Достінекс для припинення лактації

Достінекс для припинення лактації Достінекс для припинення лактації

Достінекс – сучасний препарат, який рекомендують всім мамам, які вже перевели дитину на штучне харчування, але у них триває вироблення молока, що може призвести до застою і розвитку маститу. За рахунок міститься в ньому активного компонента, він знижує вироблення гіпофізом

спеціального гормону-пролактину, який власне і відповідає за появу молока в грудях матері. Препарат може припинити вироблення молока у жінки на будь-якому терміні.

Достінекс славиться своїм швидким впливом на процес лактації. Вже через кілька годин після прийому таблеток рівень пролактину в крові різко знижується. Для повного припинення вироблення материнського молока необхідно провести курс прийому протягом 2-3 тижнів. Припинення лактації відбувається на тлі відновлення менструального циклу.

Щоб швидко відчути ефект Достинексу, необхідно його правильно приймати. На час курсу необхідно обмежити себе в прийомі рідини, тому не рекомендують починати прийом препарату в літню спеку. Крім цього, слід припинити зціджування, так як цим ви стимулюєте вироблення в організмі пролактину.

Якщо при прийомі препарату ви відчули себе недобре, у вас з’явилися проблеми з кров’яним тиском, стала боліти груди, крутитися голова, і ви відчуваєте постійну нудоту, а також якщо рівень молока на знижується, то вам терміново необхідно порадитися з лікарем. Ні в якому разі не можна збільшувати дозу препарату, а тим більше годувати малюка груддю під час проведення курсу. Хоча достовірних даних, що компоненти препарату потрапляють в молоко, немає, але ризикувати все ж не варто.

Нерідко жінки ставлять питання, як прийом Достинексу може вплинути на ще одну вагітність. Фахівці радять думати про нову вагітність не раніше, ніж через 5-6 тижнів після прийому препарату. Надалі після народження дитини лактація здійснюватиметься звичайним чином.

Трапляється, що жінка вирішується відновити вироблення молока, причиною такого рішення, наприклад, може бути прорізування зубів у дитини, коли він багато плаче і не спить ночами. Кращим способом заспокоїти його, на думку мами, є грудне годування. Але відновлення лактації – процес досить складний, адже пролактин вже не виробляється організмом. В принципі, стимулювати утворення молока можна сцеживанием і активним ссанням, але на це піде багато часу. Крім цього, жінці потрібно пам’ятати, що компоненти препарату повинні повністю покинути організм, а на це потрібно кілька днів. Звичайно, відновити лактацію можна, але перш, ніж це робити, необхідно звернутися за порадою до фахівця.

Достінекс на сьогодні – одні з найефективніших таблеток для припинення лактації. володіють хорошою переносимістю і слабкими побічними ефектами. Але все ж різке переривання годування дитини грудьми може стати серйозним стресом і для нього, і для самої мами. Тому не зловживайте препаратом самостійно, а пройдіть консультацію у розумного лікаря, який допоможе все зважити і прийняти правильне рішення.

  • зціджування для припинення лактації
  • через який час припиняється лактація після прийому достинекс
  • як приймати достинекм якщо потрібно позбутися молока
  • Як припенити появу молока в груди?

Comments are closed!

_0.31MB/0.00469 sec