Doping Center – STEROID. RU – STEROIDS. RU – Все про стероїди і не тільки

Doping Center – STEROID. RU – STEROIDS. RU – Все про стероїди і не тільки.

Інтерв’ю з Михайлом Петровим. Перебуваючи в неважливому настрої (все не можу собі машину нормальну підібрати), запросив Михайла Петрова до себе додому. Дзвінок в домофон, і ось вже вгодований і вихований (!) Молодий здоровий культурист ввалюється до мене в квартиру. Чорна обрізана майка (біцепси так і норовлять вилізти за межі матер’яних умовностей), круті качковие шаровари. такого жодна жінка не пропустить. мабуть, я вчасно відправив свою дружину на тренування 🙂

Посідали на диван. почали:

Міш, давай-ка, сідав ближче, не соромся..

– А я тебе і не соромлюся. знайомі-то ми не один день.

Хіба?

– Хіба забув наші славні спільні тренування в “Олімпі”?

Ах так. помню-помню. рік отак 97-й. Да уж. 3 роки знайомі, а наче вчора я побачив тебе в залі, зважився на знайомство. )))))))))))))))

– Та ти теж з того часу підріс. Зараз зовсім фахівцем став.

Так. я знімався в головній ролі у фільмі “СПЕЦІАЛІСТ”. а якщо серйозно, то мені подобається, як я грав Термінатора в однойменному фільмі.

– Ну не знаю, як там щодо фільмів, але твоя сьогоднішня кар’єра складається набагато краще, хоча 3 роки тому, ти, напевно, не знав, що таке слово “стероїди”.

Та знав я. бабуся розповідала.

– Ага. Спочатку про Горбоконика, а потім про метан защеку на ніч дивлячись.

Так. було. було. Я от пам’ятаю, коли ми з тобою займалися, приходив Шелестов в цей же зал займатися, так виходило, що половину залу займав він, а іншу половину – всі інші качки, включаючи нас з тобою. Чи міг ти подумати, що через якихось три роки ти будеш призером Москви з бодібілдингу і насправді складати конкуренцію того ж Шелестову?

– Круто! Що стосується Шелестова, то він до цих пір залишається таким же недосяжним, як і ті 3 роки тому, а що ж до мого 3-го місця на чемпіонаті Москви-2000, то це крім моїх старань ще й певний аванс – аванс суддівства молодому починаючому змагається, культуристу і відсутність головних московських монстрів – Шелестова і Мокшанцева. Ось потягатися з ними Восени-2000 – буде справжнє задоволення і перевірка моїх сил.

Добре. Зараз початок вересня, змагання будуть 13 жовтня. Як іде підготовка до них?

– Підготовка? Повним ходом. Дієта, треінровкі по 5 днів на тиждень, і твої чарівні зілля.

Це ти про магічні таблетки і чарівні ампулки?

– Во-во-во. ну да. саме це.

На початку 90-х з одягу були модні штани в клітку, як співала відома група “Любе”, а що зараз в моді з фармакології у крутих качків, типу тебе?

And what about Metandrostenolone?

Я теж починаю збуджуватися. )))

О! Це досить новий препарат для російського ринку. я чув непогані відгуки про нього. Що скажеш?

– Насправді порадував він мене не дуже. Може їв мало?

Може не підходить він мені, так що довелося поки мені перейти назад на простий російський метанчік.

А скільки таблеток максимум в день ти їв неробола?

А метану зараз їси?

Може в цьому вся справа?

– Ну не знаю. поки про це думати рано. поїзд пішов. Включати Неробол в предконкурсной підготовку сенсу немає – подумаю потім.

Так. скоро змагання, треба поступово припиняти прийом сильних андрогенів і переходити на “рельєфні” препарати.

– Ну я б сказав, що потрібно відмовитися від препаратів, які сильно затримують воду і не працюють при низькокалорійній дієті… серед них: омнадрен, сустанон, метан, ретаболіл (так як низькокалорійна дієта) і переходити на більш м’які препарати, такі як: винстрол, примоболан-депо, силаболин і феноболин. Повністю виключати андрогенні препарати не буду, так як вони надають твердість мускулатурі і дають можливість продовжувати тренуватися “на всі 100”! Це, звичайно ж, тестостерону пропіонат та параболан.

Да уж. а адже коли такий вибір хімії був недоступний (як іноді абонент стільникової мережі), а тепер он. список під 30 найменувань. а от коли ти починав свій шлях бодібілдера, який був вибір. та й взагалі як у тебе почалися екскре. експерименти з “хімією”?

– Ну що я можу сказати? Я вважаю, що мені пощастило, що я живу в Москві і мені доступний будь-який вибір з запропонованої хімії. Так що я навіть все перепробувати не встигаю і відсутність якоїсь хімії – подія більш рідкісне, ніж приємний жіночий голос, який повідомляє. що твій стільниковий відключений :-)))

Ну а починалося все, напевно, як у всіх, так і не як у всіх одночасно. Звичайно ж з “хімією” познайомили друзі, які пухли на метані прямо на очах. А незвично те, що почалося це досить рано: в 16 років.

Вау. дійсно. дик ти ж був прищавим підлітком, і по ідеї, ти повинен був загальмуватися в кістковому розвитку і все таке інше.

– Ну з тих пір я так і не виріс)))) Як був 1м.80 см, так і залишився 🙂

Перший стероїд – тестенат. 10 ампул за 20 днів. Погодьтеся, що не найкращий вибір препарату і не оптимальний вибір дозування. Я тоді взагалі про це нічого не знав – ні про цикли, ні про підвищення дозувань, ні про побочки. Мені як сказали колоти 1 ампулу раз на два дні – я так і хреначіл. Що стосується прищів, то на диво не вскочило жодного і проблем зі здоров’ям не було ніяких. Результати були приголомшливі: біцепс виріс з 36 до 43 см. У жимі лежачи додав 40 кг. Станову і присед я тоді не робив.

Так що до середини 11 класу по школі бродив жахливо обкаченний монстр – Міша Петров. Навчався я тоді в пристойному Ліцеї, і нас змушували ходити в шкільній формі – природно всі піджаки на мені давно вже лопнули. Всі вчителі і завуч неодноразово поривалися зашивати мені піджак, але після – плюнули і дозволили мені ходити просто в водолазці. Ось це був шик. Водолазка на пару розмірів менше обтягала моє гарне мускулисте, юнацьке тіло. Ось це було море захоплення і емоцій. Маса особливо не впала. Правда після курсу я посилено тренувався і в інститут прийшов все тим же прекрасним, ще не перекаченние до жаху молодою людиною. Ну ось так все і починалося.

Подумай поки про тему з особистого життя, а поки питання – де тобі вдалося купити тестенат в ті часи, адже це було-то чорти коли.

– Ну де-де. Добрі друзі звозили в один з качкового підвалів, де я і придбав пачку тестенат за смішною ціною – 4 рубля 80 копійок. Метан побоявся брати – надто він тоді вже налякав.

Дивно. а чому, там адже пачка без скелетів і черепів.

– Вона і зараз без черепів, але тоді маленького хлопчика злякали страшні побочки типу “печінку відвалиться” і самі знаєте, що стояти не буде. Це я вже тепер знаю, що все це повна маячня, але тоді все-таки мій вибір припав на тестенат.

Ну тепер все прояснилося. розкажи про личке. як у тя в цьому плані?

– У цьому плані все гаразд. Я думаю, мені навіть пощастило, так як проблем з потенцією у мене не виникає навіть при дуже великих дозах. А регенерація всієї системи: відновлення яєць до нормальних розмірів після андрогенних препаратів, виробництво сперми і відновлення нормального гормонального балансу відбувається вже на стадії використання м’яких стероїдів. Так що зазвичай я не вдаюся до використання гонадотропіну і провирона. У цьому плані я – щасливчик.

Зараз я задам тобі один питанні, може тобі це буде не дуже приємно, але проте я хочу його задати. Я чув, що в твої 23 року у тебе вже є дитина.

– Так, йому зараз вже більше року. Ця тема болюча для мене з двох причин:

1) Я сидів на “курсі”, і не думав, що можна зачати дитину, але коли подруга повідомила мені цю новину, я довго турбувався за здоров’я майбутньої дитини. Всяке буває знаєте. проте він народився нормальним.

2) Особистого життя з матір’ю моєї дитини не склалося. Може це на краще, а може і до гіршого.

Прости, напевно, не варто було це питання задавати, однак це камінь у город тим, хто думає, що від стероїдів буває імпотенція і безпліддя. ось так повіриш на своє тимчасове “безпліддя” і “потрапиш”. ОК. Розкажи, що ти очікуєш від майбутнього?

– Цього року я закінчив інститут. Зараз навчаюся в аспірантурі, влаштовуюся на хорошу нормальну роботу за фахом.

А спеціальність – ХІМІК?

– ;-)) Ні – медична фізика. Так що бодібілдинг це поки величезна частина мого життя, але на жаль, великих грошей на ньому заробити можуть лише одиниці. Треба реально дивитися на речі. Спортивне життя в нашому спорті не дуже велика і не хочеться опинитися на узбіччі життя після 30 з вищою освітою. Так що моя життєва формула – нормальна робота і Бодібілдинг. Виступаю я в першу чергу для себе і своїх друзів і зло всім своїм ворогам і конкурентам!

Міш. яке питання ти хотів би. щоб я тобі задав? Сам. особисто..

– Питання наступне. (Шепоче мені на вухо). ОК!

МИША! КОЛИ МИ РАЗОМ З ТОБОЮ ЗНОВУ БУДЕМО ТРЕНУВАТИСЯ?

– Як тільки все налагодиться, ми знову почнемо разом тренуватися і дружно вдаримо по залізу! І з хімії звичайно ж..)))

Добре б. на змаганнях я обіцяю хворіти тільки за тебе. А тепер прохання. розкажи наостанок свій улюблений “курс”.

– Як такого улюбленого курсу у мене немає – я постійно експериментую і шукаю щось нове для себе. Розповім, мабуть, про свій нинішній курсі:

На всіх етапах я використовую принцип “гірки” – починаю з невеликих кількостей, до середини етапу підходжу до високих дозувань, а до кінця етапу повертаюся до первинних кількостей.

1) Протягом місяця 300 таблеток неробола і 8 флаконів нандролона по 2 мл. (100 мг / мл)

2) Одночасне використання омнадрен силаболина та метану. Дозування плавно підвищуються. Зараз я перебуваю на піку цього етапу – виходить 5 ампул омнадрена на тиждень, 3 ампули силаболина на день і 12 таблеток метану в день

3) Використання предконкурсной “хімії”. Період прийому – 1 місяць. По 2-3 ампули примоболана на тиждень, 3 ампули винстрола в тиждень і пропіонат в необмежених кількостях. Може додам ще чого-небудь. поки не знаю.

Ну, звичайно ж, буду використовувати Кленбутерол напевно додам до нього провирон. Ось така от невигадлива хімія.

Тим, хто уважно читав ці етапи не потрібна таблиця, ну а ті хто не зрозумів, як і що, пропозиція перечитати фрагмент заново кілька разів і в’їхати!)))

Міш. ну от напевно і все. бажаю тобі всіляких успіхів, як у спорті, так і у всіх інших життєвих позиціях.

– Гаразд, малюк, засидівся у тебе чогось. Пізно вже на дворі. Та й дружина твоя косо поглядає на нас, мило щось туркотять біля екрану монітора. Беру чарівні пігулки і відлітаю.

P. S. Пройшов слух, що в конференції на сайті ти спілкуєшся під ніком Генерал Анаболик. Це так?

– Ну ладно. чого шифруватися. нехай люди подивляться на мене. Думаю, особливо страшно ніхто судити мене не буде. Мої дані: 1м 80см, вага в міжсезоння 116 кг, а на змаганнях – 105-107кг.

PPS А де дружина була весь цей час.

  • за скільки до змагань закінчувати вінстрол

Comments are closed!