Дуже ефективна дієта! Як схуднути? Хочеш схуднути – їж буряк!

Дуже ефективна дієта! Як схуднути? Хочеш схуднути – їж буряк! Дуже ефективна дієта! Як схуднути? Хочеш схуднути – їж буряк Бурякова дієта

Відгадайте, що за диво овоч стимулює роботу імунної та лімфатичної систем, покращує роботу кишечника, має протизапальну і ранозагоювальні властивості, сприяє виведенню холестерину з організму?

Шукаєте магічні властивості недешевих заморських дарів, подумки перебираючи купюри в гаманці?

Розслабтеся – розмова піде про буряк, скромному і доступному дарі місцевих полів і городів.

Беремо до уваги тільки овоч темно-червоного кольору без світлих кіл.

Буряк – сховище цукрів і білка, пектинових речовин і клітковини, вітамінів (С, В1, В2, В6, Р, РР, Е), органічних кислот (яблучна, винна, молочна) і солей (калію, кальцію, фосфору, заліза, магнію, сірки, йоду).

Буряк корисна всім.

Винятки: деякі захворювання нирок і сечового міхура, наприклад, сечокам’яна хвороба через міститься в буряку щавлевої кислоти.

Відчуваєте що без бурякової дієти не обійтися?

Забудьте на тиждень про існування алкоголю і жирної їжі – і удачі!

Радує відсутність жорстких вимог, треба всього лише протягом тижня замінити одне з основних страв на буряковий салат і перед кожним прийомом їжі пити свіжовіджатий буряковий сік, – спочатку по 1 ст. л. поступово збільшуючи кількість до 1 столової ложки.

Клітковина посилює перестательку кишечника, а пектини сприяють виведенню з організму холестерину і солей важких металів.

Бетанін сніжет кількість холестерину в крові і стимулює роботу клітин печінки, попереджаючи жирове переродження. Співвідношення натрію до кальцію (10:1) сприяє виведенню надлишків кальцію, що осідає бляшками на стінках судин, а що міститься в буряку йод – профілактика атеросклерозу.

Окремо кілька слів про буряковому соку.

Він здавна вважається потужним засобом, який очищає організм, а з досліджень німецьких вчених, буряковий сік можна прирівняти до енергетичних напоїв.

Він підвищує ефективність усіх процесів в організмі на 16-18%!

Популярний буряковий сік, розведеним медом (1:1) або морквяним, журавлинним соком (2:1) як загальнозміцнюючий і проносний засіб.

Знахідка для гіпертоніків: стакан свежеотжатого бурякового соку знижує підвищений тиск протягом 20 хвилин.

Можна змішувати сік з вівсяними пластівцями і кисляком.

Comments are closed!