Вам більше подобається.

Можна їсти майже всі морепродукти. Лосось, свіжий або консервований. Зубатку, тріску, камбалу, палтус, пікша, щуку, скумбрію, тунця, оселедець, окуня, осетрину, форель. Молюсків, лобстерів, крабів, креветок, мідій. Кальмарів, якщо можете їх проковтнути.

Можете їсти ягнятіну, якщо хочете. Або телятину, якщо вона вам більше подобається. Масло, яйця, свіжий сир. Жаб’ячі ніжки, якщо вони Вам за смаком. Ікру, якщо можете її собі дозволити.

Можна їсти кролятину, баранину, ненасичені масла і чорний чай або каву.

Як бачите, їжа, в якій відсутні вуглеводи, за винятком чаю та кави, є білковою і дуже поживною. Крім того, вона калорійна. На цій дієті Ви будете добре харчуватися. Ваш тонус буде високим і не буде того дискомфорту, який супроводжує низькокалорійним дієтам.

Деякі вважають цю дієту одноманітною. Це те, з чим доведеться змиритися. Насправді ж, якщо у Вас вистачає уяви, ця дієта може бути дуже різноманітною і ситної.

Наведу приклад меню:

    Сніданок – шинка або бекон. Скільки хочете. Яйця: скільки хочете, варені, смажені, круто, некруто, не важливо. Обід – чорна тріска з Аляски. Варена. Полийте топленим маслом і їжте, скільки захочете. Чорний чай. Вечеря – молюски на пару. Випийте їх сік і їжте, скільки захочете. Біфштекс. Найбільший, який можете з’їсти, і ще реберця. Свіжий сир. Чорна кава.

Чи не перекушуйте між прийомами їжі. Їжте вдосталь під час основних прийомів їжі, і Вам не захочеться перекушувати між ними.

Не обов’язково вибирати найдорожче м’ясо. Дешевші шматки не гірше. Пробуйте різні поєднання продуктів. У Вас повинно вийти досить різних страв, щоб не дати вам нудьгувати.

Їжте протеїн, вітаміни і мінеральні комплекси, масло з пророслої пшениці і добавки. Кращої якості, яке можете собі дозволити. У цьому журналі ви знайдете список добавок, яких вистачить, щоб розумно доповнити Ваш раціон.

Не забувайте про добавки. Вони дуже важливі. Їжте протеїн в рекомендованому обсязі. Приймайте вітаміни, мінеральні комплекси і масло втричі більше рекомендованого об’єму.

Безвуглеводна дієта, як і біг, є новими віяннями в силовому тренінгу. Вони ще не придбали широку популярність. Не втрачайте часу, і Ви опинитеся на перемогла стороні. Сядьте на цю дієту з завтрашнього ранку і самі зможете оцінити результати.

В наступному місяці ми обговоримо тренінг, який потрібен для придбання чітких форм.

Будь-яке незаконне копіювання інформації буде переслідуватися й охороняється відповідно до законів Росії, України, Білорусії.

Comments are closed!