Допоможіть з вибором – бокс, кік-бокс або тайський бокс, чим краще піти займатися? – Як навчиться битися на вулиці, вдома. Накачайте м’язи!

Допоможіть з вибором – бокс, кік-бокс або тайський бокс, чим краще піти займатися? – Як навчиться битися на вулиці, вдома. Накачайте м’язи! Допоможіть з вибором – бокс, кік-бокс або тайський бокс, чим краще піти займатися?

Треба вміти битися і бути готовим до зустрічі з ворогом.

Наш повний курс допоможе вам опанувати основними прийомами самозахисту і психологічною підготовкою. Буквально за 2-3 тижні ви навчитеся битися і будете морально готові. У сучасному світі просто необхідно вміти постояти за себе, тому питання – як навчитися битися, виникає в голові кожного, хто усвідомлює цю необхідність. Відповіддю на це питання, найчастіше буває банальне – качай м’язи. Але мало мати накочену мускулатуру потрібно вміти нею користуватися при необхідності.

Іди в Кік.

я займаюся боксом і для мене бокс-наркотик!

Всім привіт! мені 21 раніше займався самбо і дзюдо, хочу боксом зайнятися! За віком мені не позновато чи починати.

Хлопці, принципової різниці не віжу. Главное не дивитися на інших, обирайте для себе, і все. Еслі людина вміє битися-він доб’ється успіхів де угодно. А на вулиці крім своїх інстинктів і голови, в плані того щоб думати, ролі ніщо практично не грає..

є така група “Боксерський клуб при 110 Ліцеї Космонавтів 69” у мене на сторінці, я там займався поки жив у Пітері. там все написано. якщо потрапиш до Михайла Яковичу Рушанський-пощастить. Подивися.

я кикбокс займаюся, по мені так цікавіше боксу, адже і ноги задействовани. ну. справа смаку

я читав що в орігінльной версії Тайського боксу є боротьба, удари, ногами, руками, ліктями там все є =). я б вибрав Тайський бокс хоча займаюся боксом.

Спочатку краще йди на бокс. Поставь хороший акцент на руки, щоб якщо що, трійку в бороду всеки і людина понял. Ну а потім вибирай сам, кік або тай.

Так, хлопці правильно виражаються спочатку бокс. Якщо хороший тренер навчить руху, правильному удару, до статі в кулачному бою тайці і кікери поступаються боксерам, сам знаю. А потім можна і на тайський якщо тобі це потрібно. Тут інше питання навіщо тобі це, хочеш стати спортсменом можна просуватися і пробувати. А якщо для себе, то вистачить звичайних тренувань.

Допоможіть з вибором – бокс, кік-бокс або тайський бокс, чим краще піти займатися? Як навчиться битися на вулиці, вдома. Накачайте м’язи!

  • як правильно займатися боксом
  • можна займатись сексом для боксера
  • навіщо займатись самбо
  • тайським боксом який вік потрібен
  • чи можна на курсі займатися тайським боксом
  • чим краще займатись самбо чи тайським боксом
  • шчо людше бокс чи тайський бокс
  • що краще бокс чи кик бокс
  • що краще бокс чи тайський бокс
  • що ліпше бокс чи кік бокс

Comments are closed!

_0.31MB/0.00657 sec